Paweł Wojowski wszedł na boisko w 86. minucie meczu Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn, zmieniając Grzegorza Lecha. To właśnie Lech zdobył bramkę na 0:1, rywale wyrównali po golu Sebastian Dudka z rzutu karnego w 90. minucie meczu.

56. minut przebywał na boisku Grzegorz Tomasiewicz. Pomocnik wypożyczony do Pogoni Siedlce w meczu z Sandecją w Nowym Sączu schodził z boiska przy stanie 1:0 dla gospodarzy. 7 minut wcześniej czerwoną kartkę obejrzał Daniel Chyła z Pogoni, a Sandecja bezlitośnie wykorzystała przewagę. Trzy gole dopisał na swoje konto Maciej Małkowski, a czwartą bramkę dołożył Bartłomiej Dudzic.

Szymon Lewicki wyszedł w pierwszym składzie Podbeskidzia na wyjazdowy mecz z Wigrami i rozegrał 65. minut. Zmienił go Nermin Haskić. Podbeskidzie przegrało 0:2 po golach w drugiej połowie meczu.

Udanie piłkarską wiosnę zainaugurował Gryf Wejherowo, który pokonał w Kołobrzegu Kotwicę 3:1. Dawid Tomczak rozegrał całe spotkanie, a Andrij Waceba zszedł w 65. minucie.

Mateusz Czapłygin rozegrał 73. minuty w meczu Błękitnych Stargard z ROW-em Rybnik. Błękitni do 81. minuty przegrywali 0:1, by w ciągu 3. minut wyjść na prowadzenie i cały mecz...zremisować po golu Musiolika w 90. minucie.

Pierwszego spotkania po przerwie nie będą dobrze wspominać Jakub BachSebastian Szerszeń. Ich Olimpia Zambrów już w 39. minucie przegrywała z Legionovią 0:4, a w drugiej połowie nie wykorzystała rzutu karnego. Ostatecznie skończyło się 1:5. Bach został zmieniony w 78. minucie właśnie przez Szerszenia.