PROFIL KIBICA

1. Co to jest profil kibica?
ODP : Profil kibica jest to wirtualna karta kibica niezbędna do zakupu karnetu lub biletu. Profil można założyć w każdym punkcie sprzedaży biletów i zgodnie z Ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych składa się on z następujących danych: imię, nazwisko, numer PESEL oraz wizerunek (fotografia twarzy).

2. Gdzie można wykonać profil kibica?
ODP: W tych punktach - kliknij w link --> http://www.arkowcy.pl/artykul,3070,1,sprzedaz-karnetow-i-biletow-na-wiosne-2011.tag

3. Co to jest karta kibica?
ODP: Na Arce nie ma jeszcze kart kibica. Prosimy nie mylić ich z profilem kibica, który jest niezbędny by kupić bilet lub karnet.

4. Czy trzeba miec zdjecie do profilu kibica?
ODP: Na mecz otwarcia nowego stadionu z Beroe Stara Zagora - NIE, lecz w każdym punkcie można już na przyszłość zrobić zdjecie. Na każdym następnym meczu zdjęcie, (kompletny profil) jest potrzebne i bez tego NIE zobaczymy żadnego meczu na stadionie.

5. Gdzie zrobić zdjęcie do profilu?
ODP: Zdjęcie można zrobić w kazdym z punktow sprzedazy biletow/karnetow (czyt. pytanie nr 2.).

6. Jak długo trwa utworzenie profilu kibica?
ODP: Utworzenie profilu kibica trwa około 3 minut (wpisanie danych + zrobienie zdjęcia).

7. Ile kosztuje wyrobienie profilu?
ODP: Wyrobienie profilu jest darmowe.

8. Jak długo ważny jest profil kibica?
ODP: Profil kibica ważny jest bezterminowo.

9. Czy mając założony profil kibica w Gdyni wejdę na sektory gospodarzy na innych stadionach?

ODP: Nie, profil kibica obowiązuje jedynie na stadionie w Gdyni.

 

KARNETY/BILETY

1. Jakie są aktualne ceny biletów i karnetow na Arkę?
ODP: Kliknij w link --> http://www.arkowcy.pl/artykul,1481,1,bilety-na-arke.tag

2. Do kiedy trwa sprzedaż karnetów?

ODP: Do godziny 12:00 w czwartek 24 lutego 2011 roku.

3. Czy karnet muszę odebrać osobiście?

ODP: Nie, może to zrobić za Ciebie kolega jeśli przekażesz mu potwierdzenie zakupu. Ze względu na krótki czas pozostały do pierwszego meczu klub wyłączył opcję wysyłki karnetu.

4. Kupiłem karnet, ale chciałbym zmienić miejsce w obrębie tego samego sektora. Czy jest to możliwe?
ODP: Nie. Ze zmianą miejsca musisz czekać do nastepnej rundy. Karnet kupiony na trybuny: Tory, GOSiR, Olimpijska obowiązuje całą rundę dokładnie na to miejsce, które wybrałeś.

5. Do ilu lat dzieci wchodzą bezpłatnie?
ODP: Dzieci do 4 roku życia wchodzą na stadion bezpłatnie (bez gwarantowanego miejsca siedzącego).

6. Na jakie sektory karnet/bilet nie gwarantuje zajęcia wybranego przy zakupie miejsca?
ODP: Sektory umieszczone na "Górce".

7. Mam 18 lat, jaki karnet/bilet mi przysługuje?

ODP: Na bilety ulgowe mogą liczyć kibice urodzeni w roku 1993 oraz młodsi. Czasami zdarza się, że system wybierze bilet ulgowy dla kibica z rocznika 1992, ale nie jest to regułą.

8. Czy karnety obowiązują na mecz z Beroe Stara Zagora?

ODP: Nie, gdyż jest to mecz organizowany przez Urząd Miasta.

9. Czy  mogę kupić bilet/karnet znajomym?

ODP: Tak,  o ile te osoby mają założony i uzupełniony o zdjęcie profil kibica (na Beroe zdjęcie jest niepotrzebne, wystarczy znać czyjś PESEL by móc założyć mu profil).

10. Co daje zakup karnetu?

ODP: Przede wszystkim pewność, że nie zabraknie dla Ciebie biletów na żaden mecz oraz ogromną oszczędność - czasu i pieniędzy.

11. Jakie mecze obejmuje karnet?

ODP: Karnet obejmuje wszystkie spotkania rundy wiosennej sezonu 2010/2011, które Arka będzie rozgrywała w Gdyni.

 

MŁYN - zasady

1. Doping będzie prowadzony z centralnych sektorów "Górki" przez osoby do tego wyznaczone. Każdy kibic, który znajduje się na "Górce" ma obowiązek słuchania i wypełniania przez cały mecz poleceń tych osób. Śpiewamy GŁOŚNO, RÓWNO i DO SAMEGO KOŃCA BEZ WZGLĘDU NA WYNIK!

2. Każdy kibic powinien posiadać szalik wyłącznie w barwach Arki, a gdy na to pozwala pogoda także koszulkę. Szalik możesz kupić w sklepiku na stadionie.

3. Idziesz na mecz? Nie pij! Na to będzie czas po meczu. Pamiętaj, że barwy Arki to świętość i masz obowiązek reprezentować je godnie.

4. Widzisz, że ktoś nie śpiewa? Nie wstydź się, upomnij go! Każdy na "Górce" jest równy i nikt nie jest zwolniony z głośnego śpiewania.

5. Pamiętaj, że na mecz przychodzisz dla Arki. Jak chcesz pogadać ze znajomymi albo dziewczyną - idź na inną trybunę. To samo tyczy się robienia sobie fotek, filmowania oprawy itp. Możecie być pewni, że odpowiednie osoby zadbają o to, by te chwile były uwiecznione. Jak już koniecznie chcesz się pochwalić znajomym, że byłeś na meczu - zrób sobie zdjęcie przed pierwszym gwizdkiem lub w przerwie.

6. Idziesz pierwszy raz na mecz? Zapoznaj się ze wszystkimi przyśpiewkami -> http://www.arkowcy.pl/artykul,49,1,spiewnik-kibica.tag

7. Do dopingu nie używamy żadnych trąbek, klekotek i innych tego typu gadżetów.

8. Obowiązuje całkowity zakaz wychodzenia z "Górki" przed ostatnim gwizdkiem sedziego. Jesteśmy z drużyną do samego końca.