Bytovia Bytów - Ruch Chorzów 2:1 (Gonzalez 61', Surdykowski 90' k - Przybecki 38')

Bytovia: Mateusz Oszmaniec – Sebastian Kamiński, Michał Stasiak, Fran Gonzalez, Wojciech Wilczyński – Bartłomiej Poczobut (84' Orlande Kpassa), Bartosz Wolski (46' Sławomir Duda), Kamil Wacławczyk – Michał Jakóbowski, Janusz Surdykowski, Bartosz Biel (46' Maksymilian Hebel)

Maksymilian Hebel zadebiutował w Bytovii Bytów. 19-letni pomocnik pojawił się na boisku po przerwie meczu z Ruchem Chorzów. Po jego akcji Bytovia wywalczyła rzut rożny po którym piłkarze Adriana Stawskiego doprowadzili do wyrównania. W pierwszej połowie gola dla Ruchu zdobył Przybecki. W doliczonym czasie gry sędzia podyktował rzut karny dla Bytovii, który na bramkę zamienił Janusz Surdykowski.

Bytovia ma na koncie komplet punktów po 3 meczach i prowadzi w tabeli I ligi.