Rodło Kwidzyn - Arka II Gdynia 2:2 (32', 90' - Hebel 40', Kłosowski 72'), k. 3:5

Arka II: Kamil Kotkowski – Jakub Izdebski, Daniel Lisowski, Tomasz Wojcinowicz, Paweł Wojowski – Damian Mosiejko, Arkadiusz Foks (46’ Adam Wolak) – Patrik Lomski (46’ Jakub Bach), Maksymilian Hebel (70’ Jakub Stepnowski), Mateusz Czapłygin (46’ Mateusz Węsierski) – Jakub Kłosowski

Silny skład wystawił trener Robert Wilczyński na mecz 1/8 finału regionalnego Pucharu Polski. W składzie znów pojawili się trenujący na co dzień z pierwszym zespołem Mosiejko, Wojcinowicz czy Kotkowski. Wynik jednak otworzyli gospodarze w 32 minucie. Kilka minut przed przerwą wyrównał jednak Hebel. Druga połowa ułożyła się dobrze dla Arki II, po tym jak w 72 minucie po indywidualnej akcji do siatki trafił Kłosowski. Niestety Rodło odpowiedziało chwilę przed końcowym gwizdkiem.

Dogrywka nie przyniosła rezultatu i kibice oglądali konkurs rzutów karnych. Tam górę wzięło doświadczenie i spokój Arkowców. Bezbłędni byli kolejno Mosiejko, Bach, Wojowski, Kłosowski i Węsierski, który przypieczętował awans Arki do 1/4 finału. Tam zmierzymy się z aktualnym liderem III ligi, GKS-em Przodkowo.