FC St. Pauli - Rot-Weiss Ahlen 5:0 (Kalla 2, Daube, Drobo-Apmem, Pichinot)

Nico Hoogma's friends - Era-Pack Chrudim 1:2

Rot-Weiss Ahlen - Nico Hoogma's friends 4:3

FC St. Pauli - Era-Pack Chrudim 3:3 (Kruse, Hennings 2 - )

Rot-Weiss Ahlen - Era-Pack Chrudim 4:3

FC St. Pauli - Nico Hoogma's friends 4:1 (Pichinot, Hennings, Gunesch, Kalla - )

Grupa B:

Arka Gdynia - Holstein Kiel 2:3 (Budziński, Wilczyński - Nagel, Lamprecht, Stier)

Esbjerg fB - Meiendorfer SV 1:1 (Ankersen - )

Arka Gdynia - Meiendorfer SV 4:2 (Budziński 2, Ława, Kowalski - )

Esbjerg fB - Holstein Kiel 3:2 (Timm, Rieks, Frandsen - Wulff, Holt)

Holstein Kiel - Meiendorfer SV 4:0

Arka Gdynia - Esbjerg fB 6:6 (Ława, Wilczyński, Robakowski, Budziński, Burkhardt, Kowalski)

W pierwszym meczu  drugiego dnia RW Ahlen po niesamowitej końcówce ograło halowego mistrza Czech 4:3. Niemcy prowadzili 3:1, by stracić to prowadzenie na pół minuty przed końcem i ponownie je odzyskać w ostatniej akcji meczu. Tym samym z sześcioma punktami na koncie zapewnili sobie awans do półfinału. W drugim spotkaniu tej grupy FC Sankt-Pauli bez problemów ograło drużynę przyjaciół Nico Hoogmy i awansowało z pierwszego miejsca do półfinału.

Awans z grupy A:

1. FC St-Pauli 7pkt 12-4

2. RW Ahlen 6pkt 8-11

Arka znakomicie rozpoczęła mecz prowadząc do przerwy 5:2, a wcześniej nawet 3:0. Wydawało się, że jest już po wszystkim, gdy nasi piłkarze zaczęli popełniać niezrozumiałe błędy i dopuścili do wyniku 6:5. W tym momencie Ława z Budzińskim źle rozegrali piłkę na środku boiska, duński zespół wyrównał, a rozpaczliwe ataki Arki nie przyniosły rezultatów. Szkoda, bo w przypadku zwycięstwa w półfinale czekali gospodarze z St. Pauli.