Jakub Wilczyński został wypożyczony na najbliższy sezon z Arki do II-ligowego KKS-u Kalisz.

20-letni napastnik jest wychowankiem Warty Poznań. Do Arki trafił przed sezonem 2018/2019. Po roku spędzonym w rezerwach został włączony do kadry pierwszego zespołu. 21 września 2019 r. zadebiutował w Ekstraklasie, wchodząc na boisko w 87. minucie wygranego 4:1 wyjazdowego meczu z ŁKS-em Łódź. W kampanii 2019/2020 pojawił się na placu gry również w Pucharze Polski, rozgrywając drugą połowę w przegranej 0:1 wyjazdowej rywalizacji z Odrą Opole w 1/32 finału. Większość tamtych rozgrywek młody piłkarz stracił z powodu kontuzji. Do zdrowia wrócił w końcowej fazie sezonu i wtedy też kilkukrotnie figurował na ławce rezerwowych żółto-niebieskich w czasie spotkań ligowych. W poprzedniej kampanii Wilczyński zanotował w barwach Arki dwa występy w I lidze - w Olsztynie otrzymał swoją szansę w 88. minucie, a w Polkowicach - w 57. W końcówce sierpnia został wypożyczony do II-ligowego Hutnika Kraków, w barwach którego rozegrał 15 meczów i strzelił 4 gole. W rundzie wiosennej ponownie był natomiast zmuszony pauzować z powodu kontuzji. Dyspozycję po powrocie do zdrowia będzie odbudowywał w KKS-ie Kalisz, 13. drużynie poprzedniego sezonu na trzecim poziomie rozgrywkowym.