Terminarz III liga, gr. III Sezon 2018/2019

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Ruch Zdzieszowice
Ślęza Wrocław
17:00 | 03.08.2018
Agroplon Głuszyna
Gwarek Tarnowskie Góry
14:00 | 04.08.2018
Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
15:00 | 04.08.2018
Błyskawica Gać
Pniówek Pawłowice Śląskie
17:00 | 04.08.2018
Warta Gorzów
Stilon Gorzów Wielkopolski
17:00 | 04.08.2018
Piast Żmigród
MKS Kluczbork
17:00 | 04.08.2018
Ruch Radzionków
Miedź II Legnica
17:00 | 04.08.2018
Lechia Dzierżoniów
Stal Brzeg
17:00 | 04.08.2018
Górnik Polkowice
Zagłębie II Lubin
18:00 | 04.08.2018

2 Kolejka

Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród
17:00 | 11.08.2018
Pniówek Pawłowice Śląskie
Warta Gorzów
17:00 | 11.08.2018
Rekord Bielsko-Biała
Błyskawica Gać
17:00 | 11.08.2018
Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław
17:00 | 11.08.2018
Stal Brzeg
Ruch Zdzieszowice
17:00 | 11.08.2018
Zagłębie II Lubin
Lechia Dzierżoniów
17:00 | 11.08.2018
Miedź II Legnica
Górnik Polkowice
17:00 | 11.08.2018
Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Radzionków
17:00 | 11.08.2018
MKS Kluczbork
Agroplon Głuszyna
17:00 | 11.08.2018

3 Kolejka

Warta Gorzów
Rekord Bielsko-Biała
12:00 | 18.08.2018
Błyskawica Gać
Górnik II Zabrze
17:00 | 18.08.2018
Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice Śląskie
17:00 | 18.08.2018
Agroplon Głuszyna
Stilon Gorzów Wielkopolski
17:00 | 18.08.2018
Ruch Radzionków
MKS Kluczbork
17:00 | 18.08.2018
Lechia Dzierżoniów
Miedź II Legnica
17:00 | 18.08.2018
Ruch Zdzieszowice
Zagłębie II Lubin
17:00 | 18.08.2018
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
17:00 | 18.08.2018
Górnik Polkowice
Gwarek Tarnowskie Góry
18:00 | 18.08.2018

4 Kolejka

Górnik II Zabrze
Stal Brzeg
17:00 | 25.08.2018
Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław
17:00 | 25.08.2018
Miedź II Legnica
Ruch Zdzieszowice
17:00 | 25.08.2018
Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Dzierżoniów
17:00 | 25.08.2018
MKS Kluczbork
Górnik Polkowice
17:00 | 25.08.2018
Stilon Gorzów Wielkopolski
Ruch Radzionków
17:00 | 25.08.2018
Pniówek Pawłowice Śląskie
Agroplon Głuszyna
17:00 | 25.08.2018
Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród
17:00 | 25.08.2018
Błyskawica Gać
Warta Gorzów
17:00 | 25.08.2018

5 Kolejka

Warta Gorzów
Górnik II Zabrze
17:00 | 29.08.2018
Piast Żmigród
Błyskawica Gać
17:00 | 29.08.2018
Agroplon Głuszyna
Rekord Bielsko-Biała
17:00 | 29.08.2018
Ruch Radzionków
Pniówek Pawłowice Śląskie
17:00 | 29.08.2018
Górnik Polkowice
Stilon Gorzów Wielkopolski
17:00 | 29.08.2018
Lechia Dzierżoniów
MKS Kluczbork
17:00 | 29.08.2018
Ruch Zdzieszowice
Gwarek Tarnowskie Góry
17:00 | 29.08.2018
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
17:00 | 29.08.2018
Stal Brzeg
Zagłębie II Lubin
17:00 | 29.08.2018

6 Kolejka

Miedź II Legnica
Stal Brzeg
15:00 | 01.09.2018
Warta Gorzów
Piast Żmigród
15:00 | 01.09.2018
Rekord Bielsko-Biała
Ruch Radzionków
16:00 | 01.09.2018
Górnik II Zabrze
Zagłębie II Lubin
17:00 | 01.09.2018
Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław
17:00 | 01.09.2018
Ruch Zdzieszowice
MKS Kluczbork
17:00 | 01.09.2018
Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Dzierżoniów
17:00 | 01.09.2018
Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik Polkowice
17:00 | 01.09.2018
Błyskawica Gać
Agroplon Głuszyna
17:00 | 01.09.2018

7 Kolejka

Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry
17:30 | 07.09.2018
Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica
12:00 | 08.09.2018
Agroplon Głuszyna
Warta Gorzów
13:00 | 08.09.2018
Piast Żmigród
Górnik II Zabrze
17:00 | 08.09.2018
Ruch Radzionków
Błyskawica Gać
17:00 | 08.09.2018
Górnik Polkowice
Rekord Bielsko-Biała
17:00 | 08.09.2018
Lechia Dzierżoniów
Pniówek Pawłowice Śląskie
17:00 | 08.09.2018
Ruch Zdzieszowice
Stilon Gorzów Wielkopolski
17:00 | 09.09.2018
Ślęza Wrocław
MKS Kluczbork
17:00 | 09.09.2018

8 Kolejka

MKS Kluczbork
Stal Brzeg
16:00 | 14.09.2018
Rekord Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów
16:00 | 14.09.2018
Warta Gorzów
Ruch Radzionków
15:00 | 15.09.2018
Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin
17:00 | 15.09.2018
Stilon Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław
17:00 | 15.09.2018
Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdzieszowice
17:00 | 15.09.2018
Błyskawica Gać
Górnik Polkowice
17:00 | 15.09.2018
Piast Żmigród
Agroplon Głuszyna
17:00 | 15.09.2018
Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica
17:00 | 16.09.2018

9 Kolejka

Zagłębie II Lubin
MKS Kluczbork
14:00 | 22.09.2018
Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry
15:00 | 22.09.2018
Ruch Radzionków
Piast Żmigród
16:00 | 22.09.2018
Lechia Dzierżoniów
Błyskawica Gać
16:00 | 22.09.2018
Ruch Zdzieszowice
Rekord Bielsko-Biała
16:00 | 22.09.2018
Stal Brzeg
Stilon Gorzów Wielkopolski
16:00 | 22.09.2018
Górnik Polkowice
Warta Gorzów
17:00 | 22.09.2018
Agroplon Głuszyna
Górnik II Zabrze
16:00 | 23.09.2018
Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie
16:00 | 23.09.2018

10 Kolejka

Warta Gorzów
Lechia Dzierżoniów
14:00 | 29.09.2018
Stilon Gorzów Wielkopolski
Zagłębie II Lubin
16:00 | 29.09.2018
Pniówek Pawłowice Śląskie
Stal Brzeg
16:00 | 29.09.2018
Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław
16:00 | 29.09.2018
Błyskawica Gać
Ruch Zdzieszowice
16:00 | 29.09.2018
Piast Żmigród
Górnik Polkowice
16:00 | 29.09.2018
Agroplon Głuszyna
Ruch Radzionków
16:00 | 29.09.2018
Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry
16:00 | 30.09.2018
MKS Kluczbork
Miedź II Legnica
16:00 | 30.09.2018

11 Kolejka

Ślęza Wrocław
Błyskawica Gać
16:00 | 05.10.2018
Górnik II Zabrze
Ruch Radzionków
15:00 | 06.10.2018
Górnik Polkowice
Agroplon Głuszyna
15:00 | 06.10.2018
Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród
15:00 | 06.10.2018
Ruch Zdzieszowice
Warta Gorzów
15:00 | 06.10.2018
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
15:00 | 06.10.2018
Zagłębie II Lubin
Pniówek Pawłowice Śląskie
15:00 | 06.10.2018
Miedź II Legnica
Stilon Gorzów Wielkopolski
15:00 | 06.10.2018
Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Kluczbork
15:00 | 06.10.2018

12 Kolejka

Warta Gorzów
Ślęza Wrocław
13:00 | 20.10.2018
Ruch Radzionków
Górnik Polkowice
13:00 | 20.10.2018
Górnik II Zabrze
MKS Kluczbork
14:00 | 20.10.2018
Stilon Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry
14:00 | 20.10.2018
Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica
14:00 | 20.10.2018
Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin
14:00 | 20.10.2018
Błyskawica Gać
Stal Brzeg
14:00 | 20.10.2018
Piast Żmigród
Ruch Zdzieszowice
14:00 | 20.10.2018
Agroplon Głuszyna
Lechia Dzierżoniów
14:00 | 20.10.2018

13 Kolejka

Lechia Dzierżoniów
Ruch Radzionków
14:00 | 27.10.2018
Ruch Zdzieszowice
Agroplon Głuszyna
14:00 | 27.10.2018
Stal Brzeg
Warta Gorzów
14:00 | 27.10.2018
Zagłębie II Lubin
Błyskawica Gać
14:00 | 27.10.2018
Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie
14:00 | 27.10.2018
Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała
15:00 | 27.10.2018
MKS Kluczbork
Stilon Gorzów Wielkopolski
16:00 | 27.10.2018
Górnik Polkowice
Górnik II Zabrze
14:00 | 28.10.2018
Ślęza Wrocław
Piast Żmigród
14:00 | 28.10.2018

14 Kolejka

Pniówek Pawłowice Śląskie
MKS Kluczbork
13:00 | 03.11.2018
Górnik II Zabrze
Stilon Gorzów Wielkopolski
13:00 | 03.11.2018
Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
13:00 | 03.11.2018
Błyskawica Gać
Miedź II Legnica
13:00 | 03.11.2018
Warta Gorzów
Zagłębie II Lubin
13:00 | 03.11.2018
Piast Żmigród
Stal Brzeg
13:00 | 03.11.2018
Agroplon Głuszyna
Ślęza Wrocław
13:00 | 03.11.2018
Ruch Radzionków
Ruch Zdzieszowice
13:00 | 03.11.2018
Górnik Polkowice
Lechia Dzierżoniów
16:00 | 03.11.2018

15 Kolejka

Lechia Dzierżoniów
Górnik II Zabrze
13:00 | 10.11.2018
Ruch Zdzieszowice
Górnik Polkowice
13:00 | 10.11.2018
Ślęza Wrocław
Ruch Radzionków
13:00 | 10.11.2018
Stal Brzeg
Agroplon Głuszyna
13:00 | 10.11.2018
Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród
13:00 | 10.11.2018
Gwarek Tarnowskie Góry
Błyskawica Gać
13:00 | 10.11.2018
Rekord Bielsko-Biała
MKS Kluczbork
13:00 | 10.11.2018
Stilon Gorzów Wielkopolski
Pniówek Pawłowice Śląskie
13:00 | 10.11.2018
Miedź II Legnica
Warta Gorzów
15:00 | 10.11.2018

16 Kolejka

Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie
11:00 | 17.11.2018
Rekord Bielsko-Biała
Stilon Gorzów Wielkopolski
13:00 | 17.11.2018
Błyskawica Gać
MKS Kluczbork
13:00 | 17.11.2018
Warta Gorzów
Gwarek Tarnowskie Góry
13:00 | 17.11.2018
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
13:00 | 17.11.2018
Agroplon Głuszyna
Zagłębie II Lubin
13:00 | 17.11.2018
Ruch Radzionków
Stal Brzeg
13:00 | 17.11.2018
Lechia Dzierżoniów
Ruch Zdzieszowice
13:00 | 17.11.2018
Górnik Polkowice
Ślęza Wrocław
16:00 | 17.11.2018

17 Kolejka

MKS Kluczbork
Warta Gorzów
18:00 | 13.10.2018
Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze
13:00 | 24.11.2018
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
13:00 | 24.11.2018
Stal Brzeg
Górnik Polkowice
13:00 | 24.11.2018
Zagłębie II Lubin
Ruch Radzionków
13:00 | 24.11.2018
Miedź II Legnica
Agroplon Głuszyna
13:00 | 24.11.2018
Gwarek Tarnowskie Góry
Piast Żmigród
13:00 | 24.11.2018
Stilon Gorzów Wielkopolski
Błyskawica Gać
13:00 | 24.11.2018
Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała
13:00 | 24.11.2018

18 Kolejka

Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała
13:00 | 09.03.2019
BKS Bielsko-Biała
Błyskawica Gać
13:00 | 09.03.2019
Stilon Gorzów Wielkopolski
Warta Gorzów
13:00 | 09.03.2019
MKS Kluczbork
Piast Żmigród
13:00 | 09.03.2019
Gwarek Tarnowskie Góry
Agroplon Głuszyna
13:00 | 09.03.2019
Miedź II Legnica
Ruch Radzionków
13:00 | 09.03.2019
Zagłębie II Lubin
Górnik Polkowice
13:00 | 09.03.2019
Stal Brzeg
Lechia Dzierżoniów
13:00 | 09.03.2019
Ślęza Wrocław
Ruch Zdzieszowice
13:00 | 09.03.2019

19 Kolejka

Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie
01.01.2099
Ruch Zdzieszowice
Stal Brzeg
01.01.2099
Lechia Dzierżoniów
Zagłębie II Lubin
01.01.2099
Górnik Polkowice
Miedź II Legnica
01.01.2099
Ruch Radzionków
Gwarek Tarnowskie Góry
01.01.2099
Agroplon Głuszyna
MKS Kluczbork
01.01.2099
Piast Żmigród
Stilon Gorzów Wielkopolski
01.01.2099
Warta Gorzów
BKS Bielsko-Biała
01.01.2099
Błyskawica Gać
Rekord Bielsko-Biała
01.01.2099

20 Kolejka

Pniówek Pawłowice Śląskie
Błyskawica Gać
01.01.2099
Rekord Bielsko-Biała
Warta Gorzów
01.01.2099
BKS Bielsko-Biała
Piast Żmigród
01.01.2099
Stilon Gorzów Wielkopolski
Agroplon Głuszyna
01.01.2099
MKS Kluczbork
Ruch Radzionków
01.01.2099
Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik Polkowice
01.01.2099
Miedź II Legnica
Lechia Dzierżoniów
01.01.2099
Zagłębie II Lubin
Ruch Zdzieszowice
01.01.2099
Stal Brzeg
Ślęza Wrocław
01.01.2099

21 Kolejka

Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie
01.01.2099
Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin
01.01.2099
Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica
01.01.2099
Lechia Dzierżoniów
Gwarek Tarnowskie Góry
01.01.2099
Górnik Polkowice
MKS Kluczbork
01.01.2099
Ruch Radzionków
Stilon Gorzów Wielkopolski
01.01.2099
Agroplon Głuszyna
BKS Bielsko-Biała
01.01.2099
Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała
01.01.2099
Warta Gorzów
Błyskawica Gać
01.01.2099

22 Kolejka

Pniówek Pawłowice Śląskie
Warta Gorzów
01.01.2099
Błyskawica Gać
Piast Żmigród
01.01.2099
Rekord Bielsko-Biała
Agroplon Głuszyna
01.01.2099
BKS Bielsko-Biała
Ruch Radzionków
01.01.2099
Stilon Gorzów Wielkopolski
Górnik Polkowice
01.01.2099
MKS Kluczbork
Lechia Dzierżoniów
01.01.2099
Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Zdzieszowice
01.01.2099
Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław
01.01.2099
Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg
01.01.2099

23 Kolejka

Zagłębie II Lubin
Pniówek Pawłowice Śląskie
01.01.2099
Stal Brzeg
Miedź II Legnica
01.01.2099
Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry
01.01.2099
Ruch Zdzieszowice
MKS Kluczbork
01.01.2099
Lechia Dzierżoniów
Stilon Gorzów Wielkopolski
01.01.2099
Górnik Polkowice
BKS Bielsko-Biała
01.01.2099
Ruch Radzionków
Rekord Bielsko-Biała
01.01.2099
Agroplon Głuszyna
Błyskawica Gać
01.01.2099
Piast Żmigród
Warta Gorzów
01.01.2099

24 Kolejka

Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg
16:00 | 15.09.2018
Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród
01.01.2099
Warta Gorzów
Agroplon Głuszyna
01.01.2099
Błyskawica Gać
Ruch Radzionków
01.01.2099
Rekord Bielsko-Biała
Górnik Polkowice
01.01.2099
BKS Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów
01.01.2099
Stilon Gorzów Wielkopolski
Ruch Zdzieszowice
01.01.2099
MKS Kluczbork
Ślęza Wrocław
01.01.2099
Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin
01.01.2099

25 Kolejka

Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice Śląskie
01.01.2099
Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry
01.01.2099
Stal Brzeg
MKS Kluczbork
01.01.2099
Ślęza Wrocław
Stilon Gorzów Wielkopolski
01.01.2099
Ruch Zdzieszowice
BKS Bielsko-Biała
01.01.2099
Lechia Dzierżoniów
Rekord Bielsko-Biała
01.01.2099
Górnik Polkowice
Błyskawica Gać
01.01.2099
Ruch Radzionków
Warta Gorzów
01.01.2099
Agroplon Głuszyna
Piast Żmigród
01.01.2099

26 Kolejka

Pniówek Pawłowice Śląskie
Agroplon Głuszyna
01.01.2099
Piast Żmigród
Ruch Radzionków
01.01.2099
Warta Gorzów
Górnik Polkowice
01.01.2099
Błyskawica Gać
Lechia Dzierżoniów
01.01.2099
Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice
01.01.2099
BKS Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław
01.01.2099
Stilon Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg
01.01.2099
MKS Kluczbork
Zagłębie II Lubin
01.01.2099
Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica
01.01.2099

27 Kolejka

Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie
01.01.2099
Miedź II Legnica
MKS Kluczbork
01.01.2099
Zagłębie II Lubin
Stilon Gorzów Wielkopolski
01.01.2099
Stal Brzeg
BKS Bielsko-Biała
01.01.2099
Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
01.01.2099
Ruch Zdzieszowice
Błyskawica Gać
01.01.2099
Lechia Dzierżoniów
Warta Gorzów
01.01.2099
Górnik Polkowice
Piast Żmigród
01.01.2099
Ruch Radzionków
Agroplon Głuszyna
01.01.2099

28 Kolejka

Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Radzionków
01.01.2099
Agroplon Głuszyna
Górnik Polkowice
01.01.2099
Piast Żmigród
Lechia Dzierżoniów
01.01.2099
Warta Gorzów
Ruch Zdzieszowice
01.01.2099
Błyskawica Gać
Ślęza Wrocław
01.01.2099
Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg
01.01.2099
BKS Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin
01.01.2099
Stilon Gorzów Wielkopolski
Miedź II Legnica
01.01.2099
MKS Kluczbork
Gwarek Tarnowskie Góry
01.01.2099

29 Kolejka

MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice Śląskie
01.01.2099
Gwarek Tarnowskie Góry
Stilon Gorzów Wielkopolski
01.01.2099
Miedź II Legnica
BKS Bielsko-Biała
01.01.2099
Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała
01.01.2099
Stal Brzeg
Błyskawica Gać
01.01.2099
Ślęza Wrocław
Warta Gorzów
01.01.2099
Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród
01.01.2099
Lechia Dzierżoniów
Agroplon Głuszyna
01.01.2099
Górnik Polkowice
Ruch Radzionków
01.01.2099

30 Kolejka

Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik Polkowice
01.01.2099
Ruch Radzionków
Lechia Dzierżoniów
01.01.2099
Agroplon Głuszyna
Ruch Zdzieszowice
01.01.2099
Piast Żmigród
Ślęza Wrocław
01.01.2099
Warta Gorzów
Stal Brzeg
01.01.2099
Błyskawica Gać
Zagłębie II Lubin
01.01.2099
Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica
01.01.2099
BKS Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
01.01.2099
Stilon Gorzów Wielkopolski
MKS Kluczbork
01.01.2099

31 Kolejka

MKS Kluczbork
BKS Bielsko-Biała
01.01.2099
Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała
01.01.2099
Miedź II Legnica
Błyskawica Gać
01.01.2099
Zagłębie II Lubin
Warta Gorzów
01.01.2099
Stal Brzeg
Piast Żmigród
01.01.2099
Ślęza Wrocław
Agroplon Głuszyna
01.01.2099
Ruch Zdzieszowice
Ruch Radzionków
01.01.2099
Lechia Dzierżoniów
Górnik Polkowice
01.01.2099
Stilon Gorzów Wielkopolski
Pniówek Pawłowice Śląskie
01.01.2099

32 Kolejka

Pniówek Pawłowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów
01.01.2099
Górnik Polkowice
Ruch Zdzieszowice
01.01.2099
Ruch Radzionków
Ślęza Wrocław
01.01.2099
Agroplon Głuszyna
Stal Brzeg
01.01.2099
Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin
01.01.2099
Warta Gorzów
Miedź II Legnica
01.01.2099
Błyskawica Gać
Gwarek Tarnowskie Góry
01.01.2099
Rekord Bielsko-Biała
MKS Kluczbork
01.01.2099
BKS Bielsko-Biała
Stilon Gorzów Wielkopolski
01.01.2099

33 Kolejka

BKS Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
01.01.2099
Stilon Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała
01.01.2099
MKS Kluczbork
Błyskawica Gać
01.01.2099
Gwarek Tarnowskie Góry
Warta Gorzów
01.01.2099
Miedź II Legnica
Piast Żmigród
01.01.2099
Zagłębie II Lubin
Agroplon Głuszyna
01.01.2099
Stal Brzeg
Ruch Radzionków
01.01.2099
Ślęza Wrocław
Górnik Polkowice
01.01.2099
Ruch Zdzieszowice
Lechia Dzierżoniów
01.01.2099

34 Kolejka

Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdzieszowice
01.01.2099
Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław
01.01.2099
Górnik Polkowice
Stal Brzeg
01.01.2099
Ruch Radzionków
Zagłębie II Lubin
01.01.2099
Agroplon Głuszyna
Miedź II Legnica
01.01.2099
Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry
01.01.2099
Warta Gorzów
MKS Kluczbork
01.01.2099
Błyskawica Gać
Stilon Gorzów Wielkopolski
01.01.2099
Rekord Bielsko-Biała
BKS Bielsko-Biała
01.01.2099