To była wyjątkowa sobota dla Dawida Kędry. Nasz młody bramkarz zadebiutował w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki i od razu przeszedł do historii. W siódmej minucie doliczonego czasu, przy stanie 1:2, ruszył w pole karne rywali, doszedł do piłki zagranej z rzutu wolnego i strzelił gola na wagę remisu. Nie przypominamy sobie kiedy ostatnio bramkarz Arki dokonał podobnego wyczynu. Brawo Dawid! Poniżej gol Dawida od 3.20:

Udany występ ma też za sobą Maciej Dampc. 20-latek ma od początku sezonu pewne miejsce na lewej obronie Gryfa Wejherowo i wczoraj dodatkowo wzmocnił swoją pozycję w zespole. W ostatniej minucie meczu ruszył lewym skrzydłem do linii końcowej, dograł mocną piłkę w pole karne pod nogi Macieja Osłowskiego, który atomowym strzałem doprowadził do stanu 2:2.