Gryf Słupsk - Arka II 3:4 (Sterczewski 47'k, Biegański 51'k, Luzak 84' - Surdykowski 32'k, Ivanovski 59' 87'k Patelczyk 85')

Gryf: Gołębiewski - Sterczewski (88' Snochowski), Dworacki (53' Michalak), Zbrzyzny (88' Ziobro), Baranowski (46' S.Schulz), Kozłowski (46' Lisowski), Klimek, Świdziński (88' Stanischewski), Straszewski (64' Sidor), Gibczyński, Biegański (80' W.Luzak).

Arka: Żukowski - Bochenek, Mazurkiewicz, Haberka, Wojowski (46' Kowol) - Brzuzy (46' Mokwa), Radosavljević, Nakano (60' Bębenek), Jędrzejowski (78' Seweryn) - Surdykowski (60' K. Patelczyk), Ivanovski.

Arka rozpoczęła mecz w bardzo silnym składzie, wzmocniona aż siedmioma piłkarzami z pierwszej drużyny. Mimo tego nasz zespół miał z gospodarzami bardzo duże problemy i jeszcze w 84 minucie przegrywał 2:3. Końcówka jednak należała do żółto-niebieskich. Dwa gole zdobył Mirko Ivanovski, najpierw w 59 minucie, dobijając swój rzut karny, a następnie w 87 minucie nie myląc się już z jedenastu metrów. Po jednym dołożyli Janusz Surdykowski i zdobywca zwycięskiej bramki - Kamil Patelczyk.