Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 3:0 (Szwoch 57' Wilczyński 65' Kazimierczak 75')

Arka: Zoch - Kowalski (46' Krauze), Kalkowski, Białas, Brodziński - Wilczyński (80' Mojecki), Szwoch (83' Ziętarski), Beyl, Bułka - Czoska, Kazimierczak (90' Dąbrowski).

Jagiellonia: Czapliński - Hryszko, Niewulis, Szóstko, Sulkowski - Tumicz (73' Świderski), Arłukowicz, Gondek (65' Dołubizna), Klepczyński - Steć (80' Zapolnik), Fiudziukiewicz.

Żółte kartki: Krauze, Bułka - Niewulis.

Sędziował Karol Mazuro (Olsztyn)

Widzów: 100

Drużyna Młodej Ekstraklasy Arki Gdynia w końcu przełamała złą passę i zdecydowanie ograła ostatnią w tabeli Jagiellonię. Goście, mimo wzmocnienia kilkoma graczami pierwszego zespołu (Klepczarek, Fidziukiewicz, Niewulis) nie stworzyli, poza sytuacją z końcówki pierwszej połowy, gdy Łukasz Kowalski wybijał piłkę z linii bramkowej, większego zagrożenia pod bramką arkowców. "Kowal" do pierwszej drużyny dołączy dopiero po meczu w Białymstoku, więc dziś by nie stracić meczowego rytmu zagrał jedną połowę. Po przerwie spodowanej kontuzją do składu wrócił Wojtek Wilczyński i od razu zaznaczył powrót zdobyciem bramki. Pozostałe gole padły po strzale z dystansu 17-letniego Mateusza Szwocha oraz akcji sam na sam Przemka Kazimierczaka. Dzięki temu zwycięstwu Arka dogoniła w tabeli Lechię Gdańsk, ale obu trójmiejskim drużynom pozostaje raczej walka o mało zaszczytne 14. miejsce.