„Po dobrym rozpoczęciu wyjazdowego sezonu w Ostródzie, czeka nas kolejne wyzwanie, czyli Płock!

SOBOTA, 10/08, godzina 20:00

Wisła Płock – ARKA GDYNIA


Biletów mamy mniej niż do Ostródy, dlatego nie zwlekajcie z zapisami.

Opcje wyjazdu podobnie jak w przypadku spotkania ze Stomilem są dwie:

z przejazdem - koszt 80zł

sam bilet - koszt 20zł


Niezależnie od opcji, JEDZIEMY WSZYSCY RAZEM. Bilety na mecz będą rozdawane tylko i wyłącznie w drodze, na jednym z postojów i nie będzie żadnych wyjątków.

Fajnie to wyszło w Ostródzie, dlatego do Płocka również

WSZYSCY JEDZIEMY W ŻÓŁTYCH KOSZULKACH!

Zapisy odbędą się w dwóch etapach:

I Etap: zapisy u przedstawicieli dzielnic i fan-clubów (ich listę znajdziemy tutaj http://forum.arkowcy.pl/index.php?topic=32906.0) do poniedziałku 05 sierpnia włącznie.

II Etap: zapisy otwarte od poniedziałku 05 sierpnia do czwartku 08 sierpnia (do godziny 15-tej), w sklepach Arkowiec w Chyloni i Wejherowie oraz na Hali Targowej w Gdyni (sklep z gadżetami Arki)

NIE ODPUSZCZAMY PO JEDNYM DOBRYM WYJEŹDZIE! WSZYSCY DO PŁOCKA!”

Głos arkowcy.pl:
W Ostródzie zaprezentowaliśmy się korzystnie, stawiając się na sektorze gości w ponad 500 osób – tym samym udanie inaugurując nowy sezon. Do Płocka czeka nas dłuższa podróż, ale nieznacznie – to tylko 100 kilometrów więcej w porównaniu z meczem ze Stomilem (nieco ponad godzina jazdy dłużej). W 2011 roku w Płocku było nas 115 (spotkanie zostało rozegrane w środę), trzy lata wcześniej 150 – wówczas awansowaliśmy do ekstraklasy. Znając obecną sytuację w Gdyni, mając także na uwadze fakt, iż liga w bieżących rozgrywkach nie jest tak mocna jak w ubiegłym sezonie i nasze duże oczekiwania wobec piłkarzy, sami musimy pokazać i udowodnić, że ekstraklasa Arce się należy. Dlatego zachęcamy gorąco wszystkich Arkowców, mających w sercu nasz ukochany Klub o pełną mobilizację – nie tylko indywidualną, ale również na dzielnicach i fan clubach, by godnie reprezentować Arkę w Płocku i mocnym dopingiem pomóc naszym zawodnikom w wygraniu tego meczu. Jednocześnie przypominamy o dostosowaniu się do zaleceń organizacyjnych. Samowola, nadmierne spożywanie alkoholu i brak poszanowania wewnętrznych zasad będzie surowe karane.

 

Niestety w ten sam dzień, swój mecz w gdańsku rozgrywają nasi bracia z Cracovii. Wiadomo, dla nas Arkowców wyjazd na Niepokonaną jest rzeczą świętą, ale dla tych którzy z różnych względów są zmuszeni odpuścić wizytę w Płocku, istnieje możliwość wsparcia Pasiaków za nasza miedzą.

Zapisy na Cracovię, prowadzone są od dzisiaj do środy, w Arkowcach (Chylonia, Wejherowo) oraz w sklepiku z gadżetami na Hali Targowej Gdynia. Koszt wyjazdu to 25 zł. (w cenę wliczono 5 zł. na prowiant dla krakusów).

AKTUALIZACJA (07.08):

Na tę chwilę zostały słownie po dwa miejsca na autokary, w każdym z miejsc zapisów. Kto pierwszy ten lepszy.

Można się również wpisać na listę rezerwową, jeśli zbierze się odpowiednia liczba chętnych, będziemy myśleć o kolejnym środku transportu.

W dalszym ciągu można zapisywać się na same bilety.

Przypominamy, zapisy trwają do dnia jutrzejszego włącznie. W godzinach otwarcia punktów zapisów.