Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy transparent ''CZEKAMY NA ROZLICZENIE ZBRODNIARZY!'' oraz baner ''PAMIĘĆ TO TWARDA SKAŁA -ZJEDNOCZENI PATRIOCI", który był trzymany przez naszą około 70-osobową grupę. Podczas składania wieńca przez kibiców Arki z naszej strony został odśpiewany hymn Polski oraz zostało odpalonych kilkanaście rac, w asyście powiewających Biało-Czerwonych flag.

 

40 rocznica wydarzeń grudniowych fot.Cygan


Myślę, że nie ma co pisać tak jak wszystkie inne portale, że podczas przemówienia prezydenta Komorowskiego wśród ogólnego tłumu ludzi, zgromadzonych na obchodach rozległy sie gwizdy, krzyki oraz buczenie, lub że były innego typu okrzyki. Podczas tego typu obchodów, nie jest to najważniejsze, niestety najwidoczniej wszystkie medialne portale o tym zapomniały, zapomnieli że w tym wszystkim chodziło o pamięć, a nie o sensacyjne tytuły artykułów typu: ''gwizdy, okrzyki, buczenie przywitało prezydenta'', żeby dzięki temu zdobyć jak największą liczbę czytających dany artykuł.

 

 

40 rocznica wydarzeń grudniowych fot.Cygan

 

Kolejne obchody Grudnia 1970 za nami. Cieszy fakt, że z roku na rok przybywa nowych osób! Oby za rok było nas znów z co najmniej dwa razy tyle!

 

40 rocznica wydarzeń grudniowych fot.Cygan

 

Zjednoczeni Patrioci Arka Gdynia