Arka II Gdynia - Astra Ustronie Morskie 4:0 (Jagiełło 33', Karłowicz 34', Matys 40', Lech 51')

Arka II: Dawid Kędra - Łukasz Kowalski, Przemysław Szur, Tomasz Wojcinowicz, Maciej Dampc - Damian Mosiejko, Damian Matys (67' Maciej Koziara) - Dawid Tomczak, Grzegorz Lech (77' Radosław Robakowski), Aleksander Jagiełło (77' Jakub Bartlewski) - Piotr Karłowicz (67' Mateusz Węsierski)

Astra: Łukasz Krymowski - Łukasz Mikołajczyk, Tomasz Bukowski, Aleksander Maciejewski, Marek Skowyra, Daniel Kocur (67' Gracjan Szymański), Mateusz Roszak (46' Dmytro Zinchenko), Doudou Ndao, Artur Próchnicki (83' Sławomir Wieczorkiewicz), Śledź (67' Damian Miętek), Stepan Tyechko

O wyniku meczu przesądzili dzisiaj zawodnicy, którzy wczoraj byli z pierwszym zespołem w Byczynie. Pierwsze skrzypce grał Grzegorz Lech. Doświadczony pomocnik ma dobry okres gry w rezerwach Arki. Tydzień temu po jego podaniu zwycięską bramkę w Gdańsku zdobył Tomczak, a dzisiaj Lech miał udział przy dwóch trafieniach. W 33 minucie z jego podania skorzystał aktywny Jagiełło, otwierając wynik meczu. Minutę później było już 2:0. Na listę strzelców wpisał Karłowicz. Jeszcze przed przerwą wynik podwyższył Matys, który dopadł do odbitej piłki po zagraniu Karłowicza.

Wynik meczu ustalił w 51 minucie Lech. W tej akcji podaniem zrewanżował mu się Jagiełło. Wraz z upływem czasu trener Robert Wilczyński dokonywał kolejnych zmian, dając szansę młodym zawodnikom. Szansę na podwyższenie wyniku miał jeszcze Tomczak, ale dwukrotnie nie zdołał pokonać Krymowskiego.