Terminarz III liga, gr. I Sezon 2018/2019

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa
17:00 | 10.08.2018
Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo
17:00 | 11.08.2018
Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów Mazowiecki
17:00 | 11.08.2018
Olimpia Zambrów
Huragan Morąg
17:00 | 11.08.2018
Broń Radom
Legia II Warszawa
18:00 | 11.08.2018
Sokół Ostróda
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
18:00 | 11.08.2018
Polonia Warszawa
Victoria Sulejówek
19:00 | 11.08.2018
Pelikan Łowicz
MKS Ełk
11:15 | 12.08.2018
Znicz Biała Piska
ŁKS Łomża
17:00 | 12.08.2018

2 Kolejka

Legia II Warszawa
Polonia Warszawa
15:00 | 15.08.2018
Legionovia Legionowo
ŁKS Łomża
17:00 | 15.08.2018
Huragan Morąg
Sokół Ostróda
17:00 | 15.08.2018
MKS Ełk
Olimpia Zambrów
17:00 | 15.08.2018
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom
17:00 | 15.08.2018
Ursus Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie
17:00 | 15.08.2018
Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki
17:00 | 15.08.2018
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska
18:00 | 15.08.2018
Victoria Sulejówek
Pelikan Łowicz
19:00 | 15.08.2018

3 Kolejka

Sokół Aleksandrów Łódzki
Legionovia Legionowo
17:00 | 18.08.2018
Znicz Biała Piska
Huragan Morąg
17:00 | 18.08.2018
ŁKS Łomża
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 18.08.2018
Sokół Ostróda
MKS Ełk
18:00 | 18.08.2018
Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa
11:15 | 19.08.2018
Broń Radom
Ursus Warszawa
12:00 | 19.08.2018
Olimpia Zambrów
Victoria Sulejówek
16:00 | 19.08.2018
Ruch Wysokie Mazowieckie
Unia Skierniewice
17:00 | 19.08.2018
Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki
18:00 | 19.08.2018

4 Kolejka

Ursus Warszawa
Polonia Warszawa
17:00 | 25.08.2018
Unia Skierniewice
Broń Radom
17:00 | 25.08.2018
Sokół Aleksandrów Łódzki
Ruch Wysokie Mazowieckie
17:00 | 25.08.2018
Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 25.08.2018
Huragan Morąg
ŁKS Łomża
17:00 | 25.08.2018
MKS Ełk
Znicz Biała Piska
17:00 | 25.08.2018
Legia II Warszawa
Olimpia Zambrów
11:00 | 26.08.2018
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz
11:00 | 26.08.2018
Victoria Sulejówek
Sokół Ostróda
17:00 | 24.10.2018

5 Kolejka

Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki
19:00 | 31.08.2018
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Morąg
19:00 | 31.08.2018
Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki
16:00 | 01.09.2018
Znicz Biała Piska
Victoria Sulejówek
16:00 | 01.09.2018
ŁKS Łomża
MKS Ełk
16:00 | 01.09.2018
Sokół Ostróda
Legia II Warszawa
18:00 | 01.09.2018
Polonia Warszawa
Unia Skierniewice
19:00 | 01.09.2018
Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa
11:15 | 02.09.2018
Ruch Wysokie Mazowieckie
Legionovia Legionowo
17:00 | 02.09.2018

6 Kolejka

Legionovia Legionowo
Huragan Morąg
17:00 | 05.09.2018
MKS Ełk
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 05.09.2018
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Ostróda
17:00 | 05.09.2018
Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów
17:00 | 05.09.2018
Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz
17:00 | 05.09.2018
Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa
17:00 | 05.09.2018
Ruch Wysokie Mazowieckie
Broń Radom
17:00 | 05.09.2018
Victoria Sulejówek
ŁKS Łomża
19:00 | 05.09.2018
Legia II Warszawa
Znicz Biała Piska
17:00 | 19.09.2018

7 Kolejka

Huragan Morąg
MKS Ełk
14:00 | 08.09.2018
Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice
16:00 | 08.09.2018
Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów Mazowiecki
16:00 | 08.09.2018
Sokół Ostróda
Ursus Warszawa
18:00 | 08.09.2018
Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki
11:15 | 09.09.2018
Broń Radom
Legionovia Legionowo
12:00 | 09.09.2018
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Victoria Sulejówek
17:00 | 09.09.2018
Polonia Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie
18:00 | 09.09.2018
ŁKS Łomża
Legia II Warszawa
16:00 | 26.09.2018

8 Kolejka

Unia Skierniewice
Sokół Ostróda
14:00 | 15.09.2018
Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS Łomża
16:00 | 15.09.2018
Ursus Warszawa
Znicz Biała Piska
16:00 | 15.09.2018
Sokół Aleksandrów Łódzki
Olimpia Zambrów
16:00 | 15.09.2018
Legionovia Legionowo
MKS Ełk
16:30 | 15.09.2018
Broń Radom
Polonia Warszawa
17:00 | 15.09.2018
Victoria Sulejówek
Huragan Morąg
19:00 | 15.09.2018
Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
12:00 | 16.09.2018
Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz
17:00 | 16.09.2018

9 Kolejka

Olimpia Zambrów
Ruch Wysokie Mazowieckie
15:00 | 22.09.2018
Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice
15:00 | 22.09.2018
Pelikan Łowicz
Broń Radom
16:00 | 22.09.2018
ŁKS Łomża
Ursus Warszawa
16:00 | 22.09.2018
Huragan Morąg
Legia II Warszawa
16:00 | 22.09.2018
MKS Ełk
Victoria Sulejówek
16:00 | 22.09.2018
Polonia Warszawa
Legionovia Legionowo
17:00 | 22.09.2018
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki
17:00 | 22.09.2018
Sokół Ostróda
Sokół Aleksandrów Łódzki
18:00 | 22.09.2018

10 Kolejka

Unia Skierniewice
ŁKS Łomża
13:00 | 29.09.2018
Legia II Warszawa
MKS Ełk
15:00 | 29.09.2018
Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska
15:00 | 29.09.2018
Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
16:00 | 29.09.2018
Broń Radom
Olimpia Zambrów
17:00 | 29.09.2018
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Huragan Morąg
11:00 | 30.09.2018
Legionovia Legionowo
Victoria Sulejówek
16:00 | 30.09.2018
Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Ostróda
17:00 | 30.09.2018
Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz
17:00 | 30.09.2018

11 Kolejka

MKS Ełk
Lechia Tomaszów Mazowiecki
12:00 | 06.10.2018
Znicz Biała Piska
Ruch Wysokie Mazowieckie
15:00 | 06.10.2018
ŁKS Łomża
Sokół Aleksandrów Łódzki
15:00 | 06.10.2018
Huragan Morąg
Ursus Warszawa
15:00 | 06.10.2018
Sokół Ostróda
Broń Radom
18:00 | 06.10.2018
Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo
11:15 | 07.10.2018
Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa
15:00 | 07.10.2018
Victoria Sulejówek
Legia II Warszawa
16:00 | 07.10.2018
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice
19:00 | 10.10.2018

12 Kolejka

Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
14:00 | 13.10.2018
Ursus Warszawa
MKS Ełk
15:00 | 13.10.2018
Unia Skierniewice
Huragan Morąg
15:00 | 13.10.2018
Broń Radom
Znicz Biała Piska
17:00 | 13.10.2018
Polonia Warszawa
Sokół Ostróda
17:00 | 13.10.2018
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Victoria Sulejówek
11:00 | 14.10.2018
Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów
11:15 | 14.10.2018
Ruch Wysokie Mazowieckie
ŁKS Łomża
17:00 | 14.10.2018
Legionovia Legionowo
Legia II Warszawa
13:00 | 14.11.2018

13 Kolejka

MKS Ełk
Unia Skierniewice
13:00 | 20.10.2018
Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa
14:00 | 20.10.2018
Huragan Morąg
Sokół Aleksandrów Łódzki
14:00 | 20.10.2018
Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo
15:00 | 20.10.2018
ŁKS Łomża
Broń Radom
15:00 | 20.10.2018
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie
17:00 | 20.10.2018
Sokół Ostróda
Pelikan Łowicz
18:00 | 20.10.2018
Victoria Sulejówek
Ursus Warszawa
18:00 | 20.10.2018
Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki
11:00 | 21.10.2018

14 Kolejka

Legionovia Legionowo
Lechia Tomaszów Mazowiecki
13:00 | 27.10.2018
Ursus Warszawa
Legia II Warszawa
13:00 | 27.10.2018
Sokół Aleksandrów Łódzki
MKS Ełk
13:00 | 27.10.2018
Unia Skierniewice
Victoria Sulejówek
14:00 | 27.10.2018
Olimpia Zambrów
Sokół Ostróda
14:00 | 27.10.2018
Ruch Wysokie Mazowieckie
Huragan Morąg
16:00 | 27.10.2018
Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 27.10.2018
Polonia Warszawa
ŁKS Łomża
17:00 | 27.10.2018
Pelikan Łowicz
Znicz Biała Piska
11:15 | 28.10.2018

15 Kolejka

Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów
13:00 | 03.11.2018
ŁKS Łomża
Pelikan Łowicz
13:00 | 03.11.2018
Huragan Morąg
Broń Radom
13:00 | 03.11.2018
MKS Ełk
Ruch Wysokie Mazowieckie
13:00 | 03.11.2018
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia Warszawa
16:00 | 03.11.2018
Sokół Ostróda
Legionovia Legionowo
18:00 | 03.11.2018
Victoria Sulejówek
Sokół Aleksandrów Łódzki
18:00 | 03.11.2018
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa
11:00 | 04.11.2018
Legia II Warszawa
Unia Skierniewice
12:00 | 04.11.2018

16 Kolejka

Polonia Warszawa
Huragan Morąg
19:00 | 09.11.2018
Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa
13:00 | 10.11.2018
Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa
13:00 | 10.11.2018
Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki
14:00 | 10.11.2018
Ruch Wysokie Mazowieckie
Victoria Sulejówek
16:00 | 10.11.2018
Broń Radom
MKS Ełk
17:00 | 10.11.2018
Sokół Ostróda
Znicz Biała Piska
18:00 | 10.11.2018
Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
11:15 | 11.11.2018
Olimpia Zambrów
ŁKS Łomża
12:00 | 24.11.2018

17 Kolejka

Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów
17.11.2018
Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie
17.11.2018
Znicz Biała Piska
Legionovia Legionowo
13:00 | 17.11.2018
ŁKS Łomża
Sokół Ostróda
13:00 | 17.11.2018
Huragan Morąg
Pelikan Łowicz
13:00 | 17.11.2018
MKS Ełk
Polonia Warszawa
13:00 | 17.11.2018
Ursus Warszawa
Unia Skierniewice
13:00 | 17.11.2018
Victoria Sulejówek
Broń Radom
16:00 | 17.11.2018
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki
11:00 | 18.11.2018

18 Kolejka

Legionovia Legionowo
Unia Skierniewice
01.01.2099
Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki
01.01.2099
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie
01.01.2099
Legia II Warszawa
Broń Radom
01.01.2099
Victoria Sulejówek
Polonia Warszawa
01.01.2099
MKS Ełk
Pelikan Łowicz
01.01.2099
Huragan Morąg
Olimpia Zambrów
01.01.2099
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Ostróda
01.01.2099
ŁKS Łomża
Znicz Biała Piska
01.01.2099

19 Kolejka

ŁKS Łomża
Legionovia Legionowo
01.01.2099
Znicz Biała Piska
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
01.01.2099
Sokół Ostróda
Huragan Morąg
01.01.2099
Olimpia Zambrów
MKS Ełk
01.01.2099
Pelikan Łowicz
Victoria Sulejówek
01.01.2099
Polonia Warszawa
Legia II Warszawa
01.01.2099
Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki
01.01.2099
Ruch Wysokie Mazowieckie
Ursus Warszawa
01.01.2099
Sokół Aleksandrów Łódzki
Unia Skierniewice
01.01.2099

20 Kolejka

Legionovia Legionowo
Sokół Aleksandrów Łódzki
01.01.2099
Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie
01.01.2099
Ursus Warszawa
Broń Radom
01.01.2099
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa
01.01.2099
Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz
01.01.2099
Victoria Sulejówek
Olimpia Zambrów
01.01.2099
MKS Ełk
Sokół Ostróda
01.01.2099
Huragan Morąg
Znicz Biała Piska
01.01.2099
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS Łomża
01.01.2099

21 Kolejka

Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legionovia Legionowo
01.01.2099
ŁKS Łomża
Huragan Morąg
01.01.2099
Znicz Biała Piska
MKS Ełk
01.01.2099
Sokół Ostróda
Victoria Sulejówek
01.01.2099
Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa
01.01.2099
Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki
01.01.2099
Polonia Warszawa
Ursus Warszawa
01.01.2099
Broń Radom
Unia Skierniewice
01.01.2099
Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Aleksandrów Łódzki
01.01.2099

22 Kolejka

Legionovia Legionowo
Ruch Wysokie Mazowieckie
01.01.2099
Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom
01.01.2099
Unia Skierniewice
Polonia Warszawa
01.01.2099
Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz
01.01.2099
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów
01.01.2099
Legia II Warszawa
Sokół Ostróda
01.01.2099
Victoria Sulejówek
Znicz Biała Piska
01.01.2099
MKS Ełk
ŁKS Łomża
01.01.2099
Huragan Morąg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
01.01.2099

23 Kolejka

Huragan Morąg
Legionovia Legionowo
01.01.2099
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
MKS Ełk
01.01.2099
ŁKS Łomża
Victoria Sulejówek
01.01.2099
Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa
01.01.2099
Sokół Ostróda
Lechia Tomaszów Mazowiecki
01.01.2099
Olimpia Zambrów
Ursus Warszawa
01.01.2099
Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice
01.01.2099
Polonia Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki
01.01.2099
Broń Radom
Ruch Wysokie Mazowieckie
01.01.2099

24 Kolejka

Legionovia Legionowo
Broń Radom
01.01.2099
Ruch Wysokie Mazowieckie
Polonia Warszawa
01.01.2099
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz
01.01.2099
Unia Skierniewice
Olimpia Zambrów
01.01.2099
Ursus Warszawa
Sokół Ostróda
01.01.2099
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Znicz Biała Piska
01.01.2099
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
01.01.2099
Victoria Sulejówek
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
01.01.2099
MKS Ełk
Huragan Morąg
01.01.2099

25 Kolejka

MKS Ełk
Legionovia Legionowo
01.01.2099
Huragan Morąg
Victoria Sulejówek
01.01.2099
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa
01.01.2099
ŁKS Łomża
Lechia Tomaszów Mazowiecki
01.01.2099
Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa
01.01.2099
Sokół Ostróda
Unia Skierniewice
01.01.2099
Olimpia Zambrów
Sokół Aleksandrów Łódzki
01.01.2099
Pelikan Łowicz
Ruch Wysokie Mazowieckie
01.01.2099
Polonia Warszawa
Broń Radom
01.01.2099

26 Kolejka

Legionovia Legionowo
Polonia Warszawa
01.01.2099
Broń Radom
Pelikan Łowicz
01.01.2099
Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia Zambrów
01.01.2099
Sokół Aleksandrów Łódzki
Sokół Ostróda
01.01.2099
Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska
01.01.2099
Ursus Warszawa
ŁKS Łomża
01.01.2099
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
01.01.2099
Legia II Warszawa
Huragan Morąg
01.01.2099
Victoria Sulejówek
MKS Ełk
01.01.2099

27 Kolejka

Victoria Sulejówek
Legionovia Legionowo
01.01.2099
MKS Ełk
Legia II Warszawa
01.01.2099
Huragan Morąg
Lechia Tomaszów Mazowiecki
01.01.2099
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa
01.01.2099
ŁKS Łomża
Unia Skierniewice
01.01.2099
Znicz Biała Piska
Sokół Aleksandrów Łódzki
01.01.2099
Sokół Ostróda
Ruch Wysokie Mazowieckie
01.01.2099
Olimpia Zambrów
Broń Radom
01.01.2099
Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa
01.01.2099

28 Kolejka

Legionovia Legionowo
Pelikan Łowicz
01.01.2099
Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów
01.01.2099
Broń Radom
Sokół Ostróda
01.01.2099
Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Biała Piska
01.01.2099
Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS Łomża
01.01.2099
Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
01.01.2099
Ursus Warszawa
Huragan Morąg
01.01.2099
Lechia Tomaszów Mazowiecki
MKS Ełk
01.01.2099
Legia II Warszawa
Victoria Sulejówek
01.01.2099

29 Kolejka

Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo
01.01.2099
Victoria Sulejówek
Lechia Tomaszów Mazowiecki
01.01.2099
MKS Ełk
Ursus Warszawa
01.01.2099
Huragan Morąg
Unia Skierniewice
01.01.2099
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki
01.01.2099
ŁKS Łomża
Ruch Wysokie Mazowieckie
01.01.2099
Znicz Biała Piska
Broń Radom
01.01.2099
Sokół Ostróda
Polonia Warszawa
01.01.2099
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
01.01.2099

30 Kolejka

Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów
01.01.2099
Pelikan Łowicz
Sokół Ostróda
01.01.2099
Polonia Warszawa
Znicz Biała Piska
01.01.2099
Broń Radom
ŁKS Łomża
01.01.2099
Ruch Wysokie Mazowieckie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
01.01.2099
Sokół Aleksandrów Łódzki
Huragan Morąg
01.01.2099
Unia Skierniewice
MKS Ełk
01.01.2099
Ursus Warszawa
Victoria Sulejówek
01.01.2099
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa
01.01.2099

31 Kolejka

Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo
01.01.2099
Legia II Warszawa
Ursus Warszawa
01.01.2099
Victoria Sulejówek
Unia Skierniewice
01.01.2099
MKS Ełk
Sokół Aleksandrów Łódzki
01.01.2099
Huragan Morąg
Ruch Wysokie Mazowieckie
01.01.2099
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom
01.01.2099
ŁKS Łomża
Polonia Warszawa
01.01.2099
Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz
01.01.2099
Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów
01.01.2099

32 Kolejka

Legionovia Legionowo
Sokół Ostróda
01.01.2099
Olimpia Zambrów
Znicz Biała Piska
01.01.2099
Pelikan Łowicz
ŁKS Łomża
01.01.2099
Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
01.01.2099
Broń Radom
Huragan Morąg
01.01.2099
Ruch Wysokie Mazowieckie
MKS Ełk
01.01.2099
Sokół Aleksandrów Łódzki
Victoria Sulejówek
01.01.2099
Unia Skierniewice
Legia II Warszawa
01.01.2099
Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki
01.01.2099

33 Kolejka

Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice
01.01.2099
Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki
01.01.2099
Victoria Sulejówek
Ruch Wysokie Mazowieckie
01.01.2099
MKS Ełk
Broń Radom
01.01.2099
Huragan Morąg
Polonia Warszawa
01.01.2099
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz
01.01.2099
ŁKS Łomża
Olimpia Zambrów
01.01.2099
Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda
01.01.2099
Ursus Warszawa
Legionovia Legionowo
01.01.2099

34 Kolejka

Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska
01.01.2099
Sokół Ostróda
ŁKS Łomża
01.01.2099
Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
01.01.2099
Pelikan Łowicz
Huragan Morąg
01.01.2099
Polonia Warszawa
MKS Ełk
01.01.2099
Broń Radom
Victoria Sulejówek
01.01.2099
Ruch Wysokie Mazowieckie
Legia II Warszawa
01.01.2099
Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki
01.01.2099
Unia Skierniewice
Ursus Warszawa
01.01.2099