Drawa Drawsko Pomorskie - Arka II Gdynia 3:3 (Stukonis 10', 45'k., 57' - Szerszeń 12', Wardziński 27', ? 82')

Arka II: Kamil Kotkowski - Jakub Izdebski, Mateusz Skrzypczak, Tomasz Wojcinowicz, Paweł Wojowski - Patryk Regulski (75' Arkadiusz Foks), Adam Wolak - Maciej Wardziński, Maksymilian Hebel (64' Maciej Koziara), Dawid Tomczak (59' Mateusz Czapłygin) - Sebastian Szerszeń (72' Konrad Kupczyk)

Jak w kalejdoskopie zmieniał się wynik w Drawsku Pomorskim. Na prowadzenie wyszli gospodarze, ale Arka odpowiedziała już po dwóch minutach, gdy Sebastian Szerszeń wykorzystał podanie Maksymiliana Hebla. Kwadrans później było już 2:1 dla Arki II. Tym razem otwierającym podaniem popisał się sprawdzany ponownie na lewej obronie Paweł Wojowski, dla którego to druga asysta w tej rundzie w rezerwach. Gospodarze zdołali przed przerwą wyrównać z rzutu karnego.

Druga połowa miała wyrównany przebieg. Na prowadzenie w 57 minucie wyszła Drawa po kolejnym trafieniu Stukonisa, ale ostatnie słowo należało do Arkowców. Drugiego gola strzelił Maciej Wardziński, wykorzystując dobre dośrodkowanie wprowadzonego po przerwie Mateusza Czapłygina. Dla zawodnika pozyskanego z Koszalina to pierwsza asysta w tym sezonie.