Tomasz Wypij
04-01-1993 (lat 31)
Aleksandrów Kujawski
Aleksandrów Kujawski
Polska
Obrońca
189 cm
75 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021/2022 | IV liga kujawsko-pomorska | Orlęta Aleksandrów Kujawski (wiosna) | 4 | 360 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2021/2022 | IV liga kujawsko-pomorska | Włocłavia Włocławek (jesień) | 7 | 630 min | 1 | Zobacz szczegóły » | ||||
2020/2021 | IV liga kujawsko-pomorska | Włocłavia Włocławek | 21 | 2 | 1943 min | 2 | 3 | Zobacz szczegóły » | ||
2019/2020 | III liga, gr. II | KP Starogard Gdański | 16 | 1440 min | 1 | Zobacz szczegóły » | ||||
2018/2019 | III liga, gr. II | KP Starogard Gdański | 31 | 1 | 2804 min | 3 | 7 | Zobacz szczegóły » | ||
2017/2018 | III liga, gr. II | Kotwica Kołobrzeg | 29 | 2610 min | 2 | 3 | Zobacz szczegóły » | |||
2016/2017 | III liga, gr. II | Bałtyk Gdynia | 25 | 1 | 2194 min | 4 | Zobacz szczegóły » | |||
2015/2016 | III liga bałtycka | Bałtyk Gdynia | 22 | 1971 min | 1 | Zobacz szczegóły » | ||||
2014/2015 | III liga bałtycka | Bałtyk Gdynia | 26 | 2340 min | 5 | Zobacz szczegóły » | ||||
2013/2014 | I liga | Chojniczanka Chojnice | 5 | 5 | 425 min | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2012/2013 | II liga, grupa zachodnia | Elana Toruń | 25 | 2169 min | 6 | Zobacz szczegóły » |
IV liga kujawsko-pomorska 2021/2022 Orlęta Aleksandrów Kujawski
mecze:
4
Podstawowy:
4
Z ławki:
0
Czas na boisku:
360 min
0
0
0
0
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lider Włocławek | 3 - 1 | Orlęta Aleksandrów Kujawski (szczegóły) | 17:00 07-08-2021 | P | |||||||
2 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 0 - 0 | Włocłavia Włocławek (szczegóły) | 12:00 14-08-2021 | R | |||||||
3 | Sportis Łochowo | 6 - 0 | Orlęta Aleksandrów Kujawski (szczegóły) | 14:00 21-08-2021 | P | |||||||
4 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 0 - 1 | Sparta Brodnica (szczegóły) | 17:00 28-08-2021 | P | |||||||
5 | Kujawianka Izbica Kujawska | 0 - 2 | Orlęta Aleksandrów Kujawski (szczegóły) | 14:00 04-09-2021 | Z | |||||||
6 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 1 - 1 | Pomorzanin Toruń (szczegóły) | 17:30 10-09-2021 | R | |||||||
7 | Chemik Bydgoszcz | 2 - 0 | Orlęta Aleksandrów Kujawski (szczegóły) | 12:00 18-09-2021 | P | |||||||
8 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 1 - 0 | Cuiavia Inowrocław (szczegóły) | 16:00 25-09-2021 | Z | |||||||
9 | Pogoń Mogilno | 1 - 1 | Orlęta Aleksandrów Kujawski (szczegóły) | 15:30 02-10-2021 | R | |||||||
10 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 1 - 3 | Unia Solec Kujawski (szczegóły) | 14:00 09-10-2021 | P | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Chełminianka Chełmno | 1 - 1 | Orlęta Aleksandrów Kujawski (szczegóły) | 15:00 16-10-2021 | R | |||||||
12 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2 - 2 | Notecianka Pakość (szczegóły) | 14:30 23-10-2021 | R | |||||||
13 | Unia Gniewkowo | 3 - 1 | Orlęta Aleksandrów Kujawski (szczegóły) | 12:00 30-10-2021 | P | |||||||
14 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 0 - 1 | BKS Bydgoszcz (szczegóły) | 14:00 06-11-2021 | P | |||||||
15 | Wda Świecie | 3 - 0 | Orlęta Aleksandrów Kujawski (szczegóły) | 13:00 11-11-2021 | P | |||||||
16 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 0 - 1 | Start Pruszcz (szczegóły) | 14:00 14-11-2021 | P | |||||||
17 | Lech Rypin | 6 - 1 | Orlęta Aleksandrów Kujawski (szczegóły) | 13:00 20-11-2021 | P | |||||||
18 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2 - 2 | Lider Włocławek (szczegóły) | 13:00 12-03-2022 | R | 90 | ||||||
19 | Włocłavia Włocławek | 0 - 0 | Orlęta Aleksandrów Kujawski (szczegóły) | 15:00 19-03-2022 | R | 90 | ||||||
20 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 0 - 0 | Sportis Łochowo (szczegóły) | 12:00 26-03-2022 | R | 90 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Sparta Brodnica | 2 - 0 | Orlęta Aleksandrów Kujawski (szczegóły) | 15:00 02-04-2022 | P | 90 | ||||||
22 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 3 - 3 | Kujawianka Izbica Kujawska (szczegóły) | 16:00 09-04-2022 | R | |||||||
23 | Pomorzanin Toruń | 1 - 1 | Orlęta Aleksandrów Kujawski (szczegóły) | 16:00 16-04-2022 | R | |||||||
24 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 3 - 2 | Chemik Bydgoszcz (szczegóły) | 17:00 23-04-2022 | Z | |||||||
25 | Cuiavia Inowrocław | 1 - 0 | Orlęta Aleksandrów Kujawski (szczegóły) | 16:00 30-04-2022 | P | |||||||
26 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2 - 4 | Pogoń Mogilno (szczegóły) | 17:00 07-05-2022 | P | |||||||
27 | Unia Solec Kujawski | 7 - 0 | Orlęta Aleksandrów Kujawski (szczegóły) | 12:00 14-05-2022 | P | |||||||
28 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 6 - 0 | Chełminianka Chełmno (szczegóły) | 17:00 21-05-2022 | Z | |||||||
29 | Notecianka Pakość | 2 - 1 | Orlęta Aleksandrów Kujawski (szczegóły) | 11:00 28-05-2022 | P | |||||||
30 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 1 - 0 | Unia Gniewkowo (szczegóły) | 17:00 04-06-2022 | Z | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | BKS Bydgoszcz | 2 - 1 | Orlęta Aleksandrów Kujawski (szczegóły) | 14:00 11-06-2022 | P | |||||||
32 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 4 - 4 | Wda Świecie (szczegóły) | 18:00 15-06-2022 | R | |||||||
33 | Start Pruszcz | 5 - 0 | Orlęta Aleksandrów Kujawski (szczegóły) | 16:00 19-06-2022 | P | |||||||
34 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 4 - 2 | Lech Rypin (szczegóły) | 11:30 25-06-2022 | Z |