Terminarz III liga - grupa II Sezon 2016/2017

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Lech II Poznań
11:00 | 06.08.2016
Chemik Bydgoszcz
GKS Przodkowo
16:00 | 06.08.2016
Vineta Wolin
KS Chwaszczyno
16:00 | 06.08.2016
Pogoń Lębork
KKS Kalisz
17:00 | 06.08.2016
Bałtyk Gdynia
Wda Świecie
17:00 | 06.08.2016
Elana Toruń
Gwardia Koszalin
17:00 | 06.08.2016
Świt Skolwin
GKS Manowo
15:00 | 07.08.2016
Górnik Konin
Sokół Kleczew
17:00 | 07.08.2016
Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin
17:00 | 07.08.2016

2 Kolejka

KS Chwaszczyno
Pogoń II Szczecin
13:00 | 13.08.2016
GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia
16:00 | 13.08.2016
Świt Skolwin
Lech II Poznań
17:00 | 13.08.2016
Jarota Jarocin
Vineta Wolin
17:00 | 13.08.2016
Gwardia Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 13.08.2016
Wda Świecie
Elana Toruń
17:00 | 13.08.2016
KKS Kalisz
Chemik Bydgoszcz
17:00 | 13.08.2016
GKS Manowo
Górnik Konin
17:00 | 13.08.2016
Sokół Kleczew
Pogoń Lębork
17:00 | 13.08.2016

3 Kolejka

Chemik Bydgoszcz
Sokół Kleczew
16:00 | 20.08.2016
Vineta Wolin
Gwardia Koszalin
16:00 | 20.08.2016
Górnik Konin
Świt Skolwin
17:00 | 20.08.2016
Lech II Poznań
KS Chwaszczyno
17:00 | 20.08.2016
Bałtyk Gdynia
KKS Kalisz
13:00 | 21.08.2016
Pogoń Lębork
GKS Manowo
17:00 | 21.08.2016
Elana Toruń
GKS Przodkowo
17:00 | 21.08.2016
Polonia Środa Wielkopolska
Wda Świecie
17:00 | 21.08.2016
Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin
17:00 | 21.08.2016

4 Kolejka

Gwardia Koszalin
Pogoń II Szczecin
17:00 | 26.08.2016
GKS Manowo
Chemik Bydgoszcz
14:00 | 27.08.2016
GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska
16:00 | 27.08.2016
Świt Skolwin
KS Chwaszczyno
17:00 | 27.08.2016
Jarota Jarocin
Lech II Poznań
17:00 | 27.08.2016
Wda Świecie
Vineta Wolin
17:00 | 27.08.2016
KKS Kalisz
Elana Toruń
17:00 | 27.08.2016
Sokół Kleczew
Bałtyk Gdynia
17:00 | 27.08.2016
Górnik Konin
Pogoń Lębork
17:00 | 30.08.2016

5 Kolejka

Vineta Wolin
GKS Przodkowo
17:00 | 02.09.2016
Pogoń II Szczecin
Wda Świecie
11:00 | 03.09.2016
Chemik Bydgoszcz
Górnik Konin
12:00 | 03.09.2016
Polonia Środa Wielkopolska
KKS Kalisz
16:00 | 03.09.2016
Pogoń Lębork
Świt Skolwin
17:00 | 03.09.2016
Bałtyk Gdynia
GKS Manowo
17:00 | 03.09.2016
Sokół Kleczew
Elana Toruń
17:00 | 03.09.2016
KS Chwaszczyno
Jarota Jarocin
17:00 | 03.09.2016
Gwardia Koszalin
Lech II Poznań
15:00 | 26.10.2016

6 Kolejka

Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska
11:00 | 10.09.2016
Gwardia Koszalin
KS Chwaszczyno
14:00 | 10.09.2016
Wda Świecie
Lech II Poznań
16:00 | 10.09.2016
GKS Przodkowo
Pogoń II Szczecin
16:00 | 10.09.2016
KKS Kalisz
Vineta Wolin
17:00 | 10.09.2016
GKS Manowo
Elana Toruń
17:00 | 10.09.2016
Pogoń Lębork
Chemik Bydgoszcz
17:00 | 10.09.2016
Świt Skolwin
Jarota Jarocin
16:00 | 11.09.2016
Górnik Konin
Bałtyk Gdynia
17:00 | 11.09.2016

7 Kolejka

Polonia Środa Wielkopolska
GKS Manowo
17:00 | 16.09.2016
Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin
17:00 | 16.09.2016
Lech II Poznań
GKS Przodkowo
13:00 | 17.09.2016
Elana Toruń
Górnik Konin
15:00 | 17.09.2016
Chemik Bydgoszcz
Świt Skolwin
16:00 | 17.09.2016
Vineta Wolin
Sokół Kleczew
16:00 | 17.09.2016
KS Chwaszczyno
Wda Świecie
17:00 | 17.09.2016
Bałtyk Gdynia
Pogoń Lębork
18:30 | 17.09.2016
Pogoń II Szczecin
KKS Kalisz
16:00 | 18.09.2016

8 Kolejka

GKS Przodkowo
KS Chwaszczyno
12:00 | 24.09.2016
Wda Świecie
Jarota Jarocin
16:00 | 24.09.2016
GKS Manowo
Vineta Wolin
16:00 | 24.09.2016
Górnik Konin
Polonia Środa Wielkopolska
16:00 | 24.09.2016
Chemik Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia
16:00 | 24.09.2016
Świt Skolwin
Gwardia Koszalin
15:00 | 25.09.2016
KKS Kalisz
Lech II Poznań
15:00 | 25.09.2016
Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin
15:00 | 25.09.2016
Pogoń Lębork
Elana Toruń
16:00 | 25.09.2016

9 Kolejka

Elana Toruń
Chemik Bydgoszcz
12:00 | 01.10.2016
Vineta Wolin
Górnik Konin
15:00 | 01.10.2016
KS Chwaszczyno
KKS Kalisz
15:00 | 01.10.2016
Gwardia Koszalin
Wda Świecie
15:00 | 01.10.2016
Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń Lębork
16:00 | 01.10.2016
Pogoń II Szczecin
GKS Manowo
16:00 | 01.10.2016
Jarota Jarocin
GKS Przodkowo
16:00 | 01.10.2016
Lech II Poznań
Sokół Kleczew
13:00 | 02.10.2016
Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin
15:00 | 02.10.2016

10 Kolejka

Chemik Bydgoszcz
Polonia Środa Wielkopolska
12:00 | 08.10.2016
GKS Przodkowo
Gwardia Koszalin
14:00 | 08.10.2016
Sokół Kleczew
KS Chwaszczyno
15:00 | 08.10.2016
GKS Manowo
Lech II Poznań
15:00 | 08.10.2016
Górnik Konin
Pogoń II Szczecin
15:00 | 08.10.2016
Pogoń Lębork
Vineta Wolin
16:00 | 08.10.2016
Świt Skolwin
Wda Świecie
15:00 | 09.10.2016
KKS Kalisz
Jarota Jarocin
15:30 | 09.10.2016
Bałtyk Gdynia
Elana Toruń
13:00 | 04.12.2016

11 Kolejka

Lech II Poznań
Górnik Konin
13:00 | 15.10.2016
Pogoń II Szczecin
Pogoń Lębork
14:00 | 15.10.2016
Gwardia Koszalin
KKS Kalisz
14:00 | 15.10.2016
Elana Toruń
Świt Skolwin
15:00 | 15.10.2016
Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia
15:00 | 15.10.2016
Vineta Wolin
Chemik Bydgoszcz
15:00 | 15.10.2016
KS Chwaszczyno
GKS Manowo
15:00 | 15.10.2016
Jarota Jarocin
Sokół Kleczew
15:00 | 15.10.2016
Wda Świecie
GKS Przodkowo
15:00 | 15.10.2016

12 Kolejka

Sokół Kleczew
Gwardia Koszalin
11:00 | 22.10.2016
Chemik Bydgoszcz
Pogoń II Szczecin
12:00 | 22.10.2016
Górnik Konin
KS Chwaszczyno
14:00 | 22.10.2016
Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska
14:00 | 22.10.2016
KKS Kalisz
Wda Świecie
15:00 | 22.10.2016
Pogoń Lębork
Lech II Poznań
15:00 | 22.10.2016
Bałtyk Gdynia
Vineta Wolin
13:00 | 23.10.2016
GKS Manowo
Jarota Jarocin
14:00 | 23.10.2016
Świt Skolwin
GKS Przodkowo
15:00 | 23.10.2016

13 Kolejka

Lech II Poznań
Chemik Bydgoszcz
13:00 | 29.10.2016
GKS Przodkowo
KKS Kalisz
13:00 | 29.10.2016
Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin
14:00 | 29.10.2016
Vineta Wolin
Elana Toruń
14:00 | 29.10.2016
Gwardia Koszalin
GKS Manowo
14:00 | 29.10.2016
Wda Świecie
Sokół Kleczew
14:00 | 29.10.2016
KS Chwaszczyno
Pogoń Lębork
15:00 | 29.10.2016
Jarota Jarocin
Górnik Konin
15:00 | 29.10.2016
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia
11:00 | 30.10.2016

14 Kolejka

Górnik Konin
Gwardia Koszalin
13:00 | 05.11.2016
GKS Manowo
Wda Świecie
14:00 | 05.11.2016
Pogoń Lębork
Jarota Jarocin
14:00 | 05.11.2016
Chemik Bydgoszcz
KS Chwaszczyno
14:00 | 05.11.2016
Elana Toruń
Pogoń II Szczecin
14:00 | 05.11.2016
Polonia Środa Wielkopolska
Vineta Wolin
14:00 | 05.11.2016
Bałtyk Gdynia
Lech II Poznań
16:00 | 05.11.2016
Świt Skolwin
KKS Kalisz
14:00 | 06.11.2016
Sokół Kleczew
GKS Przodkowo
14:00 | 06.11.2016

15 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska
11:00 | 12.11.2016
Vineta Wolin
Świt Skolwin
13:00 | 12.11.2016
Lech II Poznań
Elana Toruń
13:00 | 12.11.2016
KS Chwaszczyno
Bałtyk Gdynia
13:00 | 12.11.2016
Wda Świecie
Górnik Konin
13:00 | 12.11.2016
GKS Przodkowo
GKS Manowo
13:00 | 12.11.2016
Jarota Jarocin
Chemik Bydgoszcz
14:00 | 12.11.2016
KKS Kalisz
Sokół Kleczew
14:00 | 12.11.2016
Gwardia Koszalin
Pogoń Lębork
13:00 | 13.11.2016

16 Kolejka

Górnik Konin
GKS Przodkowo
12:00 | 19.11.2016
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
13:00 | 19.11.2016
GKS Manowo
KKS Kalisz
13:00 | 19.11.2016
Polonia Środa Wielkopolska
Lech II Poznań
13:00 | 19.11.2016
Vineta Wolin
Pogoń II Szczecin
13:00 | 19.11.2016
Pogoń Lębork
Wda Świecie
14:00 | 19.11.2016
Chemik Bydgoszcz
Gwardia Koszalin
14:00 | 19.11.2016
Elana Toruń
KS Chwaszczyno
14:00 | 19.11.2016
Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin
15:00 | 19.11.2016

17 Kolejka

Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia
12:00 | 26.11.2016
GKS Przodkowo
Pogoń Lębork
12:00 | 26.11.2016
Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin
13:00 | 26.11.2016
Lech II Poznań
Vineta Wolin
13:00 | 26.11.2016
KS Chwaszczyno
Polonia Środa Wielkopolska
13:00 | 26.11.2016
Jarota Jarocin
Elana Toruń
13:00 | 26.11.2016
Wda Świecie
Chemik Bydgoszcz
13:00 | 26.11.2016
KKS Kalisz
Górnik Konin
13:00 | 26.11.2016
Sokół Kleczew
GKS Manowo
13:00 | 26.11.2016

18 Kolejka

Lech II Poznań
Pogoń II Szczecin
12:00 | 11.03.2017
GKS Przodkowo
Chemik Bydgoszcz
13:00 | 11.03.2017
Wda Świecie
Bałtyk Gdynia
13:00 | 11.03.2017
Sokół Kleczew
Górnik Konin
14:00 | 11.03.2017
Gwardia Koszalin
Elana Toruń
14:00 | 11.03.2017
KS Chwaszczyno
Vineta Wolin
15:00 | 11.03.2017
KKS Kalisz
Pogoń Lębork
16:00 | 11.03.2017
GKS Manowo
Świt Skolwin
14:00 | 12.03.2017
Jarota Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska
14:00 | 12.03.2017

19 Kolejka

Lech II Poznań
Świt Skolwin
12:00 | 18.03.2017
Chemik Bydgoszcz
KKS Kalisz
12:00 | 18.03.2017
Elana Toruń
Wda Świecie
13:00 | 18.03.2017
Vineta Wolin
Jarota Jarocin
14:00 | 18.03.2017
Polonia Środa Wielkopolska
Gwardia Koszalin
14:00 | 18.03.2017
Pogoń Lębork
Sokół Kleczew
14:00 | 18.03.2017
Górnik Konin
GKS Manowo
15:00 | 18.03.2017
Bałtyk Gdynia
GKS Przodkowo
17:00 | 18.03.2017
Pogoń II Szczecin
KS Chwaszczyno
14:30 | 19.03.2017

20 Kolejka

Świt Skolwin
Górnik Konin
11:00 | 25.03.2017
GKS Przodkowo
Elana Toruń
13:00 | 25.03.2017
Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska
14:00 | 25.03.2017
Gwardia Koszalin
Vineta Wolin
14:00 | 25.03.2017
Sokół Kleczew
Chemik Bydgoszcz
15:00 | 25.03.2017
Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin
15:00 | 25.03.2017
KS Chwaszczyno
Lech II Poznań
15:00 | 25.03.2017
GKS Manowo
Pogoń Lębork
16:00 | 25.03.2017
KKS Kalisz
Bałtyk Gdynia
16:00 | 25.03.2017

21 Kolejka

Lech II Poznań
Jarota Jarocin
13:00 | 01.04.2017
Elana Toruń
KKS Kalisz
14:00 | 01.04.2017
KS Chwaszczyno
Świt Skolwin
15:00 | 01.04.2017
Polonia Środa Wielkopolska
GKS Przodkowo
16:00 | 01.04.2017
Vineta Wolin
Wda Świecie
17:00 | 01.04.2017
Chemik Bydgoszcz
GKS Manowo
12:00 | 02.04.2017
Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin
15:00 | 02.04.2017
Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew
15:00 | 02.04.2017
Pogoń Lębork
Górnik Konin
17:00 | 02.04.2017

22 Kolejka

Świt Skolwin
Pogoń Lębork
11:00 | 08.04.2017
Elana Toruń
Sokół Kleczew
14:00 | 08.04.2017
GKS Przodkowo
Vineta Wolin
15:00 | 08.04.2017
Wda Świecie
Pogoń II Szczecin
15:00 | 08.04.2017
Górnik Konin
Chemik Bydgoszcz
16:00 | 08.04.2017
Lech II Poznań
Gwardia Koszalin
16:00 | 08.04.2017
Jarota Jarocin
KS Chwaszczyno
16:00 | 08.04.2017
KKS Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 08.04.2017
GKS Manowo
Bałtyk Gdynia
14:00 | 09.04.2017

23 Kolejka

Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo
16:00 | 12.04.2017
Elana Toruń
GKS Manowo
16:00 | 12.04.2017
Jarota Jarocin
Świt Skolwin
17:00 | 12.04.2017
Lech II Poznań
Wda Świecie
17:00 | 12.04.2017
Vineta Wolin
KKS Kalisz
17:00 | 12.04.2017
Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew
17:00 | 12.04.2017
Chemik Bydgoszcz
Pogoń Lębork
17:00 | 12.04.2017
Bałtyk Gdynia
Górnik Konin
18:00 | 12.04.2017
KS Chwaszczyno
Gwardia Koszalin
17:00 | 14.04.2017

24 Kolejka

Górnik Konin
Elana Toruń
18:00 | 21.04.2017
Świt Skolwin
Chemik Bydgoszcz
15:00 | 22.04.2017
GKS Przodkowo
Lech II Poznań
15:00 | 22.04.2017
Wda Świecie
KS Chwaszczyno
16:00 | 22.04.2017
Sokół Kleczew
Vineta Wolin
17:00 | 22.04.2017
Gwardia Koszalin
Jarota Jarocin
17:00 | 22.04.2017
KKS Kalisz
Pogoń II Szczecin
11:00 | 23.04.2017
GKS Manowo
Polonia Środa Wielkopolska
14:00 | 23.04.2017
Pogoń Lębork
Bałtyk Gdynia
17:00 | 23.04.2017

25 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew
11:00 | 29.04.2017
Gwardia Koszalin
Świt Skolwin
12:00 | 29.04.2017
Lech II Poznań
KKS Kalisz
12:00 | 29.04.2017
KS Chwaszczyno
GKS Przodkowo
15:00 | 29.04.2017
Elana Toruń
Pogoń Lębork
15:00 | 29.04.2017
Polonia Środa Wielkopolska
Górnik Konin
16:00 | 29.04.2017
Jarota Jarocin
Wda Świecie
17:00 | 29.04.2017
Vineta Wolin
GKS Manowo
17:00 | 29.04.2017
Bałtyk Gdynia
Chemik Bydgoszcz
17:00 | 29.04.2017

26 Kolejka

Chemik Bydgoszcz
Elana Toruń
11:00 | 03.05.2017
GKS Manowo
Pogoń II Szczecin
15:00 | 03.05.2017
KKS Kalisz
KS Chwaszczyno
15:00 | 03.05.2017
GKS Przodkowo
Jarota Jarocin
15:00 | 03.05.2017
Wda Świecie
Gwardia Koszalin
16:00 | 03.05.2017
Pogoń Lębork
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 03.05.2017
Górnik Konin
Vineta Wolin
17:00 | 03.05.2017
Sokół Kleczew
Lech II Poznań
17:00 | 03.05.2017
Świt Skolwin
Bałtyk Gdynia
18:00 | 03.05.2017

27 Kolejka

Lech II Poznań
GKS Manowo
12:00 | 06.05.2017
KS Chwaszczyno
Sokół Kleczew
15:00 | 06.05.2017
Pogoń II Szczecin
Górnik Konin
15:00 | 06.05.2017
Elana Toruń
Bałtyk Gdynia
15:00 | 06.05.2017
Wda Świecie
Świt Skolwin
16:00 | 06.05.2017
Polonia Środa Wielkopolska
Chemik Bydgoszcz
16:00 | 06.05.2017
Gwardia Koszalin
GKS Przodkowo
17:00 | 06.05.2017
Jarota Jarocin
KKS Kalisz
17:00 | 06.05.2017
Vineta Wolin
Pogoń Lębork
17:00 | 06.05.2017

28 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska
18:00 | 10.05.2017
Świt Skolwin
Elana Toruń
12:00 | 13.05.2017
GKS Przodkowo
Wda Świecie
16:00 | 13.05.2017
Chemik Bydgoszcz
Vineta Wolin
17:00 | 13.05.2017
Górnik Konin
Lech II Poznań
17:00 | 13.05.2017
Sokół Kleczew
Jarota Jarocin
17:00 | 13.05.2017
KKS Kalisz
Gwardia Koszalin
17:00 | 13.05.2017
GKS Manowo
KS Chwaszczyno
14:00 | 14.05.2017
Pogoń Lębork
Pogoń II Szczecin
16:00 | 14.05.2017

29 Kolejka

GKS Przodkowo
Świt Skolwin
18:00 | 19.05.2017
Lech II Poznań
Pogoń Lębork
12:30 | 20.05.2017
KS Chwaszczyno
Górnik Konin
15:00 | 20.05.2017
Wda Świecie
KKS Kalisz
16:00 | 20.05.2017
Polonia Środa Wielkopolska
Elana Toruń
16:00 | 20.05.2017
Gwardia Koszalin
Sokół Kleczew
17:00 | 20.05.2017
Jarota Jarocin
GKS Manowo
17:00 | 20.05.2017
Vineta Wolin
Bałtyk Gdynia
17:00 | 20.05.2017
Pogoń II Szczecin
Chemik Bydgoszcz
17:00 | 21.05.2017

30 Kolejka

Świt Skolwin
Polonia Środa Wielkopolska
12:00 | 27.05.2017
Elana Toruń
Vineta Wolin
15:00 | 27.05.2017
Chemik Bydgoszcz
Lech II Poznań
16:00 | 27.05.2017
GKS Manowo
Gwardia Koszalin
16:00 | 27.05.2017
Pogoń Lębork
KS Chwaszczyno
17:00 | 27.05.2017
Górnik Konin
Jarota Jarocin
17:00 | 27.05.2017
Sokół Kleczew
Wda Świecie
17:00 | 27.05.2017
KKS Kalisz
GKS Przodkowo
17:00 | 27.05.2017
Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin
11:00 | 28.05.2017

31 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Elana Toruń
11:00 | 03.06.2017
Wda Świecie
GKS Manowo
12:00 | 03.06.2017
Lech II Poznań
Bałtyk Gdynia
12:00 | 03.06.2017
KS Chwaszczyno
Chemik Bydgoszcz
15:00 | 03.06.2017
Vineta Wolin
Polonia Środa Wielkopolska
15:00 | 03.06.2017
GKS Przodkowo
Sokół Kleczew
16:00 | 03.06.2017
KKS Kalisz
Świt Skolwin
17:00 | 03.06.2017
Gwardia Koszalin
Górnik Konin
17:00 | 03.06.2017
Jarota Jarocin
Pogoń Lębork
17:00 | 03.06.2017

32 Kolejka

Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń II Szczecin
17:00 | 09.06.2017
Bałtyk Gdynia
KS Chwaszczyno
18:00 | 09.06.2017
Świt Skolwin
Vineta Wolin
18:30 | 09.06.2017
Elana Toruń
Lech II Poznań
13:00 | 10.06.2017
Chemik Bydgoszcz
Jarota Jarocin
17:00 | 10.06.2017
Górnik Konin
Wda Świecie
17:00 | 10.06.2017
Sokół Kleczew
KKS Kalisz
17:00 | 10.06.2017
GKS Manowo
GKS Przodkowo
13:00 | 11.06.2017
Pogoń Lębork
Gwardia Koszalin
17:00 | 11.06.2017

33 Kolejka

Sokół Kleczew
Świt Skolwin
15:00 | 15.06.2017
KKS Kalisz
GKS Manowo
15:00 | 15.06.2017
GKS Przodkowo
Górnik Konin
15:00 | 15.06.2017
Wda Świecie
Pogoń Lębork
15:00 | 15.06.2017
Gwardia Koszalin
Chemik Bydgoszcz
15:00 | 15.06.2017
Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia
15:00 | 15.06.2017
KS Chwaszczyno
Elana Toruń
15:00 | 15.06.2017
Lech II Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
15:00 | 15.06.2017
Pogoń II Szczecin
Vineta Wolin
15:00 | 15.06.2017

34 Kolejka

Świt Skolwin
Pogoń II Szczecin
15:00 | 18.06.2017
Vineta Wolin
Lech II Poznań
15:00 | 18.06.2017
Polonia Środa Wielkopolska
KS Chwaszczyno
15:00 | 18.06.2017
Elana Toruń
Jarota Jarocin
15:00 | 18.06.2017
Bałtyk Gdynia
Gwardia Koszalin
15:00 | 18.06.2017
Chemik Bydgoszcz
Wda Świecie
15:00 | 18.06.2017
Pogoń Lębork
GKS Przodkowo
15:00 | 18.06.2017
Górnik Konin
KKS Kalisz
15:00 | 18.06.2017
GKS Manowo
Sokół Kleczew
15:00 | 18.06.2017