Sonda

Czego brakuje Ci na stronie Arkowcy.pl?

Wywiadów i rozmów z piłkarzami - 20.27%
Artykułów o scenie kibicowskiej - 26.5%
Wspomnień i art. historycznych - 12.46%
Konkursów z nagrodami - 11.39%
Materiałów video - 16.15%
Artykułów na temat rugby - 4.73%
Multimediów (nowe tapety, avatary) - 8.49%

Głosów: 2792

Przed rozpoczęciem nowego sezonu 2013/2014 na stronie głównej, w górnym menu, pojawił się specjalny dział poświęcony nowemu rozdaniu. W rubryce "Sezon 2013/2014" znajdziecie w jednym miejscu wszystko co najbardziej interesujące - kadrę zespołu wraz ze szczegółowymi statystykami (liczba meczów, minut, goli, asyst, kartek), terminarz rundy, tabelę, statystyki I ligi, informacja o biletach/karnetach, a także galerię zdjęćkadrę naszych rezerw, które wkrótce rozpoczną nowy sezon. Zapraszamy do odwiedzania tego działu by być na bieżąco z tym, kiedy i z kim gra Arka.

Najważniejszą zmianą jest zupełnie nowy rozkład rubryki "poprzedni/następny mecz". Jej nowy wygląd powinien skrócić poruszanie się po stronie oraz sprawić, że wszystkie najważniejsze artykuły o meczu, który Arka dopiero co rozegrała oraz kolejnym spotkaniu, są skumulowane w jednym miejscu i rzucają się w oczy od razu po wejściu na stronę. Zachęcamy do korzystania z tych linków i mamy nadzieję, że ta zmiana spodoba się czytelnikom strony.

Po prawej stronie, pod okienkiem fotogalerii, pojawiło się miejsce dla działu Arkowcy.TV. Redakcja naszej kibicowskiej telewizji ma na najbliższy sezon ambitne plany i nie mogło zabraknąć dla nich miejsca na stronie głównej. Takie materiały jak filmiki mobilizacyjne do wyjazdu, relacje z trybun czy materiały pomeczowe powinny pojawiać się regularnie w tym miejscu.

Wciąż będzie funkcjonował "Kalendarz kibica", dzięki któremu od razu po wejściu na stronę widzimy terminy najbliższych meczów Arki i wydarzeń, w których bierzemy udział. Na stronie głównej znajdują się także tabele I ligi, III ligi oraz Ekstraligi Rugby. Pod tabelą I ligi umieściliśmy "Statystyki - top5", gdzie możemy obserwować najlepszych strzelców Arki, najczęściej asystujących i piłkarzy z największą liczbą kartek. Statystyki te są skrupulatnie uzupełniane po każdej kolejce.

Do tego tekstu dołączamy sondę, która będzie też na stronie głównej serwisu. Chcemy się rozwijać i sprawić, że coraz większe grono kibiców Arki będzie rozpoczynać surfowanie po Internecie od Arkowcy.pl. Jakiego rodzaju artykułów oczekujecie po naszej stronie najbardziej? Stricte piłkarskich, a może uważacie, że powinno być jak najwięcej materiałów kibicowskich lub wspomnień? Sonda jest otwarta, więc można oddać głos na dowolną liczbę odpowiedzi.

Bramy naszej redakcji są otwarte dla każdego kibica Arki. Szukamy przede wszystkim osób zaangażowanych w życie klubu, kreatywnych oraz posługujących się bez problemu językiem polskim, zarówno w mowie, jak i piśmie. Szukamy osób z głową pełną pomysłów, które będą, zachowując piłkarską nomenklaturę, wzmocnieniem strony, a nie jej uzupełnieniem. Masz pomysł na ciekawy cykl artykułów kibicowskich? Napisz do nas! Szukamy także fotografów oraz osób, które bywają na meczach rezerw i juniorów Arki. Jeżeli masz dziennikarskie zacięcie i chciałbyś spróbować swoich sił - napisz do nas na adres redakcja@arkowcy.pl lub na Facebooku.