Terminarz II liga Sezon 2018/2019

wszystkie

 

 

1 Kolejka

ROW Rybnik
Stal Stalowa Wola
18:00 | 20.07.2018
Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Grudziądz
16:00 | 21.07.2018
Gryf Wejherowo
Górnik Łęczna
17:00 | 21.07.2018
Pogoń Siedlce
GKS Bełchatów
17:00 | 21.07.2018
Siarka Tarnobrzeg
Ruch Chorzów
17:00 | 21.07.2018
Resovia Rzeszów
Znicz Pruszków
17:30 | 21.07.2018
Radomiak Radom
Skra Częstochowa
18:00 | 21.07.2018
Widzew Łódź
Olimpia Elbląg
19:10 | 21.07.2018
Elana Toruń
Rozwój Katowice
15:00 | 22.07.2018

2 Kolejka

Rozwój Katowice
Widzew Łódź
17:00 | 28.07.2018
Stal Stalowa Wola
Resovia Rzeszów
17:00 | 28.07.2018
Gryf Wejherowo
ROW Rybnik
17:00 | 28.07.2018
Ruch Chorzów
Radomiak Radom
18:00 | 28.07.2018
Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce
18:00 | 28.07.2018
Znicz Pruszków
Elana Toruń
18:00 | 28.07.2018
GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg
19:00 | 28.07.2018
Górnik Łęczna
Skra Częstochowa
20:00 | 28.07.2018
Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard Szczeciński
18:00 | 29.07.2018

3 Kolejka

ROW Rybnik
Górnik Łęczna
18:00 | 03.08.2018
Ruch Chorzów
Skra Częstochowa
04.08.2018
Błękitni Stargard Szczeciński
Rozwój Katowice
16:00 | 04.08.2018
Resovia Rzeszów
Gryf Wejherowo
17:00 | 04.08.2018
Elana Toruń
Stal Stalowa Wola
17:00 | 04.08.2018
Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg
17:00 | 04.08.2018
Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Grudziądz
17:00 | 04.08.2018
Radomiak Radom
GKS Bełchatów
18:00 | 04.08.2018
Widzew Łódź
Znicz Pruszków
19:10 | 04.08.2018

4 Kolejka

Znicz Pruszków
Błękitni Stargard Szczeciński
11.08.2018
Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce
17:00 | 11.08.2018
Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź
17:00 | 11.08.2018
Gryf Wejherowo
Elana Toruń
17:00 | 11.08.2018
ROW Rybnik
Resovia Rzeszów
17:00 | 11.08.2018
Olimpia Grudziądz
Radomiak Radom
18:00 | 11.08.2018
GKS Bełchatów
Skra Częstochowa
19:00 | 11.08.2018
Górnik Łęczna
Ruch Chorzów
20:00 | 11.08.2018
Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg
19:45 | 12.08.2018

5 Kolejka

Skra Częstochowa
Olimpia Grudziądz
18.08.2018
Ruch Chorzów
GKS Bełchatów
18.08.2018
Resovia Rzeszów
Górnik Łęczna
12:00 | 18.08.2018
Błękitni Stargard Szczeciński
Stal Stalowa Wola
16:00 | 18.08.2018
Elana Toruń
ROW Rybnik
17:00 | 18.08.2018
Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków
17:00 | 18.08.2018
Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice
17:00 | 18.08.2018
Radomiak Radom
Olimpia Elbląg
18:00 | 18.08.2018
Widzew Łódź
Gryf Wejherowo
19:10 | 18.08.2018

6 Kolejka

Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg
22.08.2018
Rozwój Katowice
Radomiak Radom
17:00 | 22.08.2018
Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce
17:00 | 22.08.2018
ROW Rybnik
Widzew Łódź
17:00 | 22.08.2018
Resovia Rzeszów
Elana Toruń
17:00 | 22.08.2018
Górnik Łęczna
GKS Bełchatów
18:00 | 22.08.2018
Olimpia Grudziądz
Ruch Chorzów
18:00 | 22.08.2018
Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard Szczeciński
18:00 | 22.08.2018
Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa
19:45 | 22.08.2018

7 Kolejka

Skra Częstochowa
Rozwój Katowice
25.08.2018
Ruch Chorzów
Olimpia Elbląg
25.08.2018
Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola
17:00 | 25.08.2018
GKS Bełchatów
Olimpia Grudziądz
18:00 | 25.08.2018
Widzew Łódź
Resovia Rzeszów
19:10 | 25.08.2018
Elana Toruń
Górnik Łęczna
15:00 | 26.08.2018
Błękitni Stargard Szczeciński
ROW Rybnik
16:00 | 26.08.2018
Radomiak Radom
Znicz Pruszków
17:00 | 26.08.2018
Pogoń Siedlce
Gryf Wejherowo
19:00 | 26.08.2018

8 Kolejka

Znicz Pruszków
Skra Częstochowa
01.09.2018
Resovia Rzeszów
Błękitni Stargard Szczeciński
16:00 | 01.09.2018
Elana Toruń
Widzew Łódź
16:00 | 01.09.2018
Rozwój Katowice
Ruch Chorzów
17:00 | 01.09.2018
Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom
17:00 | 01.09.2018
ROW Rybnik
Pogoń Siedlce
17:00 | 01.09.2018
Górnik Łęczna
Olimpia Grudziądz
18:00 | 01.09.2018
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
19:45 | 01.09.2018
Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg
16:00 | 02.09.2018

9 Kolejka

Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola
08.09.2018
Ruch Chorzów
Znicz Pruszków
08.09.2018
Błękitni Stargard Szczeciński
Elana Toruń
16:00 | 08.09.2018
Pogoń Siedlce
Resovia Rzeszów
16:00 | 08.09.2018
Siarka Tarnobrzeg
ROW Rybnik
16:00 | 08.09.2018
Radomiak Radom
Gryf Wejherowo
17:00 | 08.09.2018
GKS Bełchatów
Rozwój Katowice
18:00 | 08.09.2018
Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg
18:00 | 08.09.2018
Widzew Łódź
Górnik Łęczna
19:10 | 08.09.2018

10 Kolejka

Znicz Pruszków
GKS Bełchatów
15.09.2018
Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów
16:00 | 15.09.2018
Resovia Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
16:00 | 15.09.2018
Elana Toruń
Pogoń Siedlce
16:00 | 15.09.2018
ROW Rybnik
Radomiak Radom
17:00 | 15.09.2018
Górnik Łęczna
Olimpia Elbląg
18:00 | 15.09.2018
Widzew Łódź
Błękitni Stargard Szczeciński
19:10 | 15.09.2018
Rozwój Katowice
Olimpia Grudziądz
15:00 | 16.09.2018
Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa
16:00 | 16.09.2018

11 Kolejka

Skra Częstochowa
ROW Rybnik
22.09.2018
Ruch Chorzów
Gryf Wejherowo
22.09.2018
Błękitni Stargard Szczeciński
Górnik Łęczna
16:00 | 22.09.2018
Siarka Tarnobrzeg
Elana Toruń
16:00 | 22.09.2018
Radomiak Radom
Resovia Rzeszów
16:00 | 22.09.2018
GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola
17:00 | 22.09.2018
Pogoń Siedlce
Widzew Łódź
18:00 | 22.09.2018
Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków
18:00 | 22.09.2018
Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice
19:45 | 22.09.2018

12 Kolejka

Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg
29.09.2018
Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz
15:00 | 29.09.2018
Resovia Rzeszów
Skra Częstochowa
15:00 | 29.09.2018
Błękitni Stargard Szczeciński
Pogoń Siedlce
16:00 | 29.09.2018
ROW Rybnik
Ruch Chorzów
17:00 | 29.09.2018
Widzew Łódź
Siarka Tarnobrzeg
19:10 | 29.09.2018
Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów
14:00 | 30.09.2018
Elana Toruń
Radomiak Radom
15:00 | 30.09.2018
Górnik Łęczna
Rozwój Katowice
18:00 | 30.09.2018

13 Kolejka

Skra Częstochowa
Elana Toruń
06.10.2018
Ruch Chorzów
Resovia Rzeszów
06.10.2018
Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński
15:00 | 06.10.2018
Rozwój Katowice
Znicz Pruszków
15:00 | 06.10.2018
Radomiak Radom
Widzew Łódź
15:30 | 06.10.2018
Pogoń Siedlce
Górnik Łęczna
17:00 | 06.10.2018
GKS Bełchatów
ROW Rybnik
17:00 | 06.10.2018
Olimpia Grudziądz
Gryf Wejherowo
18:00 | 06.10.2018
Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola
19:45 | 06.10.2018

14 Kolejka

Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice
15:00 | 13.10.2018
Resovia Rzeszów
GKS Bełchatów
15:00 | 13.10.2018
Elana Toruń
Ruch Chorzów
15:00 | 13.10.2018
Błękitni Stargard Szczeciński
Radomiak Radom
15:00 | 13.10.2018
Pogoń Siedlce
Siarka Tarnobrzeg
15:00 | 13.10.2018
ROW Rybnik
Olimpia Grudziądz
16:30 | 13.10.2018
Górnik Łęczna
Znicz Pruszków
18:00 | 13.10.2018
Widzew Łódź
Skra Częstochowa
19:10 | 13.10.2018
Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg
14:00 | 14.10.2018

15 Kolejka

Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola
20.10.2018
Skra Częstochowa
Błękitni Stargard Szczeciński
20.10.2018
Ruch Chorzów
Widzew Łódź
20.10.2018
Siarka Tarnobrzeg
Górnik Łęczna
15:00 | 20.10.2018
Radomiak Radom
Pogoń Siedlce
15:00 | 20.10.2018
GKS Bełchatów
Elana Toruń
17:00 | 20.10.2018
Olimpia Grudziądz
Resovia Rzeszów
18:00 | 20.10.2018
Olimpia Elbląg
ROW Rybnik
19:45 | 20.10.2018
Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo
15:00 | 21.10.2018

16 Kolejka

Błękitni Stargard Szczeciński
Ruch Chorzów
13:00 | 27.10.2018
Resovia Rzeszów
Olimpia Elbląg
14:00 | 27.10.2018
Siarka Tarnobrzeg
Radomiak Radom
14:00 | 27.10.2018
Elana Toruń
Olimpia Grudziądz
15:00 | 27.10.2018
ROW Rybnik
Rozwój Katowice
16:00 | 27.10.2018
Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa
17:00 | 27.10.2018
Górnik Łęczna
Stal Stalowa Wola
18:00 | 27.10.2018
Widzew Łódź
GKS Bełchatów
19:10 | 27.10.2018
Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków
13:00 | 28.10.2018

17 Kolejka

Skra Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg
03.11.2018
Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce
03.11.2018
Znicz Pruszków
ROW Rybnik
03.11.2018
Rozwój Katowice
Resovia Rzeszów
13:00 | 03.11.2018
Radomiak Radom
Górnik Łęczna
14:00 | 03.11.2018
GKS Bełchatów
Błękitni Stargard Szczeciński
17:00 | 03.11.2018
Olimpia Grudziądz
Widzew Łódź
17:00 | 03.11.2018
Olimpia Elbląg
Elana Toruń
17:00 | 03.11.2018
Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo
13:00 | 04.11.2018

18 Kolejka

Stal Stalowa Wola
ROW Rybnik
10.11.2018
Znicz Pruszków
Resovia Rzeszów
10.11.2018
Rozwój Katowice
Elana Toruń
10.11.2018
Olimpia Elbląg
Widzew Łódź
10.11.2018
Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard Szczeciński
10.11.2018
Ruch Chorzów
Siarka Tarnobrzeg
10.11.2018
Skra Częstochowa
Radomiak Radom
10.11.2018
GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce
17:00 | 10.11.2018
Górnik Łęczna
Gryf Wejherowo
19:18 | 11.11.2018

19 Kolejka

Skra Częstochowa
Górnik Łęczna
17.11.2018
Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów
17.11.2018
Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Elbląg
17.11.2018
ROW Rybnik
Gryf Wejherowo
17.11.2018
Radomiak Radom
Ruch Chorzów
13:00 | 17.11.2018
Elana Toruń
Znicz Pruszków
13:00 | 17.11.2018
Resovia Rzeszów
Stal Stalowa Wola
13:00 | 17.11.2018
Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz
17:00 | 17.11.2018
Widzew Łódź
Rozwój Katowice
19:10 | 17.11.2018

20 Kolejka

Skra Częstochowa
Ruch Chorzów
24.11.2018
Stal Stalowa Wola
Elana Toruń
24.11.2018
Znicz Pruszków
Widzew Łódź
24.11.2018
Rozwój Katowice
Błękitni Stargard Szczeciński
24.11.2018
Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce
24.11.2018
Olimpia Grudziądz
Siarka Tarnobrzeg
24.11.2018
GKS Bełchatów
Radomiak Radom
17:00 | 24.11.2018
Gryf Wejherowo
Resovia Rzeszów
13:00 | 25.11.2018
Górnik Łęczna
ROW Rybnik
16:00 | 25.11.2018

21 Kolejka

Ruch Chorzów
Górnik Łęczna
01.12.2018
Skra Częstochowa
GKS Bełchatów
01.12.2018
Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg
01.12.2018
Błękitni Stargard Szczeciński
Znicz Pruszków
01.12.2018
Resovia Rzeszów
ROW Rybnik
12:00 | 01.12.2018
Radomiak Radom
Olimpia Grudziądz
13:00 | 01.12.2018
Elana Toruń
Gryf Wejherowo
13:00 | 01.12.2018
Pogoń Siedlce
Rozwój Katowice
16:00 | 01.12.2018
Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola
19:10 | 01.12.2018

22 Kolejka

Górnik Łęczna
Resovia Rzeszów
02.03.2019
ROW Rybnik
Elana Toruń
02.03.2019
Gryf Wejherowo
Widzew Łódź
02.03.2019
Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard Szczeciński
02.03.2019
Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce
02.03.2019
Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg
02.03.2019
Olimpia Elbląg
Radomiak Radom
02.03.2019
Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa
02.03.2019
GKS Bełchatów
Ruch Chorzów
02.03.2019

23 Kolejka

GKS Bełchatów
Górnik Łęczna
09.03.2019
Ruch Chorzów
Olimpia Grudziądz
09.03.2019
Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg
09.03.2019
Radomiak Radom
Rozwój Katowice
09.03.2019
Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków
09.03.2019
Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola
09.03.2019
Błękitni Stargard Szczeciński
Gryf Wejherowo
09.03.2019
Widzew Łódź
ROW Rybnik
09.03.2019
Elana Toruń
Resovia Rzeszów
09.03.2019

24 Kolejka

Górnik Łęczna
Elana Toruń
16.03.2019
Resovia Rzeszów
Widzew Łódź
16.03.2019
ROW Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński
16.03.2019
Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce
16.03.2019
Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg
16.03.2019
Znicz Pruszków
Radomiak Radom
16.03.2019
Rozwój Katowice
Skra Częstochowa
16.03.2019
Olimpia Elbląg
Ruch Chorzów
16.03.2019
Olimpia Grudziądz
GKS Bełchatów
16.03.2019

25 Kolejka

Olimpia Grudziądz
Górnik Łęczna
23.03.2019
GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg
23.03.2019
Ruch Chorzów
Rozwój Katowice
23.03.2019
Skra Częstochowa
Znicz Pruszków
23.03.2019
Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola
23.03.2019
Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo
23.03.2019
Pogoń Siedlce
ROW Rybnik
23.03.2019
Błękitni Stargard Szczeciński
Resovia Rzeszów
23.03.2019
Widzew Łódź
Elana Toruń
23.03.2019

26 Kolejka

Górnik Łęczna
Widzew Łódź
30.03.2019
Elana Toruń
Błękitni Stargard Szczeciński
30.03.2019
Resovia Rzeszów
Pogoń Siedlce
30.03.2019
ROW Rybnik
Siarka Tarnobrzeg
30.03.2019
Gryf Wejherowo
Radomiak Radom
30.03.2019
Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa
30.03.2019
Znicz Pruszków
Ruch Chorzów
30.03.2019
Rozwój Katowice
GKS Bełchatów
30.03.2019
Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz
30.03.2019

27 Kolejka

Olimpia Elbląg
Górnik Łęczna
06.04.2019
Olimpia Grudziądz
Rozwój Katowice
06.04.2019
GKS Bełchatów
Znicz Pruszków
06.04.2019
Ruch Chorzów
Stal Stalowa Wola
06.04.2019
Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo
06.04.2019
Radomiak Radom
ROW Rybnik
06.04.2019
Siarka Tarnobrzeg
Resovia Rzeszów
06.04.2019
Pogoń Siedlce
Elana Toruń
06.04.2019
Błękitni Stargard Szczeciński
Widzew Łódź
06.04.2019

28 Kolejka

Górnik Łęczna
Błękitni Stargard Szczeciński
13.04.2019
Widzew Łódź
Pogoń Siedlce
13.04.2019
Elana Toruń
Siarka Tarnobrzeg
13.04.2019
Resovia Rzeszów
Radomiak Radom
13.04.2019
ROW Rybnik
Skra Częstochowa
13.04.2019
Gryf Wejherowo
Ruch Chorzów
13.04.2019
Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów
13.04.2019
Znicz Pruszków
Olimpia Grudziądz
13.04.2019
Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg
13.04.2019

29 Kolejka

Rozwój Katowice
Górnik Łęczna
20.04.2019
Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków
20.04.2019
Olimpia Grudziądz
Stal Stalowa Wola
20.04.2019
GKS Bełchatów
Gryf Wejherowo
20.04.2019
Ruch Chorzów
ROW Rybnik
20.04.2019
Skra Częstochowa
Resovia Rzeszów
20.04.2019
Radomiak Radom
Elana Toruń
20.04.2019
Siarka Tarnobrzeg
Widzew Łódź
20.04.2019
Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard Szczeciński
20.04.2019

30 Kolejka

Górnik Łęczna
Pogoń Siedlce
24.04.2019
Błękitni Stargard Szczeciński
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
Widzew Łódź
Radomiak Radom
24.04.2019
Elana Toruń
Skra Częstochowa
24.04.2019
Resovia Rzeszów
Ruch Chorzów
24.04.2019
ROW Rybnik
GKS Bełchatów
24.04.2019
Gryf Wejherowo
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg
24.04.2019
Znicz Pruszków
Rozwój Katowice
24.04.2019

31 Kolejka

Znicz Pruszków
Górnik Łęczna
27.04.2019
Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola
27.04.2019
Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo
27.04.2019
Olimpia Grudziądz
ROW Rybnik
27.04.2019
GKS Bełchatów
Resovia Rzeszów
27.04.2019
Ruch Chorzów
Elana Toruń
27.04.2019
Skra Częstochowa
Widzew Łódź
27.04.2019
Radomiak Radom
Błękitni Stargard Szczeciński
27.04.2019
Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce
27.04.2019

32 Kolejka

Górnik Łęczna
Siarka Tarnobrzeg
04.05.2019
Pogoń Siedlce
Radomiak Radom
04.05.2019
Błękitni Stargard Szczeciński
Skra Częstochowa
04.05.2019
Widzew Łódź
Ruch Chorzów
04.05.2019
Elana Toruń
GKS Bełchatów
04.05.2019
Resovia Rzeszów
Olimpia Grudziądz
04.05.2019
ROW Rybnik
Olimpia Elbląg
04.05.2019
Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice
04.05.2019
Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków
04.05.2019

33 Kolejka

Stal Stalowa Wola
Górnik Łęczna
11.05.2019
Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo
11.05.2019
Rozwój Katowice
ROW Rybnik
11.05.2019
Olimpia Elbląg
Resovia Rzeszów
11.05.2019
Olimpia Grudziądz
Elana Toruń
11.05.2019
GKS Bełchatów
Widzew Łódź
11.05.2019
Ruch Chorzów
Błękitni Stargard Szczeciński
11.05.2019
Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce
11.05.2019
Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg
11.05.2019

34 Kolejka

Górnik Łęczna
Radomiak Radom
18.05.2019
Siarka Tarnobrzeg
Skra Częstochowa
18.05.2019
Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów
18.05.2019
Błękitni Stargard Szczeciński
GKS Bełchatów
18.05.2019
Widzew Łódź
Olimpia Grudziądz
18.05.2019
Elana Toruń
Olimpia Elbląg
18.05.2019
Resovia Rzeszów
Rozwój Katowice
18.05.2019
ROW Rybnik
Znicz Pruszków
18.05.2019
Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola
18.05.2019