Bardzo dobry mecz w wykonaniu Arki i wkońcu zwycięstwo za 5 pkt. Buldogi od samego początku uzyskały przewagę. Już w czwartej minucie punktował Kriczun. Zaraz potem żółtą kartkę za "potrącenie" rywala dostał Simionkowski. Co ciekawe nie zmieniło to obrazu gry - Arka nadal miała przewagę, ale punkty nie padały. Dopiero w 39' Głuszek przełamał linię obrony Juveni i wjechał z piłką na pole punktowe. Do przerwy 10-3 dla Arki. Zaraz po przerwie mocne wejście Dąbrowskiego i kolejne punkty. Na dodatek tym razem celnie podwyższył Chromiński, który zamienił w roli egzekutora Kriczuna. Ostatni cios, który zadecydował o punkcie bonusowym, zadał Ruszkiewicz zabierając piłkę z raka wstał i zmylił obronę Juveni. Dobra gra, dobre sędziowanie Grzegorza Michalaka i maxymalna zdobycz punkowa. To był udany weekend dla Arki.