Jak podaje strona www.bojkot-arka.info działacze Arki są bohaterami kolejnego skandalu! Tym razem sprawa dotyczy lubianego przez kibiców Przemka Trytko!
 

Według informacji z tej strony Przemek Trytko bardzo chciał ponownie grać dla Arki. Trener Nemec również widziałby w kadrze takiego zawodnika, tym bardziej, że potrzebujemy napastnika, a wszystkie testy wydolnościowe Przemka były bardzo dobre. Niestety, na przeszkodzie stanął Prezes Nowak, który zapewne za namową swojego doradcy - A. Czyżniewskiego nie pozwolił na ten transfer!

Warto w tym miejscu dodać, iż Nowak samowolnie, nie informując o tym nikogo, powołał Czyżniewskiego jako swojego doradcę, mimo, iż Rada Nadzorcza zlikwidowała stanowisko dyrektora sportowego Arki!

Prezes Nowak skontaktował się z menadżerem zawodnika i powiedział, iż Przemek nie będzie grał w Arce, bo nie chce go tu trener Nemec! Doszło do rozmowy pomiędzy trenerem Nemcem a Przemkiem Trytko i wtedy wyszło na jaw kto w rzeczywistości decyduje o transferach w Arce!

Przypomnijmy, iż decyzją Rady Nadzorczej miał być to trener a jest to Nowak do spółki z Czyżniewskim. "Pierwszy trener odpowiedzialny będzie za część sportową  pierwszej drużyny, w tym także za selekcję i nabór zawodników".

Cóż... Po kompromitacji działu marketingu przyszła kolej na Prezesa i jego doradcę... Jak zapowiadają autorzy strony poświęconej bojkotowi, to nie koniec skandali z udziałem naszych działaczy! Co jeszcze musi się wydarzyć aby Ci Panowie odeszli z Klubu?