Gwardia Koszalin - Arka II Gdynia 0:2 (Sulewski 82', Nalepa 90')

Gwardia: Mateusz Kalkowski - Maciej Stańczyk, Daniel Wojciechowski, Norbert Dondera, Damian Więckowski - Sebastian Ginter, Mateusz Bień, Junpei Shimura, Damian Miętek, Ryuki Kozawa - Jacek Magdziński

Arka II: Dawid Kędra - Glauber Souza Couto, Piotr Robakowski, Radosław Robakowski, Maciej Dampc - Michał Nalepa, Damian Matys (84' Piotr Pietkiewicz) - Przemysław Stolc (46' Robert Sulewski), Dawid Patelczyk (70' Maciej Wardziński), Michał Jankowski - Tomoki Fujikawa (46' Michał Szubert)

Żółte kartki: Stolc, Dampc, Matys, Nalepa

Rezerwy Arki pojechały dzisiaj na bardzo trudny teren do Koszalina, gdzie Gwardia ostatnio rozbiła 4:0 Drawę Drawsko Pomorskie. Zespół trenera Grzegorza Witta nie spękał i rozegrał bardzo dobre zawody, wygrywając 2:0. Bohaterem spotkania został kapitan rezerw - Robert Sulewski, który rozpoczął mecz na ławce rezerwowej i pojawił się na boisku dopiero po przerwie. Najpierw w 50 minucie jego strzał ledwo wybronił Kalkowski, a w końcówce spotkania dwa zagrania Sulewskiego przesądziły o wyniku meczu. W 82 minucie mocnym strzałem z rzutu wolnego dał Arce prowadzenie, a w ostatniej minucie meczu prostopadłym podaniem wypuścił Michała Nalepę, który ustalił wynik spotkania. Brawa dla drużyny rezerw, przed którą jeszcze ostatni mecz rundy z liderem tabeli - Drawą. Zwycięstwo pozwoliłoby zwiększyć przewagę nad strefą spadkową i spokojnie przygotowywać się do rundy wiosennej.