Victoria Przecław - Gwardia Koszalin     4 - 2
Słabiutko gra GWardia, druga z rzędu porażka oddala Gwardię od drugiego miejsca premiowanego
awansem do trzeciej ligi. W weekend Gwardia podejmuje u siebie jedną z najsłabszych drużyn w lidze Sławe Sławno.

Motobi Kąty Wrocławskie - Górnik Wałbrzych 0 - 3
Drugie z rzędu zwycięstwo oglądało zaledwie trzech fanów Górnika dzięki
informacjom o rzekomym remoncie sektora gości.
W najbliższą sobote o godzinie 13:00 Górnik gra mecz z liderem Polonią Trzebnica
o pierwsze miejsce w tabeli.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Kluczbork 0 - 2
Mecz bez wiekszych emocji. Pięciu gości pojawiło się na meczu.Druga porażka z rzedu to efekt czerwonej kartki w 57 minucia przez jednego z piłkarzy KSZO. Do 85 minuty piłkarze z Ostrowca utrzymywali wynik bezbramkowy.
W Sobote KSZO gra ciekawy mecz w Szczecinie z Pogonią.

Cracovia KrakówPolonia Bytom 1 - 2
Tylko 200 widzów na meczu w Sosnowcu.

Lech Poznań - Wisła Kraków 1 - 0

Kolejny mecz  we Wronkach i tylko około 4 tysięcy widzów. Lepszego rywala Lech nie mógł wybrać

na przełamanie słabej passy.

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0 -0

W Lubinie 3 autokary i kilkanaście aut z Białegostoku. Na meczu tym ochrona próbuje zerwać transparenty Zagłębia po

czym dochodzi do starcia i ochrona zostaje wyparta.