Kasjan Lipkowski wszedł na boisko w 90. minucie zremisowanego 1:1 wyjazdowego spotkania reprezentacji Polski U-21 z Rumunią w ramach turnieju Elite League.

Lipkowski w piątek rozegrał pełne 90 minut w meczu z Anglią w Białymstoku. Tym razem, w wyjazdowej konfrontacji z Rumunią w Targoviste, Miłosz Stępiński zdecydował, że obrońca Arki rozpocznie rywalizację na ławce rezerwowych. Na murawie ,,Lipa" pojawił się w 90. minucie, zmieniając Jordana Majchrzaka z Puszczy Niepołomice. Potyczka zakończyła się remisem 1:1, bramkę dla biało-czerwonych zdobył Aleksander Buksa z austriackiego WSG Tirol. W tabeli towarzyskiego turnieju Elite League, w którym rywalizuje osiem drużyn narodowych, Polacy plasują się w tym momencie na 5. lokacie.

Kasjanowi gratulujemy kolejnego występu w barwach narodowych.