Paweł Wojowski wszedł na boisko w 67. minucie meczu z GKS-em Katowice zmieniając Patryka Kuna. Wojo wywalczył rzut karny w 72. minucie, który wykorzystał Rafał Kujawa, dając Stomilowi remis 2:2 w starciu z faworyzowanym rywalem.

Grzegorz Tomasiewicz rozegrał pełne spotkanie, a Pogoń Siedlce wygrała u siebie 2:1 z Górnikiem Zabrze.

Szymon Lewicki w pierwszej wiosennej kolejce zagrał w pierwszym składzie i został zmieniony przez Nermina Haskicia. Tym razem jego rywal wyszedł w podstawie, zdobył bramkę, a Podbeskidzie pokonało Chrobrego Głogów. Lewicki pojawił się na boisku w 78. minucie meczu.

Znakomity początek wiosny notuje Gryf Wejherowo, który wygrał drugie spotkanie z rzędu, tym razem pokonując 2:1 jednego z głównych kandydatów do awansu, Raków Częstochowa. Dawid Tomczak rozegrał 88. minut, a Andrij Waceba został zmieniony w przerwie.

Mimo prowadzenia w meczu, drugi remis z rzędu zanotowali Błękitni Stargard, tym razem dzieląc się punktami z Siarką Tarnobrzeg. Mateusz Czapłygin rozegrał 45. minut, w przerwie zmienił go Robert Brzęczek.

Jakub Bach zagrał cały mecz, a Olimpia Zambrów przegrała w Rybniku z ROW-em 0:2. Sebastian Szerszeń tym razem nie grał.

W pojedynku wypożyczonych bramkarzy Kamil Kotkowski (Sokół Ostróda) był lepszy od Dawida Kędry (Lechia Tomaszów Mazowiecki). Drużyna Kotkowskiego wygrała 1:0 po golu w 90. minucie meczu.

KS Chwaszczyno przegrywało do 34. minuty 0:1 z Vinetą Wolin. Ostatecznie jednak podopieczni Łukasza Kowalskiego wygrali 3:1. Damian Mosiejko (asysta), Patryk Regulski, Jakub Wawszczyk i Adam Wolak rozegrali po 90. minut. Maksymilian Hebel (asysta) został zmieniony w 89. minucie, a Mateusz Węsierski rozegrał 76. minut.

Anioły Garczegorze przegrały 1:3 z Jaguarem Kokoszki. Daniel Lisowski nie pojawił się w tym meczu na boisku.