Lech - Arka 0:3 (Mawaye 14' Zawistowski 23' Trytko 69')

Lech: Szponikowski - Grzybowski (46' Skowroński), Ewert (62' Goc), Koprowski, Baranowski -  Buchalski, Tomczak (46' J. Feter), Moszczyński (62' Komorowski) , Lewandowski (67' Trędewicz) - Kukowski (73' Cichowlas), Piceluk

Arka: Gostomski - Bajko (46' Robakowski), Rozic (46' Mrowiec), Szmatiuk (46' Adinho), Bednarek (46' Płotka) - Juanma (46' Sulima), Budziński (46' Czoska), Zawistowski (46' Frączczak), Glavina (46' Bożok) - Mawaye (46' Trytko), Vasilić (46' Siemaszko)

4': Pierwsze minuty pod kontrolą Arki. "Zawias" z "Budzikiem" wymieniają dużo podań, ale bez większego efektu.

5': Świetne przyjęcie Vasilicia, ale spalony.

7': Piłkarzom grę "umila" weselna muzyczka :)

8': Mawaye faulowany na 25 metrze od bramki Lecha.

9': Ajj... Świetna walka Glaviny z lewej strony, wycofanie do Budzińskiego, a ten w poprzeczkę...

10': Fantastyczny przerzut Zawistowskiego na lewo, dośrodkowanie Glaviny wybija na róg jeden z obrońców.

13': Bardzo słabo na tle IV-ligowca prezentuje się jak na razie Mawaye, który ma problemy z przyjęciem piłki.

14': To się nazywa wyczucie! Mawaye i 1:0 dla Arki po fantastycznym prostopadłym podaniu najlepszego na boisku "Budzika", a wszystko w rytm szlagieru "Byle nie do Warszawy...".

17': Niezły mecz Arki, widać dużą determinację u testowanych piłkarzy. Dobre wrażenie robi dynamiczny Glavina i Juanma z prawej flanki. Zawistowski póki co w cieniu "Budzika".

18': Faul Ante Rozicia z boku boiska.

19': Było groźnie po rzucie rożnym. Strzał z ostrego kąta Piceluka w boczną siatkę.

20': Ładne podanie Mawaye do Juanmy, ale szybszy bramkarz Lecha.

22': 2:0! Fatalny błąd obrony Lecha, akcja Mawaye, ostre wstrzelenie w pole karne, gdzie akcję zamyka Paweł Zawistowski. Brawo!

23': Nieuznany gol Piceluka dla Lecha Rypin.

26': Ładnie Budziński do Juanmy, ale ten się poślizgnął. Arka kontroluje przebieg meczu.

28': Błąd bramkarza gospodarzy, ale nie wykorzystuje go na razie niewidoczny Vasilić.

29': Mawaye do Glaviny, ale strzał Chorwata z 30 metrów zablokowany. Po chwili niecelnie Vasilić. A festyn w Rypinie trwa w najlepsze :)

30': Dynamiczny rajd Bajki, ale dośrodkowanie zbyt głębokie. Efektownie to wyglądało.

32': Znów znakomicie Budziński, piłka dotarła do Juanmy, ale jego dośrodkowanie przecięte przez obrońców. Arka wciąz w ataku.

34': Vasilić w boczną siatkę po akcji Bajko, coraz odważniej gra prawy obrońca Wigier Suwałki.

36': Do festynu dołączają się kibice Arki, komentator zasypywany smsowymi pozdrowieniami ;)

38': Vasilić nad bramką, za którą rozgrzewają się rezerwowi piłkarze Arki. A komentantor mógłby zmienić dzwonek do telefonu :)

39': Ogromna przewaga Arki. Mawaye w środek bramki.

40': W głośnikach "Do zakochania jeden krok", a do przerwy 5 minut. Dobra akcja Glaviny na lewym skrzydle, ale z rogu nic nie wyszło.

44': Ładna interwencja Bajki, kontra Arki, ale Vasilić nie wiedział co zrobić z piłką i... podał do bramkarza.

45': Dwójkowa akcja Mawaye i Vasilicia, szybszy bramkarz.

45': Do przerwy Arka prowadzi po bardzo dobrej grze 2:0. Rywal niespecjalnie przeszkadza, ale liczba sytuacji robi wrażenie.

46': W Arce wymieniona cała dziesiątka z pola. W ataku Trytko z Rafałem Siemaszko. Michał Płotka na lewej obronie.

50': Pierwsze minuty drugiej połowy bardzo słabe, na boisku panuje duży chaos.

53': Faul na Frączczaku w środku pola. Czoska z wolnego obok bramki.

55': Z boiska wieje kompletnie nudą. Ciekawiej chyba na licytacji, która odbywa się w tle :)

60': Niestety, ale wygląda na to, że z testowanych w drugiej połowie piłkarzy żadnego nie ujrzymy w Arce. Po przerwie żółto-niebiescy grają bardzo słabo, niepewny jest też w bramce Gostomski.

62': Trzy zmiany w Lechu Rypin. Arka w tej części gry jeszcze nie oddała celnego strzału!

64': Błędy w ustawieniu, Płotka ratuje sytuację.

65': Bożok z rogu po akcji Siemaszki. Ładnie kiwnął Frączczak, ale dośrodkował prosto w bramkarza.

69': Trytko i 3:0! Świetne podanie Frączczaka i Przemek nie marnuje sytuacji sam na sam.

73': Trytko z Bożokiem, ale Koprowski wybija Miro piłkę spod nóg. Wcześniej kolejna zmiana w Lechu.

75': Robakowski prawie przelobował bramkarza gospodarzy, skończyło się na rzucie rożnym.

80': Arka po raz pierwszy zamknięta na własnej połowie.

83': Gostomski broni na raty sam na sam z Picelukiem.

85': Arka w głębokiej defensywie, słabo to wygląda po przerwie.

87': Ładna akcja Płotki, chyba najlepszego w drugiej połowie w Arce.

88': Minimalnie pomylił się przy strzale piętką Piotr Robakowski.

89' Trytko zgrał do Bożoka, ale Miro "panu Bogu w okno".

90': Koniec meczu. Arka zasłużenie po bardzo dobrej pierwszej i słabej drugiej połowie wygrywa w Rypinie z miejscowym Lechem.