Przed nami wyjazd do Warszawy na mecz Arki z Legią. Wszystkich bez wyjątku obowiązują poniższe zasady:

Przede wszystkim każdy Kibic jadący jutro z nami do Warszawy musi godnie reprezentować żółto-niebieskie barwy przez cały czas trwania wyjazdu! Cały czas, tzn. od momentu stawienia się na zbiórce, aż do momentu powrotu do Gdyni. Godnie tzn. nie przynosząc wstydu barwom, sobie i kolegom - mówiąc potocznie bez trzodzenia jak na wycieczkach szkolnych.

Wszyscy wyjazdowicze są zobowiązani do słuchania się i podporządkowania poleceniom płynącym od organizatorów wyjazdu, czyli grupy Ultras Arka oraz SKGA. Dodatkowo przedstawiciel każdej dzielnicy i FC będzie odpowiadał za osoby ze swoich list i będzie znał rozmieszczenie FC i Dzielnic w pociągu, więc w razie jakichkolwiek wątpliwości możecie również udać się z zapytaniem do swojego przedstawiciela.

Wejście do pociągu będzie się odbywać na podstawie specjalnego biletu na pociąg, który otrzymacie od przedstawicieli. Na miejscu również będzie podana informacja, do których wagonów nie ma wejścia i WSZYSCY mają się do tego zastosować!  Miejsc siedzących w pociągu starczy dla każdego, więc nie gorączkujcie się na zbiórce i wykonujcie polecenia organizatorów.

Sam pociąg należy traktować jak własny, prywatny środek lokomocji - czyli szanować go, nie niszczyć i nie obklejać vlepkami. Za pociąg jest odpowiedzialny KAŻDY z nas! Wszelkie szkody będzie trzeba pokryć finansowo i nie myślcie, że zrobi to Ultras Arka lub SKGA. Za wszelkie akty wandalizmu będą wyciągane indywidualne konsekwencje finansowe i nie tylko. Jeżeli winny sam się nie znajdzie, to konsekwencjami zostanie obciążona cała dzielnica/FC. PKP nie ma zbyt niskich kar, więc warto darować sobie "wyskoki". (Dla przykładu zerwanie ręcznego to 2000 zł kary).

Na wyjeździe nie doprowadzamy się do stanu upojenia alkoholowego. Jeżeli ktoś ma z tym problem, niech dla własnego dobra nie dotyka trunków w ogóle! Niejednokrotnie na stadionie Legii odbywały się kontrole alkomatem przed wejściem na sektor, tak więc w pierwszą stronę musicie szczególnie ostrożnie dobrać ilość alkoholu, aby mieć pewność wejścia na sektor!
Osoby, które będą się upadlać, wyłamywać z poleceń organizatorów mogą się spodziewać konsekwencji - nawet oddania barw, zakończenia wyjazdu przed czasem i powrotu na własny koszt!

W pociągu jest przewidziany catering w postaci jedzenia oraz piwa - miejsce "przedziału restauracyjnego" poznacie na początku trasy. Wszelki zysk zostanie przeznaczony na działania grupy Ultras Arka!

Na stadionie WSZYSCY zobowiązani są do nieustannego dopingu dla Niepokonanej! Słuchając przy tym osób prowadzących doping!