Maciej Rogalski - lewy pomocnik Olimpii:

Obecnie jesteśmy w takiej sytuacji, że przegraliśmy ostatnie mecze, przez co w drużynie musi  być duża mobilizacja, która wywoła wolę walki oraz zaangażowanie, czego w meczu z Arką nie może nam zabraknąć. Mam nadzieję, że właśnie z takim nastawieniem przystąpimy do tego pojedynku. Jest w nas ogromną chęć rehabilitacji oraz pokazania, że stać nas na wiele.

Ostatnie wyniki Arki są dla nich bardzo optymistyczne, lecz sama gra pewnie nie, bo tracą bramki i myślę, że w meczu z nami będą chcieli poprawić swoją postawę. Arka to nie jest łatwy rywal, ponieważ ostatni pojedynek z nimi przegraliśmy u siebie 0:1, a przedsezonowy sparing też nie za bardzo nam wyszedł. Wydaję mi się, że Arka może czuć nad nami jakąś przewagę, ale my potrafimy grać jak równy z równym, czasami nawet będąc lepszym zespołem. Jeśli będziemy walczyć do upadłego, stwarzać sytuacje, które zamienimy na bramkę, a jednocześnie będziemy skuteczni w defensywie i nie stracimy żadnego gola, to zwycięstwo jest jak najbardziej w naszym zasięgu.

Marcin Woźniak - prawy obrońca Olimpii:

Mecz z Arką na pewno będzie ciężki i będziemy musieli stanąć na głowie, żeby ten mecz wygrać. Nasze ostatnie wyniki nie są takie, jakie od nas oczekiwano. Przed tym meczem będziemy musieli się nastawić na bardzo trudny pojedynek, w którym będzie dużo walki. Może nie będzie to jakieś super widowisko, bo nam zależy teraz najbardziej na punktach i to jest dla nas najważniejsze. Chcielibyśmy za wszelką cenę zmazać niekorzystne zdanie o nas i po prostu ten mecz wygrać.

Do rywala podchodzimy z respektem, ponieważ wygrać 5:1 z zespołem z Ekstraklasy, niezależnie od tego, jak ta drużyna wyglądała kadrowo, to jest to duża sztuka. Z tego co widziałem, to w meczu z Koroną nie wystąpili czołowi gracze Arki, co świadczy jeszcze lepiej o kadrze tego zespołu. Zwycięstwo w Pucharze Polski na pewno mocno naładuje drużynę Arki, lecz my nie możemy się bać i musimy wziąć to wszystko na swoje barki, wyjść w sobotę na mecz i pokazać, że też potrafimy bardzo dobrze grać w piłkę.