I liga:

Jakub Bach Przemysław Stolc wyszli w podstawowym składzie Chrobrego Głogów na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Stolc rozegrał całe spotkanie, a Bach spędził na boisku 57 minut. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego zremisowali u siebie 1:1.

Skrót meczu Chrobry - Podbeskidzie

Pogoń Siedlce wygrała w Katowicach z GKS-em, a 90 minut rozegrał Grzegorz Tomasiewicz. Goście zdobyli zwycięską bramkę w 89. minucie mimo gry w osłabieniu.

Skrót meczu GKS Katowice - Pogoń Siedlce

Na ławce rezerwowych Bytovii pozostał Maksymilian Hebel. Jego drużyna wygrała u siebie 3:1 ze Stomilem Olsztyn.

Również cały mecz na ławce przesiedział Jakub Wawszczyk. Jego Olimpia Grudziądz pokonała na wyjeździe 1:0 Zagłębie Sosnowiec.

TABELA I LIGI

II liga:

Damian Mosiejko Mateusz Węsierski pojawili się w wyjściowym składzie Błękitnych Stargard na mecz z GKS-em Bełchatów. "Węsier" zdobył pierwszą bramkę dla Błękitnych w 31. minucie meczu i został zmieniony w 90. minucie. Mosiejko rozegrał cały mecz. Ostatecznie drużyna wypożyczonych z Arki zawodników wygrała 2:1. Na ławce rezerwowych bełchatowian całe spotkanie spędził Arkadiusz Moczadło.

Mikołaj Gabor (Gryf) został zmieniony w 68. meczu Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Cały mecz w barwach Legionovii rozegrał Tomasz Wojcinowicz. Drużyna z Legionowa uległa w Elblągu Olimpii 1:2.

W kadrze Radomiaka Radom na mecz z Garbarnią Kraków zabrakło Adama Wolaka, który dołączył do radomian w czwartek. Radomiak wygrał 1:0 na inaugurację drugiej ligi.