Arka - Hajduk 2:1 (Kowalski 20' Lubenow 40'k - Lendrić 35')

Arka:

I połowa: Witkowski - Kowalski, Szmatiuk, Siebert, Bednarek - Labukas, Mrowiec, Lubenow, Czoska - Mawaye, Trytko

II połowa: Bledzewski - Wilczyński, Białas, Ulanowski, Robakowski - Sokołowski, Ława, Budziński, Burkhardt - Tshibamba, Sakalijew

Hajduk:

I połowa: Tomić - Rubil, Jonjić, Pandža, Jozinović - Andrić, Cernat, Tičinović - Vukušić, Lendrić - Čop

II połowa: Tomić - Oremuš, Buljat, Maloča, Strinić - Tomasov, Ibričić, Skoko, Ah. Sharbini - An. Sharbini, Livaja

Sędzia: Ernesto Utrera Del Moral

Widzów: 50

Arkowcy objęli prowadzenie w 20 minucie meczu po strzle Łukasza Kowalskiego. Hajduk wyrównał kwadrans później po akcji Florina Cernata i strzale głową Lendricia, lecz w 40 minucie meczu bramkarz Hajduka Tomić sfaulował Josepha Mawaye i Lubenow z karnego ustalił wynik na 2:1 dla Arki.