Szymon Lewicki rozegrał 90 minut w wyjazdowym meczu Podbeskidzia z Górnikiem Zabrze. Goście przegrali aż 0:4, a Lewicki pokonał własnego bramkarza w 23. minucie meczu. Górale stracili szansę na awans do ekstraklasy.

Grzegorz Tomasiewicz zagrał całe spotkanie, a Pogoń Siedlce uległa w Legnicy Miedzi 0:3. Siedlczanie zajmują 12. miejsce w tabeli.

Paweł Wojowski tym razem pozostał na ławce rezerwowych. Stomil przegrał z Bytovią 0:1 po golu Janusza Surdykowskiego z rzutu karnego. Mimo porażki Stomil zapewnił sobie utrzymanie w pierwszej lidze.

TABELA I LIGI

Olimpia Zambrów przegrywała u siebie z Olimpią Elbląg już 0:2 by w drugiej połowie doprowadzić do remisu. Ostatecznie goście zdołali wbić trzeciego gola, a porażka oznacza spadek klubu z Zambrowa, który traci 4 punkty do bezpiecznego miejsca na kolejkę przed końcem. Jakub Bach rozegrał cały mecz, a Sebastian Szerszeń został zmieniony w 73. minucie.

Dawid Tomczak pojawił się na placu gry w 84. wyjazdowego meczu Gryfa Wejherowo z Puszczą Niepołomice, zmieniając Pawła Brzuzego. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Gryf zapewnił sobie utrzymanie, a Puszcza awans do I ligi.

Mateusz Czapłygin pozostał na ławce rezerwowych w spotkaniu Błękitni Stargard - Warta Poznań. Mecz zakończył się remisem 2:2. Błękitni są na 8. miejscu w tabeli.

TABELA II LIGI

Wypożyczeni do III ligi bramkarze tym razem z porażkami. Kamil Kotkowski zagrał cały mecz, a Sokół Ostróda uległ Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki 0:1. Dawid Kędra także rozegrał 90 minut, a Lechia Tomaszów Mazowiecki przegrała 0:2 z ŁKS-em.

Tomasz Wojcinowicz tym razem nie grał. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie wygrała 5:0 z Motorem Lubawa i na trzy kolejki przed końcem jest liderem grupy I trzeciej ligi.

TABELA III LIGI, GRUPY I

Damian MosiejkoJakub WawszczykMateusz Węsierski (żółta kartka) i Adam Wolak zagrali cały mecz w barwach KS-u Chwaszczyno (0:2 z Pogonią Lębork). Patryk Regulski został zmieniony w 85. minucie. Błażej Niciński nie grał, a Maksymilian Hebel pauzował za kartki. Chwaszczyno ma 6 punktów przewagi nad strefą spadkową na 4 mecze przed końcem sezonu.