Stomil Olsztyn - Stal Mielec 0:4 (Sulewski 13', Drzazga 49', Kolew 67', Marciniec 90')

Stomil: Piotr Skiba (19' Michał Leszczyński) - Marcel Ziemann, Piotr Klepczarek, Igor Biedrzycki, Wojciech Dziemidowicz - Patryk Kun, Jakub Piotrowski, Łukasz Jegliński, Grzegorz Lech (66' Paweł Wojowski), Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa (11' Tomasz Zahorski)
Stal: Tomasz Libera - Dominik Sadzawicki, Sebastian Zalepa, Krzysztof Kiercz, Krystian Getinger (72' Boris Milekić) - Robert Sulewski, Przemysław Lech, Piotr Marciniec, Krzysztof Drzazga (74' Szymon Urbaniak), Piotr Głowacki (78' Arkadiusz Górka) - Aleksandyr Kolew

Sobotni mecz był dla Stomilu niezwykle pechowy. Już w 8. minucie kontuzji, najprawdopodobniej zerwania więzadeł, doznał Rafał Kujawa. Pięć minut później Piotra Skibę pokonał strzałem z rzutu wolnego Robert Sulewski. Golkiper gospodarzy interweniował na tyle nieszczęśliwie, że uderzył w słupek i z boiska musiała zabrać go karetka. Na początku drugiej połowy prowadzenie gości podwyższył Krzysztof Drzazga. Paweł Wojowski pojawił się na boisku w 65. minucie meczu, zmieniając Grzegorza Lecha. Chwilę później Stal zdobyła trzecią bramkę, a tym razem do siatki rywala trafił Aleksandyr Kolew. W końcówce gospodarzy dobił jeszcze Piotr Marciniec.

Wojowski ma w tym sezonie na koncie 7 występów w I lidze, w których zdobył 2 bramki. Stomil jest na 12. miejscu w tabeli I ligi.