Terminarz III liga - grupa III Sezon 2016/2017

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Lechia Dzierżoniów
Górnik II Zabrze
15:30 | 30.07.2016
200
Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice Śląskie
17:00 | 30.07.2016
410
Śląsk II Wrocław
Skra Częstochowa
17:00 | 30.07.2016
100
Ruch Zdzieszowice
Rekord Bielsko-Biała
17:00 | 30.07.2016
300
Falubaz Zielona Góra
Górnik Wałbrzych
17:00 | 30.07.2016
300
Stal Brzeg
Olimpia Kowary
17:00 | 30.07.2016
752
Górnik Polkowice
GKS Jastrzębie
18:00 | 30.07.2016
350
Unia Turza Śląska
Ślęza Wrocław
15:00 | 31.07.2016
600
Miedź II Legnica
BKS Bielsko-Biała
16:00 | 31.07.2016
300

2 Kolejka

Miedź II Legnica
Górnik Polkowice
11:00 | 06.08.2016
300
Rekord Bielsko-Biała
Falubaz Zielona Góra
17:00 | 06.08.2016
150
Pniówek Pawłowice Śląskie
Śląsk II Wrocław
17:00 | 06.08.2016
100
Górnik II Zabrze
Piast Żmigród
17:00 | 06.08.2016
50
Stal Brzeg
Lechia Dzierżoniów
17:00 | 06.08.2016
670
Ślęza Wrocław
Olimpia Kowary
17:00 | 06.08.2016
150
GKS Jastrzębie
Unia Turza Śląska
17:00 | 06.08.2016
800
Skra Częstochowa
Ruch Zdzieszowice
19:00 | 06.08.2016
150
BKS Bielsko-Biała
Górnik Wałbrzych
17:00 | 07.08.2016
400

3 Kolejka

Śląsk II Wrocław
Górnik II Zabrze
17:00 | 10.08.2016
100
Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław
15:30 | 13.08.2016
250
Olimpia Kowary
GKS Jastrzębie
17:00 | 13.08.2016
600
Piast Żmigród
Stal Brzeg
17:00 | 13.08.2016
250
Ruch Zdzieszowice
Pniówek Pawłowice Śląskie
17:00 | 13.08.2016
250
Falubaz Zielona Góra
Skra Częstochowa
17:00 | 13.08.2016
300
Górnik Wałbrzych
Rekord Bielsko-Biała
17:00 | 13.08.2016
400
Górnik Polkowice
BKS Bielsko-Biała
18:00 | 13.08.2016
200
Unia Turza Śląska
Miedź II Legnica
17:00 | 14.08.2016
500

4 Kolejka

BKS Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
18:00 | 17.08.2016
300
Górnik II Zabrze
Ruch Zdzieszowice
18:00 | 17.08.2016
200
Stal Brzeg
Śląsk II Wrocław
18:00 | 17.08.2016
700
Ślęza Wrocław
Piast Żmigród
18:00 | 17.08.2016
250
GKS Jastrzębie
Lechia Dzierżoniów
18:00 | 17.08.2016
600
Miedź II Legnica
Olimpia Kowary
18:00 | 17.08.2016
200
Górnik Polkowice
Unia Turza Śląska
18:00 | 17.08.2016
200
Skra Częstochowa
Górnik Wałbrzych
19:00 | 23.09.2016
150
Pniówek Pawłowice Śląskie
Falubaz Zielona Góra
16:00 | 24.09.2016
100

5 Kolejka

Śląsk II Wrocław
Ślęza Wrocław
11:00 | 20.08.2016
150
Lechia Dzierżoniów
Miedź II Legnica
15:30 | 20.08.2016
300
Olimpia Kowary
Górnik Polkowice
17:00 | 20.08.2016
350
Piast Żmigród
GKS Jastrzębie
17:00 | 20.08.2016
300
Ruch Zdzieszowice
Stal Brzeg
17:00 | 20.08.2016
300
Falubaz Zielona Góra
Górnik II Zabrze
17:00 | 20.08.2016
300
Górnik Wałbrzych
Pniówek Pawłowice Śląskie
17:00 | 20.08.2016
200
Rekord Bielsko-Biała
Skra Częstochowa
17:00 | 20.08.2016
200
Unia Turza Śląska
BKS Bielsko-Biała
15:00 | 24.09.2016
250

6 Kolejka

Miedź II Legnica
Piast Żmigród
13:00 | 27.08.2016
300
BKS Bielsko-Biała
Skra Częstochowa
17:00 | 27.08.2016
100
Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała
17:00 | 27.08.2016
120
Stal Brzeg
Falubaz Zielona Góra
17:00 | 27.08.2016
550
Ślęza Wrocław
Ruch Zdzieszowice
17:00 | 27.08.2016
100
GKS Jastrzębie
Śląsk II Wrocław
17:00 | 27.08.2016
500
Górnik Polkowice
Lechia Dzierżoniów
18:00 | 27.08.2016
150
Górnik II Zabrze
Górnik Wałbrzych
17:00 | 28.08.2016
50
Unia Turza Śląska
Olimpia Kowary
17:00 | 28.08.2016
350

7 Kolejka

Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica
11:00 | 03.09.2016
200
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
12:00 | 03.09.2016
50
Lechia Dzierżoniów
Unia Turza Śląska
15:30 | 03.09.2016
150
Olimpia Kowary
BKS Bielsko-Biała
16:30 | 03.09.2016
300
Piast Żmigród
Górnik Polkowice
16:30 | 03.09.2016
350
Ruch Zdzieszowice
GKS Jastrzębie
16:30 | 03.09.2016
290
Górnik Wałbrzych
Stal Brzeg
16:30 | 03.09.2016
250
Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław
17:00 | 03.09.2016
300
Skra Częstochowa
Pniówek Pawłowice Śląskie
17:30 | 03.09.2016
150

8 Kolejka

Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław
19:00 | 09.09.2016
200
Miedź II Legnica
Ruch Zdzieszowice
13:00 | 10.09.2016
100
BKS Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
16:00 | 10.09.2016
100
Górnik II Zabrze
Skra Częstochowa
16:00 | 10.09.2016
100
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
16:00 | 10.09.2016
820
GKS Jastrzębie
Falubaz Zielona Góra
16:00 | 10.09.2016
500
Olimpia Kowary
Lechia Dzierżoniów
16:00 | 10.09.2016
400
Górnik Wałbrzych
Ślęza Wrocław
17:00 | 10.09.2016
200
Unia Turza Śląska
Piast Żmigród
16:00 | 11.09.2016
350

9 Kolejka

Śląsk II Wrocław
Unia Turza Śląska
13:00 | 17.09.2016
30
Lechia Dzierżoniów
BKS Bielsko-Biała
15:30 | 17.09.2016
150
Piast Żmigród
Olimpia Kowary
16:00 | 17.09.2016
500
Ruch Zdzieszowice
Górnik Polkowice
16:00 | 17.09.2016
150
Górnik Wałbrzych
GKS Jastrzębie
16:00 | 17.09.2016
400
Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik II Zabrze
16:00 | 17.09.2016
100
Falubaz Zielona Góra
Miedź II Legnica
16:30 | 17.09.2016
300
Skra Częstochowa
Stal Brzeg
17:30 | 17.09.2016
100
Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław
14:00 | 18.09.2016
200

10 Kolejka

BKS Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
15:00 | 01.10.2016
200
Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie
15:00 | 01.10.2016
700
GKS Jastrzębie
Rekord Bielsko-Biała
15:00 | 01.10.2016
600
Olimpia Kowary
Śląsk II Wrocław
15:00 | 01.10.2016
300
Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród
15:30 | 01.10.2016
200
Górnik Polkowice
Falubaz Zielona Góra
16:00 | 01.10.2016
300
Ślęza Wrocław
Skra Częstochowa
15:00 | 02.10.2016
100
Unia Turza Śląska
Ruch Zdzieszowice
15:00 | 02.10.2016
400
Miedź II Legnica
Górnik Wałbrzych
14:00 | 26.10.2016
50

11 Kolejka

Piast Żmigród
BKS Bielsko-Biała
15:00 | 08.10.2016
200
Śląsk II Wrocław
Lechia Dzierżoniów
15:00 | 08.10.2016
200
Ruch Zdzieszowice
Olimpia Kowary
15:00 | 08.10.2016
150
Pniówek Pawłowice Śląskie
Ślęza Wrocław
15:00 | 08.10.2016
100
Falubaz Zielona Góra
Unia Turza Śląska
15:30 | 08.10.2016
132
Górnik Wałbrzych
Górnik Polkowice
16:00 | 08.10.2016
150
Skra Częstochowa
GKS Jastrzębie
17:00 | 08.10.2016
200
Górnik II Zabrze
Stal Brzeg
14:30 | 09.10.2016
100
Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica
15:00 | 09.10.2016
100

12 Kolejka

BKS Bielsko-Biała
Stal Brzeg
13:00 | 15.10.2016
250
GKS Jastrzębie
Pniówek Pawłowice Śląskie
15:00 | 15.10.2016
700
Olimpia Kowary
Falubaz Zielona Góra
15:00 | 15.10.2016
200
Lechia Dzierżoniów
Ruch Zdzieszowice
15:30 | 15.10.2016
200
Górnik Polkowice
Rekord Bielsko-Biała
16:00 | 15.10.2016
100
Miedź II Legnica
Skra Częstochowa
13:00 | 16.10.2016
200
Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław
14:30 | 16.10.2016
150
Unia Turza Śląska
Górnik Wałbrzych
15:00 | 16.10.2016
200
Piast Żmigród
Śląsk II Wrocław
15:00 | 16.10.2016
400

13 Kolejka

Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród
14:00 | 22.10.2016
150
Górnik Wałbrzych
Olimpia Kowary
14:00 | 22.10.2016
300
Rekord Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska
14:00 | 22.10.2016
150
Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica
14:00 | 22.10.2016
100
Górnik II Zabrze
GKS Jastrzębie
14:00 | 22.10.2016
150
Stal Brzeg
Ślęza Wrocław
14:00 | 22.10.2016
600
Falubaz Zielona Góra
Lechia Dzierżoniów
14:30 | 22.10.2016
200
Skra Częstochowa
Górnik Polkowice
17:00 | 22.10.2016
100
Śląsk II Wrocław
BKS Bielsko-Biała
15:00 | 23.10.2016
200

14 Kolejka

BKS Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław
14:00 | 29.10.2016
200
GKS Jastrzębie
Stal Brzeg
14:00 | 29.10.2016
550
Olimpia Kowary
Rekord Bielsko-Biała
14:00 | 29.10.2016
150
Piast Żmigród
Falubaz Zielona Góra
14:00 | 29.10.2016
300
Lechia Dzierżoniów
Górnik Wałbrzych
15:00 | 29.10.2016
200
Górnik Polkowice
3:0
(walkower)
Pniówek Pawłowice Śląskie
16:00 | 29.10.2016
Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze
13:00 | 30.10.2016
100
Unia Turza Śląska
Skra Częstochowa
13:00 | 30.10.2016
350
Śląsk II Wrocław
Ruch Zdzieszowice
14:00 | 30.10.2016
100

15 Kolejka

Ruch Zdzieszowice
BKS Bielsko-Biała
13:00 | 05.11.2016
150
Rekord Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów
13:00 | 05.11.2016
100
Pniówek Pawłowice Śląskie
Unia Turza Śląska
13:00 | 05.11.2016
150
Stal Brzeg
Miedź II Legnica
13:00 | 05.11.2016
400
Falubaz Zielona Góra
Śląsk II Wrocław
13:30 | 05.11.2016
150
Skra Częstochowa
Olimpia Kowary
16:00 | 05.11.2016
100
Górnik II Zabrze
Górnik Polkowice
12:00 | 06.11.2016
100
Górnik Wałbrzych
Piast Żmigród
13:00 | 06.11.2016
500
Ślęza Wrocław
GKS Jastrzębie
13:00 | 06.11.2016
200

16 Kolejka

Górnik Polkowice
Stal Brzeg
16:00 | 11.11.2016
Olimpia Kowary
Pniówek Pawłowice Śląskie
13:00 | 12.11.2016
Ruch Zdzieszowice
Falubaz Zielona Góra
13:00 | 12.11.2016
140
Lechia Dzierżoniów
Skra Częstochowa
13:30 | 12.11.2016
Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała
13:30 | 12.11.2016
Śląsk II Wrocław
Górnik Wałbrzych
17:00 | 12.11.2016
300
BKS Bielsko-Biała
GKS Jastrzębie
13:00 | 13.11.2016
Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław
13:00 | 13.11.2016
100
Unia Turza Śląska
Górnik II Zabrze
13:00 | 13.11.2016
200

17 Kolejka

Falubaz Zielona Góra
BKS Bielsko-Biała
13:00 | 19.11.2016
150
Górnik Wałbrzych
Ruch Zdzieszowice
13:00 | 19.11.2016
100
Rekord Bielsko-Biała
Śląsk II Wrocław
13:00 | 19.11.2016
50
Pniówek Pawłowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów
13:00 | 19.11.2016
100
Stal Brzeg
Unia Turza Śląska
13:00 | 19.11.2016
250
GKS Jastrzębie
Miedź II Legnica
13:00 | 19.11.2016
700
Skra Częstochowa
Piast Żmigród
16:00 | 19.11.2016
200
Górnik II Zabrze
Olimpia Kowary
13:00 | 20.11.2016
100
Górnik Polkowice
Ślęza Wrocław
13:00 | 20.11.2016
200

18 Kolejka

Ślęza Wrocław
Unia Turza Śląska
14:00 | 18.03.2017
Olimpia Kowary
Stal Brzeg
15:00 | 18.03.2017
BKS Bielsko-Biała
Miedź II Legnica
15:00 | 18.03.2017
GKS Jastrzębie
Górnik Polkowice
15:00 | 18.03.2017
Górnik II Zabrze
Lechia Dzierżoniów
15:00 | 18.03.2017
Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród
15:00 | 18.03.2017
Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice
15:00 | 18.03.2017
Skra Częstochowa
Śląsk II Wrocław
17:00 | 18.03.2017
Górnik Wałbrzych
Falubaz Zielona Góra
14:00 | 19.03.2017

19 Kolejka

Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie
13:00 | 25.03.2017
Górnik Wałbrzych
BKS Bielsko-Biała
14:00 | 25.03.2017
Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała
15:00 | 25.03.2017
Ruch Zdzieszowice
Skra Częstochowa
15:00 | 25.03.2017
Piast Żmigród
Górnik II Zabrze
15:00 | 25.03.2017
Olimpia Kowary
Ślęza Wrocław
15:00 | 25.03.2017
Górnik Polkowice
3:0
(walkower)
Miedź II Legnica
16:00 | 25.03.2017
Lechia Dzierżoniów
Stal Brzeg
13:00 | 26.03.2017
Unia Turza Śląska
GKS Jastrzębie
15:00 | 26.03.2017

20 Kolejka

Miedź II Legnica
Unia Turza Śląska
13:00 | 01.04.2017
Skra Częstochowa
Falubaz Zielona Góra
13:00 | 01.04.2017
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
14:00 | 01.04.2017
Stal Brzeg
Piast Żmigród
15:00 | 01.04.2017
Rekord Bielsko-Biała
Górnik Wałbrzych
15:00 | 01.04.2017
GKS Jastrzębie
Olimpia Kowary
16:00 | 01.04.2017
Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdzieszowice
16:00 | 01.04.2017
BKS Bielsko-Biała
Górnik Polkowice
17:00 | 01.04.2017
Górnik II Zabrze
Śląsk II Wrocław
14:00 | 02.04.2017

21 Kolejka

Śląsk II Wrocław
Stal Brzeg
11:00 | 08.04.2017
Rekord Bielsko-Biała
BKS Bielsko-Biała
15:00 | 08.04.2017
Falubaz Zielona Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie
15:00 | 08.04.2017
Lechia Dzierżoniów
GKS Jastrzębie
15:30 | 08.04.2017
Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze
16:00 | 08.04.2017
Piast Żmigród
Ślęza Wrocław
16:00 | 08.04.2017
Górnik Wałbrzych
Skra Częstochowa
16:00 | 09.04.2017
Unia Turza Śląska
Górnik Polkowice
16:00 | 09.04.2017
Olimpia Kowary
Miedź II Legnica
17:00 | 19.04.2017

22 Kolejka

BKS Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska
13:00 | 15.04.2017
Górnik Polkowice
Olimpia Kowary
13:00 | 15.04.2017
Miedź II Legnica
Lechia Dzierżoniów
13:00 | 15.04.2017
GKS Jastrzębie
Piast Żmigród
13:00 | 15.04.2017
Stal Brzeg
Ruch Zdzieszowice
13:00 | 15.04.2017
Górnik II Zabrze
Falubaz Zielona Góra
13:00 | 15.04.2017
Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik Wałbrzych
13:00 | 15.04.2017
Ślęza Wrocław
Śląsk II Wrocław
14:00 | 15.04.2017
Skra Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała
15:00 | 15.04.2017

23 Kolejka

Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
14:30 | 22.04.2017
Lechia Dzierżoniów
Górnik Polkowice
15:30 | 22.04.2017
Górnik Wałbrzych
Górnik II Zabrze
16:00 | 22.04.2017
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
16:00 | 22.04.2017
Skra Częstochowa
BKS Bielsko-Biała
16:30 | 22.04.2017
Ruch Zdzieszowice
Ślęza Wrocław
16:30 | 22.04.2017
Olimpia Kowary
Unia Turza Śląska
16:30 | 22.04.2017
Śląsk II Wrocław
GKS Jastrzębie
13:00 | 23.04.2017
Falubaz Zielona Góra
Stal Brzeg
15:00 | 23.04.2017

24 Kolejka

Miedź II Legnica
Śląsk II Wrocław
11:00 | 29.04.2017
Górnik Polkowice
Piast Żmigród
16:00 | 29.04.2017
GKS Jastrzębie
Ruch Zdzieszowice
17:00 | 29.04.2017
Stal Brzeg
Górnik Wałbrzych
17:00 | 29.04.2017
Pniówek Pawłowice Śląskie
Skra Częstochowa
17:00 | 29.04.2017
Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
17:00 | 29.04.2017
Unia Turza Śląska
Lechia Dzierżoniów
17:00 | 30.04.2017
BKS Bielsko-Biała
Olimpia Kowary
17:00 | 30.04.2017
Ślęza Wrocław
Falubaz Zielona Góra
16:30 | 10.05.2017

25 Kolejka

Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg
14:30 | 03.05.2017
Lechia Dzierżoniów
Olimpia Kowary
15:30 | 03.05.2017
Piast Żmigród
Unia Turza Śląska
17:00 | 03.05.2017
Pniówek Pawłowice Śląskie
BKS Bielsko-Biała
17:30 | 03.05.2017
Skra Częstochowa
Górnik II Zabrze
17:30 | 03.05.2017
Falubaz Zielona Góra
GKS Jastrzębie
17:30 | 03.05.2017
Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica
17:30 | 03.05.2017
Śląsk II Wrocław
Górnik Polkowice
17:30 | 03.05.2017
Ślęza Wrocław
Górnik Wałbrzych
18:00 | 24.05.2017

26 Kolejka

Miedź II Legnica
Falubaz Zielona Góra
13:00 | 06.05.2017
BKS Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów
17:00 | 06.05.2017
Olimpia Kowary
Piast Żmigród
17:00 | 06.05.2017
Górnik Polkowice
Ruch Zdzieszowice
17:00 | 06.05.2017
GKS Jastrzębie
Górnik Wałbrzych
17:00 | 06.05.2017
Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
17:00 | 06.05.2017
Stal Brzeg
Skra Częstochowa
17:00 | 06.05.2017
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie
17:00 | 06.05.2017
Unia Turza Śląska
Śląsk II Wrocław
17:00 | 07.05.2017

27 Kolejka

Rekord Bielsko-Biała
GKS Jastrzębie
13:00 | 13.05.2017
Skra Częstochowa
Ślęza Wrocław
15:00 | 13.05.2017
Górnik II Zabrze
BKS Bielsko-Biała
17:00 | 13.05.2017
Pniówek Pawłowice Śląskie
Stal Brzeg
17:00 | 13.05.2017
Górnik Wałbrzych
Miedź II Legnica
17:00 | 13.05.2017
Ruch Zdzieszowice
Unia Turza Śląska
17:00 | 13.05.2017
Piast Żmigród
Lechia Dzierżoniów
17:00 | 13.05.2017
Śląsk II Wrocław
Olimpia Kowary
13:00 | 14.05.2017
Falubaz Zielona Góra
Górnik Polkowice
16:00 | 14.05.2017

28 Kolejka

Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała
13:00 | 20.05.2017
Stal Brzeg
Górnik II Zabrze
15:00 | 20.05.2017
Lechia Dzierżoniów
Śląsk II Wrocław
15:30 | 20.05.2017
Olimpia Kowary
Ruch Zdzieszowice
17:00 | 20.05.2017
Górnik Polkowice
Górnik Wałbrzych
17:00 | 20.05.2017
GKS Jastrzębie
Skra Częstochowa
17:00 | 20.05.2017
Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie
17:00 | 20.05.2017
BKS Bielsko-Biała
Piast Żmigród
17:00 | 21.05.2017
Unia Turza Śląska
Falubaz Zielona Góra
17:00 | 21.05.2017

29 Kolejka

Górnik Wałbrzych
Unia Turza Śląska
17:00 | 17.05.2017
Rekord Bielsko-Biała
Górnik Polkowice
17:00 | 26.05.2017
Stal Brzeg
BKS Bielsko-Biała
14:00 | 27.05.2017
Skra Częstochowa
Miedź II Legnica
15:00 | 27.05.2017
Falubaz Zielona Góra
Olimpia Kowary
15:00 | 27.05.2017
Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze
17:00 | 27.05.2017
Pniówek Pawłowice Śląskie
GKS Jastrzębie
17:00 | 27.05.2017
Ruch Zdzieszowice
Lechia Dzierżoniów
17:00 | 27.05.2017
Śląsk II Wrocław
Piast Żmigród
13:00 | 28.05.2017

30 Kolejka

Lechia Dzierżoniów
Falubaz Zielona Góra
17:00 | 31.05.2017
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
17:00 | 31.05.2017
BKS Bielsko-Biała
Śląsk II Wrocław
18:00 | 31.05.2017
Piast Żmigród
Ruch Zdzieszowice
18:00 | 31.05.2017
Unia Turza Śląska
Rekord Bielsko-Biała
18:00 | 31.05.2017
Górnik Polkowice
Skra Częstochowa
18:00 | 31.05.2017
Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice Śląskie
18:00 | 31.05.2017
GKS Jastrzębie
Górnik II Zabrze
18:00 | 31.05.2017
Olimpia Kowary
Górnik Wałbrzych
18:00 | 07.06.2017

31 Kolejka

Stal Brzeg
GKS Jastrzębie
15:00 | 03.06.2017
Ślęza Wrocław
BKS Bielsko-Biała
17:00 | 03.06.2017
Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik Polkowice
17:00 | 03.06.2017
Skra Częstochowa
Unia Turza Śląska
17:00 | 03.06.2017
Górnik Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów
17:00 | 03.06.2017
Ruch Zdzieszowice
Śląsk II Wrocław
17:00 | 03.06.2017
Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica
13:30 | 04.06.2017
Rekord Bielsko-Biała
3:0
(walkower)
Olimpia Kowary
17:00 | 04.06.2017
Falubaz Zielona Góra
Piast Żmigród
17:00 | 04.06.2017

32 Kolejka

GKS Jastrzębie
Ślęza Wrocław
18:00 | 07.06.2017
Miedź II Legnica
Stal Brzeg
18:00 | 09.06.2017
Śląsk II Wrocław
Falubaz Zielona Góra
13:00 | 10.06.2017
Lechia Dzierżoniów
Rekord Bielsko-Biała
13:00 | 10.06.2017
BKS Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice
16:00 | 10.06.2017
Piast Żmigród
Górnik Wałbrzych
16:00 | 10.06.2017
Olimpia Kowary
Skra Częstochowa
17:00 | 10.06.2017
Unia Turza Śląska
Pniówek Pawłowice Śląskie
17:00 | 10.06.2017
Górnik Polkowice
Górnik II Zabrze
18:00 | 10.06.2017

33 Kolejka

Górnik Wałbrzych
Śląsk II Wrocław
17:00 | 13.06.2017
GKS Jastrzębie
BKS Bielsko-Biała
18:00 | 14.06.2017
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
18:00 | 14.06.2017
Stal Brzeg
Górnik Polkowice
18:00 | 14.06.2017
Górnik II Zabrze
Unia Turza Śląska
18:00 | 14.06.2017
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:0
(walkower)
Olimpia Kowary
18:00 | 14.06.2017
Skra Częstochowa
Lechia Dzierżoniów
18:00 | 14.06.2017
Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród
18:00 | 14.06.2017
Falubaz Zielona Góra
Ruch Zdzieszowice
18:00 | 14.06.2017

34 Kolejka

Ślęza Wrocław
Górnik Polkowice
17:00 | 17.06.2017
BKS Bielsko-Biała
Falubaz Zielona Góra
17:00 | 17.06.2017
Ruch Zdzieszowice
Górnik Wałbrzych
17:00 | 17.06.2017
Śląsk II Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
17:00 | 17.06.2017
Piast Żmigród
Skra Częstochowa
17:00 | 17.06.2017
Lechia Dzierżoniów
Pniówek Pawłowice Śląskie
17:00 | 17.06.2017
Olimpia Kowary
Górnik II Zabrze
17:00 | 17.06.2017
Unia Turza Śląska
Stal Brzeg
17:00 | 17.06.2017
Miedź II Legnica
GKS Jastrzębie
17:00 | 17.06.2017