Piotr Stach - trener Okocimskiego:

Ogromne gratulacje dla mojej drużyny za zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Przewidywaliśmy taki scenariusz. Graliśmy z bardzo dobrym zespołem z Gdyni, ale to my byliśmy lepsi. Cieszę się że moi zawodnicy uwierzyli w siebie.

Paweł Sikora - trener Arki:

Po dzisiejszym meczu powiem że piłka uczy pokory, na boisku nie grają drogie samochody ani wypchane konta, tylko zawodnicy. Przegraną biorę na siebie, może zbyt ofensywnie wybrałem taktykę. Musze przeprosić kibiców za tak nieskuteczną grę i podziękować za brak gwizdów, że dopingowali nas do końca. W dobrych zespołach piłkarze umieją grać powtarzalnie, pokazują swoją jakość kilka razy z rzędu, nam tego brakuje. W zespole muszą pracować wszystkie formacje, wtedy ta piłka będzie miała sens. Boisko i piłka uczy pokory.

Z jednej strony nie wypada tracić takich goli, ale z drugiej strony nie wypada stwarzać tak małej liczby sytuacji. Uważam, że zawiodły dziś wszystkie formacje. Przed żadnym meczem nie dopisujemy sobie trzech punktów. Dziś nasz rywal zostawił mnóstwo zdrowia i serca na boisku. Czasami w I lidze to wystarcza i daje punkty.