W myśl hasła #ArkaRazem nasz klub zadeklarował, że złotówka z normalnego biletu zakupionego na mecz Arka - KS Nieciecza zostanie przeznaczona na pomoc dla Artura, kibica i byłego zawodnika juniorów Arki.
 
Artur to były zawodnik drużyn juniorskich Arki. Aktualnie wierny i zaangażowany kibic, który nigdy nie opuszcza meczów domowych żółto-niebieskich.  
 
"W zeszłym tygodniu Arturowi z Pogórza spalił się silnik w jego wózku elektrycznym. Stowarzyszenia KGKN załatwiło zastępczy wózek elektryczny, którym Artur już śmiga, ale jest potrzebna kasa na naprawę. Wstępny koszt naprawy to kwota 2000 złotych. Stowarzyszenie ze środków własnych zapłaciło za wynajem wózka na 1 miesiąc do 20 marca 320 złotych oraz wpłaciło kaucję w wysokości 500 zł. Teraz czekamy na ekspertyzę czy naprawiony silnik pociągnie dłużej lub trzeba kupić nowy silnik. Dlatego potrzebujemy zabezpieczyć w razie czego 2 miesiąc wynajmu.  Jeżeli chce ktoś pomóc to prosimy o wpłaty na konto Stowarzyszenia - 33 1940 1076 3178 4494 0000 0000 prowadzone przez Credit Agricole, z koniecznym dopiskiem:  NA WÓZEK DLA ARTURA."