Krzysztof Nykiel - Zawisza Bydgoszcz:

Po bramce na 1:0 Arka nas przycisnęła i zdominowała. Natomiast początek meczu i druga połowa była w naszym wykonaniu solidna. Dzięki szczęściu i doświadczeniu Łukasza Sapeli udało się nam z tego wydobyć. Czasami gra się tak jak przeciwnik pozwala i mieliśmy swoje momenty, nawet w pierwszej połowie.

Piotr Stawarczyk - Zawisza Bydgoszcz:

Do momentu straty bramki byliśmy stroną dominującą, potem Arka przejęła inicjatywę, ale po przerwie wróciliśmy na odpowiednie tory. Co do karnego, to Paweł Abbott wykorzystał doświadczenie i wykorzystał kontakt z nogą.

Konrad Jałocha - Arka Gdynia:

Dobrze się czułem w tym spotkaniu.Wiedzieliśmy, że Zawisza to mocny rywal, ale zagraliśmy dzisiaj dobry mecz. Zawisza po przerwie zagrał lepiej, ale nie uważam, żeby nas jakoś mocno zdominował. W końcówce zaatakowaliśmy mocniej i to my goniliśmy, żeby wygrać ten mecz. Kibice stworzyli dziś świetną atmosferę i to napędza do działania. Dzisiejszy mecz pokazał, że jesteśmy dobrą drużyną, ale kolejne mecze pokażą na ile nas stać.

Wydaje mi się, że przy bramce ciężko było sięgnąć piłkę, ale przeanalizuję to jeszcze na spokojnie.

Michał Nalepa - Arka Gdynia:

Chcieliśmy wygrać ten mecz i po pierwszej połowie mieliśmy ku temu dużą szansę. Trochę zepsuliśmy drugą połowę. W szatni stwierdziliśmy, że mogliśmy zagrać lepiej, oczekujemy od siebie więcej. Karnego się nie strzela, trudno tak się zdarza, Marcus niejeden mecz nam wygrał. Tym razem się nie udało.