Arka II Gdynia - Energetyk Gryfino 3:0 (Nalepa 23', R. Robakowski 55', Szulc 90')

Arka II: Dawid Kędra - Robert Sulewski, Michał Sztandar, Radosław Robakowski, Maciej Dampc - Piotr Pietkiewicz, Damian Matys - Dawid Patelczyk (61' Mateusz Szulc), Michał Nalepa (88' Damian Mosiejko), Mikołaj Kreft (82' Michał Janowski) -  Filip Patok (55' Maciej Wardziński)

Energetyk: Zimecki - Kinowaki, Pawłowski, Kondraciuk, Jeż, Piskorowski (80' Klimas), Ułasowicz, Akuta (67' Kuchcik), Aleksandrowicz, Barandowski (76' Grąbczewski), Jasiak

Lepiej mecz rozpoczęli goście, którzy za sprawą Barandowskiego mogli wyjść na prowadzenie, ale sytuację sam na sam wygrał z nim Kędra. W 23 minucie wynik otworzył Michał Nalepa, trafiając w samo okienko bramki gości. W 55 minucie po rzucie rożnym na 2:0 podwyższył Robakowski, a wynik ustalił Szulc w ostatniej minucie. Oby to zwycięstwo dodało naszym młodym zawodnikom wiary. Kolejny mecz rozegrają za tydzień z Leśnikiem Manowo.