W miniony weekend na boiskach I i II ligi pojawiło się ośmiu wypożyczonych do innych klubów Żółto-Niebieskich. Jednak jedynie jeden spośród grających doznał smaku zwycięstwa.

I liga

W bezpośrednim meczu zmierzyły się ze sobą Garbarnia Kraków Mateusza Węsierskiego i Bytovia Bytów Maksymiliana Hebla. Lepsi okazali się goście z Kaszub, którzy wygrali w byłej stolicy Polski 3:0, jednak bez udziału wypożyczonego z Arki 21-letniego pomocnika. W barwach gospodarzy 75 minut rozegrał Węsierski, który wciąż czeka na swoją premierową bramkę na drugim poziomie rozgrywkowym.

Chrobry Głogów bezbramkowo zremisował u siebie ze spadkowiczem z Ekstraklasy, Sandecją Nowy Sącz. Jedynym Arkowcem, który pojawił się na boisku, był Szymon Nowicki, który jednak został zmieniony już w 8. minucie z powodu kontuzji. Oskar RepkaJakub Bach znaleźli się poza meczową osiemnastką.

II liga

Gryf Wejherowo zremisował w Rzeszowie z Resovią 1:1. Cały mecz w bramce wejherowian rozegrał Szymon Więckowicz, a w linii pomocy Oskar Sikorski grał do 52. minuty, kiedy to zastąpił go Oskar Ryk, który w dalszej fazie spotkania obejrzał w drugim meczu z rzędu żółtą kartkę.

Bartosz Nowicki rozegrał pełne 90 minut w składzie Olimpii Elbląg, która ograła na wyjeździe Pogoń Siedlce 1:0. 19-letni pomocnik ukarany został żółtym kartonikiem.

Mikołaj Gabor pojawił się na boisku w 86. minucie wyjazdowej potyczki Olimpii Grudziądz z Siarką Tarnobrzeg. Jego ekipa przegrała 0:1.

Jakub Wawszczyk swój udział w meczu Radomiaka Radom z GKS-em Bełchatów zakończył na pierwszej połowie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1:1.