Kolejne spotkania rozegrali w weekend zawodnicy wypożyczeni z Arki do niższych lig. Zapraszamy na cotygodniowy raport.

I liga

Olimpia Grudziądz i Chojniczanka Chojnice stworzyły w tej kolejce szalone widowisko, które zakończyło się zwycięstwem przyjezdnych z Chojnic 5:3. W barwach gospodarzy nie grał Bartosz Nowicki.

II liga

Bytovia odniosła w miniony weekend cenny triumf, wywożąc trzy punkty z Katowic po zwycięstwie z GKS-em 2:1. Norbert Hołtyn rozegrał 77 minut, a Fabian Lengiewicz nie podniósł się z ławki rezerwowych.

Pierwszy punkt w nowym sezonie zdobył Gryf Wejherowo, bezbramkowo remisując w Stalowej Woli ze Stalą. W pełnym wymiarze czasowym w ekipie Łukasza Kowalskiego wystąpili Mariusz SławekMaksymilian Hebel, na boisku nie pojawili się Jakub Pek i kontuzjowany Szymon Nowicki.

Oskar Ryk grał do 89. minuty wyjazdowej potyczki Olimpii Elbląg z Elaną Toruń, którą jego drużyna wygrała 2:0. Olimpia jest liderem II ligi. Na debiut w tym zespole wciąż oczekuje Michał Bednarski.

III liga

Kolejny łomot zebrał Bałtyk Gdynia, który tym razem przyjął na Narodowym Stadionie Rugby cztery bramki od Jaroty Jarocin, nie zdobywając żadnej. 90 minut wśród gospodarzy rozegrał Mateusz Węsierski.

Krzysztof Krakowiak zameldował się na murawie w 72. minucie domowego starcia KP Starogard Gdański z Gromem Nowy Staw, w którym jego zespół zwyciężył 1:0.

Radunia Stężyca zremisowała na wyjeździe z Bałtykiem Koszalin 1:1. W pełnym wymiarze czasowym zaprezentował się w tym spotkaniu Michał Molenda. Gola dla gości strzelił były piłkarz Arki Paweł Wojowski.