Dnia  10 marca 2006 roku powstała komercyjna, amatorska i zwykła strona o Arce Gdynia – areczka.net . Jej założycielem, pomysłodawcą i autorem był Arko. Już od dłuższego czasu Arko prowadził zwykłego bloga , jednak po jakimś czasie stwierdził, że trzeba iść dalej. Strona ta istniała i miała wiele adresów jak i odsłon. Po 8 miesiącach od powstania został zakupiony adres areczka.net, który działał już potem przez cały czas jej istnienia i działa do dziś. Przełomowym momentem dla strony było dołączenie do redakcji Marcina, który pomógł/wprowadził bardzo dużo zmian. Tak jak Arko również prowadził on bloga. Od zakupu nowego adresu strona stawała się z miesiąc na miesiąc coraz bardziej popularna.

 

wrzesień 2007r.

 

grudzień 2007r.

 

Zostały do niej dodane różne nowe rzeczy jak choćby Fotorelacje – na początku zwykłe , z trybun, które tworzył Michu99, później profesjonalne autorstwa Pika.  Po zakończeniu sezonu 06/07 serwis przeżył kolejną , bardziej profesjonalną odsłonę. Projektem zajął się Marcin.

 

styczen 2008r.

 

 W styczniu 2008 roku za sprawą Marcina prześlijmy z HTML-a na PHP i tu pojawiły się nowe skrypty.

 

 Po dwóch miesiącach kolejne prace nad nową odsłoną, tym razem wystartowała ona 1 kwietnia 08. W październiku powstał nowy dział , mianowicie Felietony , pisane przez Dejfida , lecz niestety po przejściu do redakcji arkowcy.pl nie mógł on już pisać dla areczka.net.  Areczka.net działała przez długi czas. Istaniała 3 lata i miała bardzo dużą rzeszę czytelników.

 

kwiecień 2009r. - ostatnia wersja

 

Pod koniec kwietnia 2009r. dokonała się fuzja między areczka.net a arkowcy.pl. Był to przełomowy dla obu stron moment i bardzo pozytywny.

Obecnie Arko i  Marcin czynnie pracują razem z innymi osobami w redakcji aby serwis arkowcy.pl był jak najlepszy.

 

 

 

Herb/Logotyp strony areczka.net (Zaprojektowany przez Arko i  Maciasa)

Logotyp Areczka.net

Statystyki:

- Strona  była odwiedzana 0,5 miliona razy (495850)

- Istniała 3 lata

- Najwięcej odsłon miała 21 października 2008 (4770)

- Najwięcej odsłon w jednym roku było w 2008r. (316164).

 

Stronę współtworzyli:

- Arko

- Marcin

- Pik

- Michu99

- Wolem.