Arka Gdynia - Gryf Wejherowo 1:1 (Pruchnik 9' - Gicewicz 48')

Arka: Michał Szromnik - Dawid Kubowicz, Tomasz Jarzębowski (60' Michał Marcjanik), Krzysztof Sobieraj, Piotr Tomasik (53' Glauber)- Marcus da Silva, Radosław Pruchnik (53' Michał Rzuchowski), Mateusz Szwoch, Marcin Radzewicz (64' Paweł Wojowski) - Łukasz Jamróz - Arkadiusz Aleksander (72' Tomoki Fujikawa)

Gryf: Kacper Tułowiecki (46' Wiesław Fierra) - Maciej Osłowski, Adrian Kochanek (46' Michał Skwiercz), Przemysław Kostuch, Marcin Dettlaff - Paweł Brzuzy (46' Łukasz Krzemiński), Maciej Szymański (46' Sebastian Kowalski), Patryk Szlas (46' Grzegorz Gicewicz), Marcin Warcholak - Matuesz Dąbrowski (46' Mateusz Łuczak) - Tomasz Bejuk (46' Rafał Siemaszko)

Żółte kartki: Jamróz, Marcus da Silva (Arka) - Dąbrowski, Kowalski, Kostuch, Kochanek (Gryf)

Widzów: 500

90' - Koniec meczu. Arka po niezłej pierwszej i słabej drugiej połowie remisuje w ostatnim meczu testowym 1:1.

88' - Wojowski z Rzuchowskim, ale goście blokują dośrodkowanie.

86' - Japończyk Fujikawa ma na razie same nieudane zagrania, wyjątkowo kiepsko wygląda dzisiaj.

85' - Gryf i Arka grają na utrzymanie wyniku :) od dobrych piętnastu minut bez wyraźnego zagrożenia pod jedną i drugą bramką.

80' - Siemaszko pozostawiony bez opieki na 16. metrze, na szczęście uderza niecelnie. Słabo gra Arki po przerwie.

78' - Znów było gorąco pod bramką Arki. Siemaszko uruchomił Osłowskiego, ale tego blokuje w ostatniej chwili Glauber.

76' - Dobra okazja tym razem dla Gryfa. Gicewicz urwał się Glauberowi, na szczęście ten w ostatniej chwili blokuje strzał.

74' - Wojowski wbiegł na pełnej szybkości w pole karne, wycofał na 12. metr, ale Fujikawa za bardzo podbiegł pod piłkę.

71' - Stuprocentowa sytuacja Aleksandra. Marcus wykłada mu idealnie piłkę ze środka boiska, ale Arek pudłuje w doskonałej sytuacji.

68' - Mecz przerwany na chwilę przez 4-letnich chuliganów :)

67' - Po raz drugi do akcji ofensywnej podłączył się Glauber, ale zatrzymał go wracający Warcholak.

66' - Piękny strzał Łuczaka mija o pół metra okienko bramki Arki.

64' - Wojowski za Radzewicza.

61' - Rzut rożny dla Arki, ale źle rozegrany i rozpoczyna Fierra.

59' - Jamróz uderza prosto w Fierrę, niezłe wyjście na prostopadłą piłkę od Szwocha.

58' - Klepka Marcusa z Glauberem wzdłuż linii bocznej, aplauz kibiców, ale ostatecznie gości zabrali piłkarzowi noszącemu ksywkę "Pele":)

53' - Znów blisko Arka. Szwoch dogrywał wzdłuż bramki, ale nie zamknął akcji żaden z napastników. O piłkę powalczył jeszcze Jamróz i przepychając dwóch obrońców uderzył z ostrego kąta w boczną siatkę. Na boisku meldują się Rzuchowski i Glauber.

52' - W odpowiedzi dwie ładne akcje Arki. Najpierw z obrotu nad bramką uderzał Radzewicz, a po chwili Aleksander z woleja. Na posterunku Fierra.

50' - Gryf po przerwie gra w najsilniejszym składzie i niespodziewanie zepchnął Arkę do obrony. Siemaszko zabrał się z piłką i uderzył z ostrego kąta, na szczęście niecelnie.

48' - Długie podanie z linii obrony dociera do Gicewicza, który wychodzi sam na sam i pokonuje Szromnika. Błąd obrony Arki.

46' - Arka po przerwie bez zmian. W szeregach Gryfa sporo roszad.

45' - Arka miała jeszcze jedną sytuację, ale Aleksander zbyt głęboko dośrodkował do Radzewicza.

45' - Ładne wejście Warcholaka, na róg wybija Jarzębowski. Pruchnik wyjaśnia po słabym dośrodkowaniu Dąbrowskiego.

44' - Od kilku minut Marcus zmienił się stronami z Radzewiczem, co wprowadziło spore zamieszanie.

42' - Znakomita akcja Arki, niestety dośrodkowanie Tomasika minimalnie mija nadbiegających Aleksandra i Jamroza. Gromkie brawa od liczne zgromadzonych kibiców.

40' - Róg dla Arki. Chwilę wcześniej Aleksander blisko dojścia do piłki po dośrodkowaniu Marcusa.

36' - Chwila gry jak na podwórku, kontra na kontrę z obu stron. Bez efektów.

35' - Szwoch marnuje stuprocentową sytuację po świetnej kontrze Arki. Aleksander wypuszcza Jamroza, ten dośrodkowuje w pole karne do Mateusza, ale 20-latek się za mocno odchylił i strzelił za wysoko.

33' - Tomasik na spalonym po podaniu Jamroza.

32' - Aleksander nie zrozumiał się z kolegami, na razie Jamróz i Arek bez sytuacji strzeleckich.

30' - Marcus mija na szybkości dwóch rywali, fauluje na żółtą kartkę Dąbrowski.

29' - Gryf znów miał szansę, ale po raz kolejny lekki strzał prosto w Szromnika.

28' - Po błędzie Tomasika skontrował Gryf, ale dośrodkowanie Brzuzego nie zostało zamknięte przez nikogo.

25' - Piłkarze ruszyli do wodopoju, minuta przerwy :)

23' - Faul na Aleksandrze. Arka ma rzut wolny z niemal tego samego miejsca co 10 minut wcześniej.

22' - Strzelał Dettlaff, ale lekko i prosto w Szromnika.

18' - Gryf miał okazję do wyrównania. Po dośrodkowaniu z rogu strzelał z 7 metrów Kochanek, ale piłka po koźle przeleciała obok bramki.

14' - Arka w ataku pozycyjnym, od 5 minuty goście praktycznie nie istnieją.

12' - Radzewicz pięknie strzela, Tułowiecki broni końcówkami palców.

11' - Jamróz sfaulowany przed polem karnym. Żółta kartka dla obrońcy gości.

9' - Pierwszy strzał daje Arce prowadzenie! Brzuzy źle odgrywa do Osłowskiego, piłkę przejmuje Radzewicz, dośrodkowuje, ale obrońcy wybijają przed szesnastkę. Tam dopada do piłki Pruchnik i pięknym strzałem przy słupku pokonuje Tułowieckiego.

8' - Arka pierwszy raz w polu karnym gości, ale Kubowicz został łatwo powstrzymany.

5' - Początek meczu pod dyktando Gryfu. Arka na własnej połowie wyczekuje rywala.

2' - Kapitanem Arki jest w dzisiejszym meczu Tomasz Jarzębowski.

1' - Mecz poprzedziła minuta ciszy dla Andrzeja Czyżniewskiego. Gryf na czarno, Arkowcy na żółto-niebiesko. Rozpoczyna Gryf!