Terminarz I liga Sezon 2018/2019

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Garbarnia Kraków
Stal Mielec
17:45 | 20.07.2018
Chrobry Głogów
Łódzki KS
19:30 | 20.07.2018
Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sącz
20:00 | 20.07.2018
KS Nieciecza
Bytovia Bytów
17:00 | 21.07.2018
Odra Opole
GKS Tychy
17:45 | 21.07.2018
GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 | 21.07.2018
Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice
20:00 | 21.07.2018
GKS Jastrzębie
Wigry Suwałki
20:30 | 21.07.2018
Stomil Olsztyn
Warta Poznań
19:00 | 13.09.2018

2 Kolejka

Warta Poznań
Garbarnia Kraków
17:45 | 27.07.2018
Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice
28.07.2018
Bytovia Bytów
Stomil Olsztyn
15:00 | 28.07.2018
Łódzki KS
GKS Katowice
17:45 | 28.07.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała
KS Nieciecza
18:00 | 28.07.2018
Odra Opole
Sandecja Nowy Sącz
18:00 | 28.07.2018
GKS Tychy
Chrobry Głogów
19:00 | 28.07.2018
Raków Częstochowa
GKS Jastrzębie
20:00 | 28.07.2018
Puszcza Niepołomice
Stal Mielec
19:23 | 29.07.2018

3 Kolejka

Odra Opole
Wigry Suwałki
19:00 | 03.08.2018
Chojniczanka Chojnice
Raków Częstochowa
20:00 | 03.08.2018
Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów
04.08.2018
Warta Poznań
Stal Mielec
04.08.2018
GKS Jastrzębie
Puszcza Niepołomice
17:00 | 04.08.2018
KS Nieciecza
Łódzki KS
17:00 | 04.08.2018
GKS Katowice
GKS Tychy
18:00 | 04.08.2018
Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 | 04.08.2018
Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz
19:00 | 04.08.2018

4 Kolejka

Wigry Suwałki
Chrobry Głogów
11.08.2018
Bytovia Bytów
Stal Mielec
16:00 | 11.08.2018
Łódzki KS
Stomil Olsztyn
17:00 | 11.08.2018
GKS Jastrzębie
Chojniczanka Chojnice
17:00 | 11.08.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Garbarnia Kraków
18:00 | 11.08.2018
Puszcza Niepołomice
Warta Poznań
19:00 | 11.08.2018
GKS Tychy
KS Nieciecza
19:00 | 11.08.2018
Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice
19:10 | 11.08.2018
Raków Częstochowa
Odra Opole
20:00 | 11.08.2018

5 Kolejka

Odra Opole
GKS Jastrzębie
19:00 | 17.08.2018
KS Nieciecza
Sandecja Nowy Sącz
19:00 | 17.08.2018
Chojniczanka Chojnice
Puszcza Niepołomice
20:00 | 17.08.2018
Stal Mielec
Podbeskidzie Bielsko-Biała
20:00 | 17.08.2018
Garbarnia Kraków
Łódzki KS
18.08.2018
Warta Poznań
Bytovia Bytów
17:00 | 18.08.2018
GKS Katowice
Wigry Suwałki
18:00 | 18.08.2018
Chrobry Głogów
Raków Częstochowa
19:00 | 18.08.2018
Stomil Olsztyn
GKS Tychy
19:00 | 18.08.2018

6 Kolejka

Wigry Suwałki
KS Nieciecza
22.08.2018
Łódzki KS
Stal Mielec
17:00 | 22.08.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Warta Poznań
18:00 | 22.08.2018
Puszcza Niepołomice
Bytovia Bytów
19:00 | 22.08.2018
GKS Tychy
Garbarnia Kraków
19:00 | 22.08.2018
Sandecja Nowy Sącz
Stomil Olsztyn
19:10 | 22.08.2018
Raków Częstochowa
GKS Katowice
20:00 | 22.08.2018
GKS Jastrzębie
Chrobry Głogów
20:00 | 22.08.2018
Chojniczanka Chojnice
Odra Opole
20:00 | 22.08.2018

7 Kolejka

Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki
25.08.2018
Garbarnia Kraków
Sandecja Nowy Sącz
25.08.2018
Warta Poznań
Łódzki KS
25.08.2018
Bytovia Bytów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
16:00 | 25.08.2018
GKS Katowice
GKS Jastrzębie
18:00 | 25.08.2018
Odra Opole
Puszcza Niepołomice
17:00 | 26.08.2018
KS Nieciecza
Raków Częstochowa
17:00 | 26.08.2018
Chrobry Głogów
Chojniczanka Chojnice
19:00 | 26.08.2018
Stal Mielec
GKS Tychy
20:00 | 26.08.2018

8 Kolejka

Odra Opole
Chrobry Głogów
19:00 | 31.08.2018
GKS Tychy
Warta Poznań
01.09.2018
Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków
01.09.2018
Łódzki KS
Bytovia Bytów
16:00 | 01.09.2018
GKS Jastrzębie
KS Nieciecza
17:00 | 01.09.2018
Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice
17:00 | 01.09.2018
Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:00 | 01.09.2018
Sandecja Nowy Sącz
Stal Mielec
19:10 | 01.09.2018
Raków Częstochowa
Stomil Olsztyn
20:00 | 01.09.2018

9 Kolejka

Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice
08.09.2018
Stomil Olsztyn
GKS Jastrzębie
08.09.2018
Garbarnia Kraków
Raków Częstochowa
08.09.2018
Stal Mielec
Wigry Suwałki
08.09.2018
Warta Poznań
Sandecja Nowy Sącz
08.09.2018
Bytovia Bytów
GKS Tychy
16:00 | 08.09.2018
KS Nieciecza
Chojniczanka Chojnice
17:00 | 08.09.2018
GKS Katowice
Odra Opole
18:00 | 08.09.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Łódzki KS
18:00 | 08.09.2018

10 Kolejka

Odra Opole
KS Nieciecza
19:00 | 14.09.2018
Wigry Suwałki
Warta Poznań
15.09.2018
Chrobry Głogów
GKS Katowice
15.09.2018
GKS Jastrzębie
Garbarnia Kraków
15:00 | 15.09.2018
Chojniczanka Chojnice
Stomil Olsztyn
17:00 | 15.09.2018
Puszcza Niepołomice
Łódzki KS
18:00 | 15.09.2018
GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 | 15.09.2018
Sandecja Nowy Sącz
Bytovia Bytów
19:10 | 15.09.2018
Raków Częstochowa
Stal Mielec
20:00 | 15.09.2018

11 Kolejka

Stomil Olsztyn
Odra Opole
22.09.2018
Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice
22.09.2018
Stal Mielec
GKS Jastrzębie
22.09.2018
Warta Poznań
Raków Częstochowa
22.09.2018
Bytovia Bytów
Wigry Suwałki
16:00 | 22.09.2018
Łódzki KS
GKS Tychy
16:00 | 22.09.2018
KS Nieciecza
Chrobry Głogów
17:00 | 22.09.2018
GKS Katowice
Puszcza Niepołomice
18:00 | 22.09.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sandecja Nowy Sącz
18:00 | 22.09.2018

12 Kolejka

Wigry Suwałki
Podbeskidzie Bielsko-Biała
29.09.2018
Chrobry Głogów
Stomil Olsztyn
29.09.2018
GKS Jastrzębie
Warta Poznań
15:00 | 29.09.2018
Chojniczanka Chojnice
Stal Mielec
17:00 | 29.09.2018
GKS Katowice
KS Nieciecza
18:00 | 29.09.2018
Odra Opole
Garbarnia Kraków
19:00 | 29.09.2018
Sandecja Nowy Sącz
Łódzki KS
19:10 | 29.09.2018
Raków Częstochowa
Bytovia Bytów
20:00 | 29.09.2018
Puszcza Niepołomice
GKS Tychy
18:00 | 30.09.2018

13 Kolejka

Stomil Olsztyn
GKS Katowice
06.10.2018
Garbarnia Kraków
Chrobry Głogów
06.10.2018
Stal Mielec
Odra Opole
06.10.2018
Warta Poznań
Chojniczanka Chojnice
06.10.2018
Łódzki KS
Wigry Suwałki
15:00 | 06.10.2018
Bytovia Bytów
GKS Jastrzębie
16:00 | 06.10.2018
KS Nieciecza
Puszcza Niepołomice
17:00 | 06.10.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Raków Częstochowa
18:00 | 06.10.2018
GKS Tychy
Sandecja Nowy Sącz
18:00 | 06.10.2018

14 Kolejka

Odra Opole
Warta Poznań
19:00 | 12.10.2018
Wigry Suwałki
GKS Tychy
13.10.2018
Chrobry Głogów
Stal Mielec
13.10.2018
Puszcza Niepołomice
Sandecja Nowy Sącz
17:00 | 13.10.2018
Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów
17:00 | 13.10.2018
KS Nieciecza
Stomil Olsztyn
17:00 | 13.10.2018
GKS Jastrzębie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 | 13.10.2018
GKS Katowice
Garbarnia Kraków
18:00 | 13.10.2018
Raków Częstochowa
Łódzki KS
19:00 | 13.10.2018

15 Kolejka

Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice
20.10.2018
Garbarnia Kraków
KS Nieciecza
20.10.2018
Stal Mielec
GKS Katowice
20.10.2018
Warta Poznań
Chrobry Głogów
20.10.2018
Łódzki KS
GKS Jastrzębie
15:00 | 20.10.2018
Bytovia Bytów
Odra Opole
16:00 | 20.10.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chojniczanka Chojnice
18:00 | 20.10.2018
GKS Tychy
Raków Częstochowa
18:00 | 20.10.2018
Sandecja Nowy Sącz
Wigry Suwałki
19:10 | 20.10.2018

16 Kolejka

Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:00 | 26.10.2018
Chrobry Głogów
Bytovia Bytów
27.10.2018
Stomil Olsztyn
Garbarnia Kraków
27.10.2018
Puszcza Niepołomice
Wigry Suwałki
17:00 | 27.10.2018
GKS Jastrzębie
GKS Tychy
17:00 | 27.10.2018
Chojniczanka Chojnice
Łódzki KS
17:00 | 27.10.2018
KS Nieciecza
Stal Mielec
17:00 | 27.10.2018
GKS Katowice
Warta Poznań
18:00 | 27.10.2018
Raków Częstochowa
Sandecja Nowy Sącz
19:00 | 27.10.2018

17 Kolejka

Garbarnia Kraków
Puszcza Niepołomice
03.11.2018
Stal Mielec
Stomil Olsztyn
03.11.2018
Warta Poznań
KS Nieciecza
03.11.2018
Wigry Suwałki
Raków Częstochowa
03.11.2018
Łódzki KS
Odra Opole
14:00 | 03.11.2018
Bytovia Bytów
GKS Katowice
16:00 | 03.11.2018
GKS Tychy
Chojniczanka Chojnice
17:00 | 03.11.2018
Sandecja Nowy Sącz
GKS Jastrzębie
17:00 | 03.11.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów
18:00 | 03.11.2018

18 Kolejka

Wigry Suwałki
GKS Jastrzębie
10.11.2018
Sandecja Nowy Sącz
Chojniczanka Chojnice
10.11.2018
Bytovia Bytów
KS Nieciecza
10.11.2018
Warta Poznań
Stomil Olsztyn
10.11.2018
Stal Mielec
Garbarnia Kraków
10.11.2018
Łódzki KS
Chrobry Głogów
14:00 | 10.11.2018
Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa
17:00 | 10.11.2018
GKS Tychy
Odra Opole
17:00 | 10.11.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice
18:00 | 10.11.2018

19 Kolejka

Sandecja Nowy Sącz
Odra Opole
17.11.2018
Stal Mielec
Puszcza Niepołomice
17.11.2018
Garbarnia Kraków
Warta Poznań
17.11.2018
Stomil Olsztyn
Bytovia Bytów
17.11.2018
KS Nieciecza
Podbeskidzie Bielsko-Biała
17.11.2018
GKS Katowice
Łódzki KS
17.11.2018
Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki
16:00 | 17.11.2018
GKS Jastrzębie
Raków Częstochowa
17:00 | 17.11.2018
Chrobry Głogów
GKS Tychy
18:00 | 17.11.2018

20 Kolejka

Stal Mielec
Warta Poznań
24.11.2018
Wigry Suwałki
Odra Opole
24.11.2018
Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów
24.11.2018
GKS Tychy
GKS Katowice
24.11.2018
Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków
24.11.2018
Łódzki KS
KS Nieciecza
13:00 | 24.11.2018
Puszcza Niepołomice
GKS Jastrzębie
17:00 | 24.11.2018
Raków Częstochowa
Chojniczanka Chojnice
18:00 | 24.11.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn
18:00 | 24.11.2018

21 Kolejka

Stomil Olsztyn
Łódzki KS
01.12.2018
KS Nieciecza
GKS Tychy
01.12.2018
GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz
01.12.2018
Odra Opole
Raków Częstochowa
01.12.2018
Warta Poznań
Puszcza Niepołomice
01.12.2018
Stal Mielec
Bytovia Bytów
01.12.2018
Garbarnia Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała
01.12.2018
Chrobry Głogów
Wigry Suwałki
15:00 | 01.12.2018
Chojniczanka Chojnice
GKS Jastrzębie
16:00 | 01.12.2018

22 Kolejka

Puszcza Niepołomice
Chojniczanka Chojnice
02.03.2019
GKS Jastrzębie
Odra Opole
02.03.2019
Raków Częstochowa
Chrobry Głogów
02.03.2019
Wigry Suwałki
GKS Katowice
02.03.2019
Sandecja Nowy Sącz
KS Nieciecza
02.03.2019
GKS Tychy
Stomil Olsztyn
02.03.2019
Łódzki KS
Garbarnia Kraków
02.03.2019
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stal Mielec
02.03.2019
Bytovia Bytów
Warta Poznań
02.03.2019

23 Kolejka

Bytovia Bytów
Puszcza Niepołomice
09.03.2019
Warta Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała
09.03.2019
Stal Mielec
Łódzki KS
09.03.2019
Garbarnia Kraków
GKS Tychy
09.03.2019
Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz
09.03.2019
KS Nieciecza
Wigry Suwałki
09.03.2019
GKS Katowice
Raków Częstochowa
09.03.2019
Chrobry Głogów
GKS Jastrzębie
09.03.2019
Odra Opole
Chojniczanka Chojnice
09.03.2019

24 Kolejka

Puszcza Niepołomice
Odra Opole
16.03.2019
Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów
16.03.2019
GKS Jastrzębie
GKS Katowice
16.03.2019
Raków Częstochowa
KS Nieciecza
16.03.2019
Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn
16.03.2019
Sandecja Nowy Sącz
Garbarnia Kraków
16.03.2019
GKS Tychy
Stal Mielec
16.03.2019
Łódzki KS
Warta Poznań
16.03.2019
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Bytovia Bytów
16.03.2019

25 Kolejka

Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice
23.03.2019
Bytovia Bytów
Łódzki KS
23.03.2019
Warta Poznań
GKS Tychy
23.03.2019
Stal Mielec
Sandecja Nowy Sącz
23.03.2019
Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki
23.03.2019
Stomil Olsztyn
Raków Częstochowa
23.03.2019
KS Nieciecza
GKS Jastrzębie
23.03.2019
GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice
23.03.2019
Chrobry Głogów
Odra Opole
23.03.2019

26 Kolejka

Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów
30.03.2019
Odra Opole
GKS Katowice
30.03.2019
Chojniczanka Chojnice
KS Nieciecza
30.03.2019
GKS Jastrzębie
Stomil Olsztyn
30.03.2019
Raków Częstochowa
Garbarnia Kraków
30.03.2019
Wigry Suwałki
Stal Mielec
30.03.2019
Sandecja Nowy Sącz
Warta Poznań
30.03.2019
GKS Tychy
Bytovia Bytów
30.03.2019
Łódzki KS
Podbeskidzie Bielsko-Biała
30.03.2019

27 Kolejka

Łódzki KS
Puszcza Niepołomice
06.04.2019
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy
06.04.2019
Bytovia Bytów
Sandecja Nowy Sącz
06.04.2019
Warta Poznań
Wigry Suwałki
06.04.2019
Stal Mielec
Raków Częstochowa
06.04.2019
Garbarnia Kraków
GKS Jastrzębie
06.04.2019
Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice
06.04.2019
KS Nieciecza
Odra Opole
06.04.2019
GKS Katowice
Chrobry Głogów
06.04.2019

28 Kolejka

Puszcza Niepołomice
GKS Katowice
13.04.2019
Chrobry Głogów
KS Nieciecza
13.04.2019
Odra Opole
Stomil Olsztyn
13.04.2019
Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków
13.04.2019
GKS Jastrzębie
Stal Mielec
13.04.2019
Raków Częstochowa
Warta Poznań
13.04.2019
Wigry Suwałki
Bytovia Bytów
13.04.2019
Sandecja Nowy Sącz
Podbeskidzie Bielsko-Biała
13.04.2019
GKS Tychy
Łódzki KS
13.04.2019

29 Kolejka

GKS Tychy
Puszcza Niepołomice
20.04.2019
Łódzki KS
Sandecja Nowy Sącz
20.04.2019
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wigry Suwałki
20.04.2019
Bytovia Bytów
Raków Częstochowa
20.04.2019
Warta Poznań
GKS Jastrzębie
20.04.2019
Stal Mielec
Chojniczanka Chojnice
20.04.2019
Garbarnia Kraków
Odra Opole
20.04.2019
Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów
20.04.2019
KS Nieciecza
GKS Katowice
20.04.2019

30 Kolejka

Puszcza Niepołomice
KS Nieciecza
24.04.2019
GKS Katowice
Stomil Olsztyn
24.04.2019
Chrobry Głogów
Garbarnia Kraków
24.04.2019
Odra Opole
Stal Mielec
24.04.2019
Chojniczanka Chojnice
Warta Poznań
24.04.2019
GKS Jastrzębie
Bytovia Bytów
24.04.2019
Raków Częstochowa
Podbeskidzie Bielsko-Biała
24.04.2019
Wigry Suwałki
Łódzki KS
24.04.2019
Sandecja Nowy Sącz
GKS Tychy
24.04.2019

31 Kolejka

Sandecja Nowy Sącz
Puszcza Niepołomice
27.04.2019
GKS Tychy
Wigry Suwałki
27.04.2019
Łódzki KS
Raków Częstochowa
27.04.2019
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Jastrzębie
27.04.2019
Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice
27.04.2019
Warta Poznań
Odra Opole
27.04.2019
Stal Mielec
Chrobry Głogów
27.04.2019
Garbarnia Kraków
GKS Katowice
27.04.2019
Stomil Olsztyn
KS Nieciecza
27.04.2019

32 Kolejka

Puszcza Niepołomice
Stomil Olsztyn
04.05.2019
KS Nieciecza
Garbarnia Kraków
04.05.2019
GKS Katowice
Stal Mielec
04.05.2019
Chrobry Głogów
Warta Poznań
04.05.2019
Odra Opole
Bytovia Bytów
04.05.2019
Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
04.05.2019
GKS Jastrzębie
Łódzki KS
04.05.2019
Raków Częstochowa
GKS Tychy
04.05.2019
Wigry Suwałki
Sandecja Nowy Sącz
04.05.2019

33 Kolejka

Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice
11.05.2019
Sandecja Nowy Sącz
Raków Częstochowa
11.05.2019
GKS Tychy
GKS Jastrzębie
11.05.2019
Łódzki KS
Chojniczanka Chojnice
11.05.2019
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole
11.05.2019
Bytovia Bytów
Chrobry Głogów
11.05.2019
Warta Poznań
GKS Katowice
11.05.2019
Stal Mielec
KS Nieciecza
11.05.2019
Garbarnia Kraków
Stomil Olsztyn
11.05.2019

34 Kolejka

Puszcza Niepołomice
Garbarnia Kraków
18.05.2019
Stomil Olsztyn
Stal Mielec
18.05.2019
KS Nieciecza
Warta Poznań
18.05.2019
GKS Katowice
Bytovia Bytów
18.05.2019
Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18.05.2019
Odra Opole
Łódzki KS
18.05.2019
Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy
18.05.2019
GKS Jastrzębie
Sandecja Nowy Sącz
18.05.2019
Raków Częstochowa
Wigry Suwałki
18.05.2019