CLJ: Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1:0

Arka: Kędra - Godula, Lisowski, Wojcinowicz, Borski - Regulski (83' Kreft), Bach (80' Nowakowski) - Tobiaski (75' Skrzypczak), Koziara, Tomczak (70' Kupczyk) - Fierka

W grupie północno-zachodniej Centralnej Ligi Juniorów o awans do dalszej fazy walczą trzy zespoły - Pogoń, Arka i Lech Poznań. Tydzień temu Arkowcy zrobili ogromny kroku w stronę awansu, pokonując Lecha 2:0 i odskakując mu na cztery punkty. Teraz zespół trenerów Jacka Dziubińskiego i Jakuba Frydrycha wybrał się do Szczecina na mecz z liderem tabeli. Do przerwy na tablicy wyników widniał wynik bezbramkowy, który Arka zawdzięczała Dawidowi Kędrze. Młody bramkarz obronił bowiem rzut karny, który został podyktowany niesłusznie dla gospodarzy. Niestety, w drugiej połowie Portowcy dopięli swego i strzelili gola, dającego im ważną wygraną.