Jakub Staniszewski rozegrał 85 minut w reprezentacji Polski U-17 w przegranym 1:2 drugim meczu fazy grupowej mistrzostw Europy z Holandią.

Starcie z Oranje było dla biało-czerwonych drugim spotkaniem podczas turnieju finałowego EURO U-17 rozgrywanego na boiskach Izraela. Na stadionie w Lod podopieczni Dariusza Gęsiora doznali niestety drugiej porażki - po klęsce 1:6 z Francją nadeszła przegrana 1:2 z piłkarzami z Niderlandów. Gola dla Polaków strzelił Tommaso Guercio z juniorskich struktur Interu Mediolan. Staniszewski przebywał na murawie w środkowej strefie boiska przez 85 minut i został zmieniony przez Szymona Dobę z Olimpii Grudziądz. Kolejny mecz kadra Gęsiora rozegra w niedzielę 22 maja o 16:30, a jej przeciwnikiem będzie Bułgaria.

Jakubowi gratulujemy występu i życzymy powodzenia w niedzielnym pojedynku.