Terminarz IV liga pomorska Sezon 2018/2019

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Bytovia II Bytów
Jaguar Gdańsk
11:00 | 05.08.2018
Kaszubia Kościerzyna
Powiśle Dzierzgoń
13:00 | 05.08.2018
Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk
14:00 | 05.08.2018
Wda Lipusz
Gryf Słupsk
15:00 | 05.08.2018
GKS Kolbudy
Pogoń Lębork
17:00 | 05.08.2018
GKS Kowale
Grom Nowy Staw
17:00 | 05.08.2018
Anioły Garczegorze
Arka II Gdynia
17:00 | 05.08.2018
Jantar Ustka
Orkan Rumia
18:00 | 05.08.2018
Lechia II Gdańsk
GKS Przodkowo
17:30 | 08.08.2018

2 Kolejka

Pogoń Lębork
Arka II Gdynia
18:00 | 09.08.2018
Gedania Gdańsk
GOSRiT Luzino
11:00 | 11.08.2018
Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna
14:00 | 11.08.2018
Jaguar Gdańsk
Wda Lipusz
15:00 | 11.08.2018
Powiśle Dzierzgoń
Jantar Ustka
16:00 | 11.08.2018
Gryf Słupsk
Stolem Gniewino
17:00 | 11.08.2018
GKS Przodkowo
Bytovia II Bytów
17:00 | 11.08.2018
GKS Kolbudy
Lechia II Gdańsk
17:00 | 11.08.2018
Anioły Garczegorze
Orkan Rumia
18:00 | 11.08.2018

3 Kolejka

Lechia II Gdańsk
Pogoń Lębork
11:00 | 15.08.2018
Bytovia II Bytów
GKS Kolbudy
11:00 | 15.08.2018
Arka II Gdynia
Orkan Rumia
12:00 | 15.08.2018
Stolem Gniewino
Jaguar Gdańsk
13:00 | 15.08.2018
GOSRiT Luzino
Gryf Słupsk
13:00 | 15.08.2018
GKS Kowale
Gedania Gdańsk
15:00 | 15.08.2018
Wda Lipusz
GKS Przodkowo
17:00 | 15.08.2018
Anioły Garczegorze
Powiśle Dzierzgoń
17:00 | 15.08.2018
Jantar Ustka
Grom Nowy Staw
18:00 | 15.08.2018

4 Kolejka

Gedania Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
11:00 | 18.08.2018
Lechia II Gdańsk
Bytovia II Bytów
11:00 | 18.08.2018
Grom Nowy Staw
Anioły Garczegorze
14:00 | 18.08.2018
Jaguar Gdańsk
GOSRiT Luzino
15:00 | 18.08.2018
Powiśle Dzierzgoń
Arka II Gdynia
16:00 | 18.08.2018
Gryf Słupsk
GKS Kowale
17:00 | 18.08.2018
GKS Przodkowo
Stolem Gniewino
17:00 | 18.08.2018
GKS Kolbudy
Wda Lipusz
17:00 | 18.08.2018
Pogoń Lębork
Orkan Rumia
18:30 | 19.08.2018

5 Kolejka

GOSRiT Luzino
GKS Przodkowo
11:00 | 25.08.2018
GKS Kowale
Jaguar Gdańsk
14:00 | 25.08.2018
Kaszubia Kościerzyna
Gryf Słupsk
15:00 | 25.08.2018
Wda Lipusz
Lechia II Gdańsk
17:00 | 25.08.2018
Jantar Ustka
Gedania Gdańsk
18:00 | 25.08.2018
Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork
11:00 | 26.08.2018
Stolem Gniewino
GKS Kolbudy
17:00 | 26.08.2018
Orkan Rumia
Powiśle Dzierzgoń
17:00 | 26.08.2018
Arka II Gdynia
Grom Nowy Staw
18:00 | 26.08.2018

6 Kolejka

Gedania Gdańsk
Anioły Garczegorze
11:00 | 01.09.2018
Lechia II Gdańsk
Stolem Gniewino
11:00 | 01.09.2018
Grom Nowy Staw
Orkan Rumia
14:00 | 01.09.2018
Jaguar Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
15:00 | 01.09.2018
GKS Przodkowo
GKS Kowale
16:00 | 01.09.2018
Pogoń Lębork
Powiśle Dzierzgoń
17:00 | 01.09.2018
GKS Kolbudy
GOSRiT Luzino
17:00 | 01.09.2018
Bytovia II Bytów
Wda Lipusz
11:00 | 02.09.2018
Gryf Słupsk
Jantar Ustka
15:00 | 02.09.2018

7 Kolejka

Wda Lipusz
Pogoń Lębork
17:00 | 05.09.2018
GOSRiT Luzino
Lechia II Gdańsk
17:00 | 05.09.2018
GKS Kowale
GKS Kolbudy
17:00 | 05.09.2018
Kaszubia Kościerzyna
GKS Przodkowo
17:00 | 05.09.2018
Arka II Gdynia
Gedania Gdańsk
17:00 | 05.09.2018
Jantar Ustka
Jaguar Gdańsk
17:30 | 05.09.2018
Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk
17:30 | 05.09.2018
Powiśle Dzierzgoń
Grom Nowy Staw
17:30 | 05.09.2018
Stolem Gniewino
Bytovia II Bytów
19:00 | 05.09.2018

8 Kolejka

Gedania Gdańsk
Orkan Rumia
11:00 | 08.09.2018
Lechia II Gdańsk
GKS Kowale
11:00 | 08.09.2018
Wda Lipusz
Stolem Gniewino
15:00 | 08.09.2018
GKS Przodkowo
Jantar Ustka
16:00 | 08.09.2018
Pogoń Lębork
Grom Nowy Staw
17:00 | 08.09.2018
Gryf Słupsk
Arka II Gdynia
17:00 | 08.09.2018
GKS Kolbudy
Kaszubia Kościerzyna
17:00 | 08.09.2018
Jaguar Gdańsk
Anioły Garczegorze
11:00 | 09.09.2018
Bytovia II Bytów
GOSRiT Luzino
11:00 | 09.09.2018

9 Kolejka

GOSRiT Luzino
Wda Lipusz
14:00 | 15.09.2018
GKS Kowale
Bytovia II Bytów
14:00 | 15.09.2018
Kaszubia Kościerzyna
Lechia II Gdańsk
16:00 | 15.09.2018
Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk
16:00 | 15.09.2018
Stolem Gniewino
Pogoń Lębork
17:00 | 15.09.2018
Jantar Ustka
GKS Kolbudy
17:00 | 15.09.2018
Arka II Gdynia
Jaguar Gdańsk
11:00 | 16.09.2018
Anioły Garczegorze
GKS Przodkowo
14:00 | 16.09.2018
Orkan Rumia
Gryf Słupsk
14:00 | 16.09.2018

10 Kolejka

Gedania Gdańsk
Grom Nowy Staw
11:00 | 22.09.2018
Lechia II Gdańsk
Jantar Ustka
11:00 | 22.09.2018
Stolem Gniewino
GOSRiT Luzino
12:00 | 22.09.2018
GKS Kolbudy
Anioły Garczegorze
13:00 | 22.09.2018
Jaguar Gdańsk
Orkan Rumia
15:00 | 22.09.2018
Gryf Słupsk
Powiśle Dzierzgoń
16:00 | 22.09.2018
GKS Przodkowo
Arka II Gdynia
16:00 | 22.09.2018
Bytovia II Bytów
Kaszubia Kościerzyna
11:00 | 23.09.2018
Wda Lipusz
GKS Kowale
15:00 | 23.09.2018

11 Kolejka

Anioły Garczegorze
Lechia II Gdańsk
11:00 | 29.09.2018
Grom Nowy Staw
Gryf Słupsk
13:00 | 29.09.2018
GKS Kowale
Stolem Gniewino
14:00 | 29.09.2018
GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork
16:00 | 29.09.2018
Kaszubia Kościerzyna
Wda Lipusz
16:00 | 29.09.2018
Jantar Ustka
Bytovia II Bytów
16:00 | 29.09.2018
Orkan Rumia
GKS Przodkowo
16:00 | 29.09.2018
Powiśle Dzierzgoń
Jaguar Gdańsk
16:00 | 29.09.2018
Arka II Gdynia
GKS Kolbudy
11:00 | 30.09.2018

12 Kolejka

Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk
12:00 | 06.10.2018
GKS Przodkowo
Powiśle Dzierzgoń
14:00 | 06.10.2018
Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyna
14:00 | 06.10.2018
Jaguar Gdańsk
Grom Nowy Staw
15:00 | 06.10.2018
GKS Kolbudy
Orkan Rumia
15:00 | 06.10.2018
GOSRiT Luzino
GKS Kowale
16:00 | 06.10.2018
Lechia II Gdańsk
Arka II Gdynia
11:00 | 07.10.2018
Bytovia II Bytów
Anioły Garczegorze
11:00 | 07.10.2018
Wda Lipusz
Jantar Ustka
14:00 | 07.10.2018

13 Kolejka

Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk
11:00 | 13.10.2018
GKS Kowale
Pogoń Lębork
14:00 | 13.10.2018
Powiśle Dzierzgoń
GKS Kolbudy
14:00 | 13.10.2018
Grom Nowy Staw
GKS Przodkowo
14:00 | 13.10.2018
Kaszubia Kościerzyna
GOSRiT Luzino
15:00 | 13.10.2018
Jantar Ustka
Stolem Gniewino
15:00 | 13.10.2018
Arka II Gdynia
Bytovia II Bytów
11:00 | 14.10.2018
Anioły Garczegorze
Wda Lipusz
12:00 | 14.10.2018
Orkan Rumia
Lechia II Gdańsk
10:30 | 01.12.2018

14 Kolejka

Lechia II Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń
11:00 | 20.10.2018
GKS Kowale
Kaszubia Kościerzyna
14:00 | 20.10.2018
Wda Lipusz
Arka II Gdynia
14:00 | 20.10.2018
Stolem Gniewino
Anioły Garczegorze
14:00 | 20.10.2018
Jaguar Gdańsk
Gedania Gdańsk
14:30 | 20.10.2018
Pogoń Lębork
Gryf Słupsk
15:00 | 20.10.2018
GKS Kolbudy
Grom Nowy Staw
15:00 | 20.10.2018
GOSRiT Luzino
Jantar Ustka
15:00 | 20.10.2018
Bytovia II Bytów
Orkan Rumia
11:00 | 21.10.2018

15 Kolejka

Arka II Gdynia
Stolem Gniewino
11:00 | 27.10.2018
Gedania Gdańsk
GKS Przodkowo
11:00 | 27.10.2018
Anioły Garczegorze
GOSRiT Luzino
12:00 | 27.10.2018
Jantar Ustka
GKS Kowale
13:00 | 27.10.2018
Powiśle Dzierzgoń
Bytovia II Bytów
13:00 | 27.10.2018
Kaszubia Kościerzyna
Pogoń Lębork
14:00 | 27.10.2018
Gryf Słupsk
Jaguar Gdańsk
14:00 | 27.10.2018
Grom Nowy Staw
Lechia II Gdańsk
15:00 | 27.10.2018
Orkan Rumia
Wda Lipusz
14:00 | 28.10.2018

16 Kolejka

Kaszubia Kościerzyna
Jantar Ustka
12:00 | 03.11.2018
GKS Przodkowo
Gryf Słupsk
13:00 | 03.11.2018
GOSRiT Luzino
Arka II Gdynia
13:00 | 03.11.2018
Pogoń Lębork
Jaguar Gdańsk
14:00 | 03.11.2018
GKS Kolbudy
Gedania Gdańsk
14:00 | 03.11.2018
Wda Lipusz
Powiśle Dzierzgoń
14:00 | 03.11.2018
Stolem Gniewino
Orkan Rumia
14:00 | 03.11.2018
GKS Kowale
Anioły Garczegorze
14:00 | 03.11.2018
Bytovia II Bytów
Grom Nowy Staw
11:00 | 04.11.2018

17 Kolejka

Arka II Gdynia
GKS Kowale
11:00 | 10.11.2018
Gedania Gdańsk
Lechia II Gdańsk
11:00 | 10.11.2018
Jaguar Gdańsk
GKS Przodkowo
11:00 | 10.11.2018
Grom Nowy Staw
Wda Lipusz
12:00 | 10.11.2018
Anioły Garczegorze
Kaszubia Kościerzyna
13:00 | 10.11.2018
GOSRiT Luzino
Orkan Rumia
13:00 | 10.11.2018
Powiśle Dzierzgoń
Stolem Gniewino
13:00 | 10.11.2018
Jantar Ustka
Pogoń Lębork
14:00 | 10.11.2018
Gryf Słupsk
GKS Kolbudy
13:00 | 11.11.2018

18 Kolejka

Lechia II Gdańsk
Gryf Słupsk
11:00 | 17.11.2018
Stolem Gniewino
Grom Nowy Staw
12:00 | 17.11.2018
Kaszubia Kościerzyna
Arka II Gdynia
12:00 | 17.11.2018
Pogoń Lębork
GKS Przodkowo
13:00 | 17.11.2018
GOSRiT Luzino
Powiśle Dzierzgoń
13:00 | 17.11.2018
Jantar Ustka
Anioły Garczegorze
13:00 | 17.11.2018
GKS Kolbudy
Jaguar Gdańsk
14:00 | 17.11.2018
GKS Kowale
Orkan Rumia
14:00 | 17.11.2018
Bytovia II Bytów
Gedania Gdańsk
11:00 | 18.11.2018

19 Kolejka

Arka II Gdynia
Jantar Ustka
11:00 | 24.11.2018
Gedania Gdańsk
Wda Lipusz
11:00 | 24.11.2018
Grom Nowy Staw
GOSRiT Luzino
12:00 | 24.11.2018
Anioły Garczegorze
Pogoń Lębork
13:00 | 24.11.2018
Kaszubia Kościerzyna
Orkan Rumia
13:00 | 24.11.2018
Powiśle Dzierzgoń
GKS Kowale
13:00 | 24.11.2018
Gryf Słupsk
Bytovia II Bytów
13:00 | 24.11.2018
Jaguar Gdańsk
Lechia II Gdańsk
13:00 | 24.11.2018
GKS Przodkowo
GKS Kolbudy
13:00 | 24.11.2018

20 Kolejka

Pogoń Lębork
GKS Kolbudy
01.01.2099
GKS Przodkowo
Lechia II Gdańsk
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
Bytovia II Bytów
01.01.2099
Gryf Słupsk
Wda Lipusz
01.01.2099
Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino
01.01.2099
Grom Nowy Staw
GKS Kowale
01.01.2099
Powiśle Dzierzgoń
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
Orkan Rumia
Jantar Ustka
01.01.2099
Arka II Gdynia
Anioły Garczegorze
01.01.2099

21 Kolejka

Arka II Gdynia
Pogoń Lębork
01.01.2099
Anioły Garczegorze
Orkan Rumia
01.01.2099
Jantar Ustka
Powiśle Dzierzgoń
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
Grom Nowy Staw
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Gedania Gdańsk
01.01.2099
Stolem Gniewino
Gryf Słupsk
01.01.2099
Wda Lipusz
Jaguar Gdańsk
01.01.2099
Bytovia II Bytów
GKS Przodkowo
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
GKS Kolbudy
01.01.2099

22 Kolejka

Pogoń Lębork
Lechia II Gdańsk
01.01.2099
GKS Kolbudy
Bytovia II Bytów
01.01.2099
GKS Przodkowo
Wda Lipusz
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
Stolem Gniewino
01.01.2099
Gryf Słupsk
GOSRiT Luzino
01.01.2099
Gedania Gdańsk
GKS Kowale
01.01.2099
Grom Nowy Staw
Jantar Ustka
01.01.2099
Powiśle Dzierzgoń
Anioły Garczegorze
01.01.2099
Orkan Rumia
Arka II Gdynia
01.01.2099

23 Kolejka

Orkan Rumia
Pogoń Lębork
01.01.2099
Arka II Gdynia
Powiśle Dzierzgoń
01.01.2099
Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
Gedania Gdańsk
01.01.2099
GKS Kowale
Gryf Słupsk
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Jaguar Gdańsk
01.01.2099
Stolem Gniewino
GKS Przodkowo
01.01.2099
Wda Lipusz
GKS Kolbudy
01.01.2099
Bytovia II Bytów
Lechia II Gdańsk
01.01.2099

24 Kolejka

Pogoń Lębork
Bytovia II Bytów
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
Wda Lipusz
01.01.2099
GKS Kolbudy
Stolem Gniewino
01.01.2099
GKS Przodkowo
GOSRiT Luzino
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
GKS Kowale
01.01.2099
Gryf Słupsk
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
Gedania Gdańsk
Jantar Ustka
01.01.2099
Grom Nowy Staw
Arka II Gdynia
01.01.2099
Powiśle Dzierzgoń
Orkan Rumia
01.01.2099

25 Kolejka

Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Lębork
01.01.2099
Orkan Rumia
Grom Nowy Staw
01.01.2099
Anioły Garczegorze
Gedania Gdańsk
01.01.2099
Jantar Ustka
Gryf Słupsk
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk
01.01.2099
GKS Kowale
GKS Przodkowo
01.01.2099
GOSRiT Luzino
GKS Kolbudy
01.01.2099
Stolem Gniewino
Lechia II Gdańsk
01.01.2099
Wda Lipusz
Bytovia II Bytów
01.01.2099

26 Kolejka

Pogoń Lębork
Wda Lipusz
01.01.2099
Bytovia II Bytów
Stolem Gniewino
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
GOSRiT Luzino
01.01.2099
GKS Kolbudy
GKS Kowale
01.01.2099
GKS Przodkowo
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
Jantar Ustka
01.01.2099
Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze
01.01.2099
Gedania Gdańsk
Arka II Gdynia
01.01.2099
Grom Nowy Staw
Powiśle Dzierzgoń
01.01.2099

27 Kolejka

Grom Nowy Staw
Pogoń Lębork
01.01.2099
Orkan Rumia
Gedania Gdańsk
01.01.2099
Arka II Gdynia
Gryf Słupsk
01.01.2099
Anioły Garczegorze
Jaguar Gdańsk
01.01.2099
Jantar Ustka
GKS Przodkowo
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
GKS Kolbudy
01.01.2099
GKS Kowale
Lechia II Gdańsk
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Bytovia II Bytów
01.01.2099
Stolem Gniewino
Wda Lipusz
01.01.2099

28 Kolejka

Pogoń Lębork
Stolem Gniewino
01.01.2099
Wda Lipusz
GOSRiT Luzino
01.01.2099
Bytovia II Bytów
GKS Kowale
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
GKS Kolbudy
Jantar Ustka
01.01.2099
GKS Przodkowo
Anioły Garczegorze
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
Arka II Gdynia
01.01.2099
Gryf Słupsk
Orkan Rumia
01.01.2099
Gedania Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń
01.01.2099

29 Kolejka

Grom Nowy Staw
Gedania Gdańsk
01.01.2099
Powiśle Dzierzgoń
Gryf Słupsk
01.01.2099
Orkan Rumia
Jaguar Gdańsk
01.01.2099
Arka II Gdynia
GKS Przodkowo
01.01.2099
Anioły Garczegorze
GKS Kolbudy
01.01.2099
Jantar Ustka
Lechia II Gdańsk
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
Bytovia II Bytów
01.01.2099
GKS Kowale
Wda Lipusz
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Stolem Gniewino
01.01.2099

30 Kolejka

Pogoń Lębork
GOSRiT Luzino
01.01.2099
Stolem Gniewino
GKS Kowale
01.01.2099
Wda Lipusz
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
Bytovia II Bytów
Jantar Ustka
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
Anioły Garczegorze
01.01.2099
GKS Kolbudy
Arka II Gdynia
01.01.2099
GKS Przodkowo
Orkan Rumia
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń
01.01.2099
Gryf Słupsk
Grom Nowy Staw
01.01.2099

31 Kolejka

Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork
01.01.2099
Grom Nowy Staw
Jaguar Gdańsk
01.01.2099
Powiśle Dzierzgoń
GKS Przodkowo
01.01.2099
Orkan Rumia
GKS Kolbudy
01.01.2099
Arka II Gdynia
Lechia II Gdańsk
01.01.2099
Anioły Garczegorze
Bytovia II Bytów
01.01.2099
Jantar Ustka
Wda Lipusz
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
Stolem Gniewino
01.01.2099
GKS Kowale
GOSRiT Luzino
01.01.2099

32 Kolejka

Pogoń Lębork
GKS Kowale
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
Stolem Gniewino
Jantar Ustka
01.01.2099
Wda Lipusz
Anioły Garczegorze
01.01.2099
Bytovia II Bytów
Arka II Gdynia
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
Orkan Rumia
01.01.2099
GKS Kolbudy
Powiśle Dzierzgoń
01.01.2099
GKS Przodkowo
Grom Nowy Staw
01.01.2099
Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk
01.01.2099

33 Kolejka

Gryf Słupsk
Pogoń Lębork
01.01.2099
Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk
01.01.2099
Grom Nowy Staw
GKS Kolbudy
01.01.2099
Powiśle Dzierzgoń
Lechia II Gdańsk
01.01.2099
Orkan Rumia
Bytovia II Bytów
01.01.2099
Arka II Gdynia
Wda Lipusz
01.01.2099
Anioły Garczegorze
Stolem Gniewino
01.01.2099
Jantar Ustka
GOSRiT Luzino
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
GKS Kowale
01.01.2099

34 Kolejka

Pogoń Lębork
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
GKS Kowale
Jantar Ustka
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Anioły Garczegorze
01.01.2099
Stolem Gniewino
Arka II Gdynia
01.01.2099
Wda Lipusz
Orkan Rumia
01.01.2099
Bytovia II Bytów
Powiśle Dzierzgoń
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
Grom Nowy Staw
01.01.2099
GKS Przodkowo
Gedania Gdańsk
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
Gryf Słupsk
01.01.2099

35 Kolejka

Jaguar Gdańsk
Pogoń Lębork
01.01.2099
Gryf Słupsk
GKS Przodkowo
01.01.2099
Gedania Gdańsk
GKS Kolbudy
01.01.2099
Grom Nowy Staw
Bytovia II Bytów
01.01.2099
Powiśle Dzierzgoń
Wda Lipusz
01.01.2099
Orkan Rumia
Stolem Gniewino
01.01.2099
Arka II Gdynia
GOSRiT Luzino
01.01.2099
Anioły Garczegorze
GKS Kowale
01.01.2099
Jantar Ustka
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099

36 Kolejka

Pogoń Lębork
Jantar Ustka
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
Anioły Garczegorze
01.01.2099
GKS Kowale
Arka II Gdynia
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Orkan Rumia
01.01.2099
Stolem Gniewino
Powiśle Dzierzgoń
01.01.2099
Wda Lipusz
Grom Nowy Staw
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
Gedania Gdańsk
01.01.2099
GKS Kolbudy
Gryf Słupsk
01.01.2099
GKS Przodkowo
Jaguar Gdańsk
01.01.2099

37 Kolejka

GKS Przodkowo
Pogoń Lębork
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
GKS Kolbudy
01.01.2099
Gryf Słupsk
Lechia II Gdańsk
01.01.2099
Gedania Gdańsk
Bytovia II Bytów
01.01.2099
Grom Nowy Staw
Stolem Gniewino
01.01.2099
Powiśle Dzierzgoń
GOSRiT Luzino
01.01.2099
Orkan Rumia
GKS Kowale
01.01.2099
Arka II Gdynia
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
Anioły Garczegorze
Jantar Ustka
01.01.2099

38 Kolejka

Pogoń Lębork
Anioły Garczegorze
01.01.2099
Jantar Ustka
Arka II Gdynia
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
Orkan Rumia
01.01.2099
GKS Kowale
Powiśle Dzierzgoń
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Grom Nowy Staw
01.01.2099
Wda Lipusz
Gedania Gdańsk
01.01.2099
Bytovia II Bytów
Gryf Słupsk
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
Jaguar Gdańsk
01.01.2099
GKS Kolbudy
GKS Przodkowo
01.01.2099