Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (Aleksander 56' - Kupczak 68')

Arka: Michał Szromnik (60' Patryk Kamola) - Dawid Kubowicz (60' Przemysław Stolc), Krzysztof Sobieraj (60' Michał Gałecki), Tomasz Jarzębowski (60' Michał Marcjanik), Piotr Tomasik (60' Glauber) - Marcus da Silva (60' Mateusz Szulc), Radosław Pruchnik (60' Piotr Pietkiewicz), Mateusz Szwoch (60' Tomiko Fujikawa), Marcin Radzewicz (60' Yoshihiro Kato) - Łukasz Jamróz (60' Paweł Wojowski) - Arkadiusz Aleksander (60' Michał Szubert)

Podbeskidzie: Ladislav Rybansky - Tomasz Górkiewicz (46' Marek Sokołowski), Adam Deja (46' Dariusz Pietrasiak), Bartłomiej Konieczny (46' Wojciech Szymanek), Błażej Telichowski (46' Frank Adu Kwame) - Pavol Poliaczek (46' Damian Chmiel), Dariusz Łatka (60' Mateusz Kupczak), Anton Sloboda (46' Kamil Kurowski), Dariusz Kołodziej (46' Rudolf Urban), Piotr Malinowski (46' Aleksander Jagiełło) - Duszan Uszković (46' Udo Fortune)

Żółte kartki: Radzewicz, Pietkiewicz

90' - Koniec. Arka notuje kolejny remis z przedstawicielem ekstraklasy.

85' - Szubert! Próbka umiejętności tego chłopaka. Ograł doświadczonego Pietrasiaka, nawinął na lewo, prawo i uderzył tuż przy słupku. Niewiele zabrakło.

83' - Faul Gałeckiego na 20. metrze od bramki Kamoli. Zupełnie nie radzi sobie na środku obrony z Udo Fortunem młody piłkarz Arki. Chmiel z rzutu wolnego w mur.

82' - Znów ograny Gałecki, mocny strzał czarnoskórego napastnika Podbeskidzie ląduje jednak na siatce za bramką. Wciąż 1:1.

81' - Gałecki nie zdołał zablokować rywala na 20. metrze i Kamola efektowną paradą przerzuca piłkę nad poprzeczką.

79' - Łatwo minięty Stolc, mocne dośrodkowanie w pole karne, strzał, na szczęście metr obok bramki.

76' - Kartka dla Pietkiewicza za faul na Chmielu.

74' - Fantastyczny drybling Chmiela i piłka mija słupek o centymetry.

70' - Na lewej pomocy gra jakiś przebieraniec z Japonii. Gość nawet nie stara się udawać, że umie grać w piłkę. Tempo w jakim się porusza nie przystoi nawet kuracjuszom domów wczasowych w Ciechocinku.

68' - Wyrównanie. Ledwie osiem minut wytrzymali rezerwowi piłkarze bez straty gola. Kupczak oddaje mocny strzał z 25 metrów, który wpada po rękach Kamoli do siatki.

65' - Ładna kontra Arki. Szulc obok bramki po odegraniu Szuberta.

63' - Znów było groźnie, świetna interwencja Kamoli!

61' - Szczęście Arki. Rezerwowy napastnik Podbeskidzie bliski pokonania Kamoli.

60' - Trener Sikora zmienia skład.

59' - Radzewicz ryzykownie do Tomasika we własnym polu karnym, na szczęście Podbeskidzie nie przejęło piłki.

56' - I mamy pierwszą bramkę! Arka sieje dziś spustoszenie stałymi fragmentami. Przed przerwą idealną sytuację miał Kubowicz, a teraz piłka dociera do Aleksandra, który pakuje ją z kilku metrów do siatki i prowadzimy 1:0!

55' - Dobre dośrodkowanie Tomasika z rzutu wolnego, ale goście ratują sie z opresji i wybijają na róg.

51' - Nerwowy początek drugiej połowy. Sporo strat zaliczają dziś Aleksander z Jamrozem.

46' - Podbeskidzie zmieniło skład, Arka tą samą jedenastką.

45' - Po zaciętej, ale toczonej w wolnym tempie I połowie mamy wynik 0:0.

43' - Potrzebna interwencja masera - poszkodowany Tomasik.

39' - Żółta kartka dla Radzewicza.

38' - W odpowiedzi stuprocentowa szansa gości. Tym razem rzut wolny wykonywał Malinowski, do strzału głową doszedł Telichowski, ale strzelił prosto w Szromnika.

35' - Niewiele zabrakło Jamrozowi. Szwoch dośrodkował z rzutu wolnego, a wypożyczony z Korony napastnik uprzedził bramkarza i mógł zdobyć gola głową. Niestety strzelił w trudnej sytuacji minimalnie za wysoko.

33' - Bez zarzutu prezentuje się dziś obrona Arki i środek pola. Nieco słabiej zawodnicy ofensywni, którym ciężko jest się przebić przez twardo grających "Górali".

27' - Dwie straty z rzędu Aleksandra. Po drugiej z nich piłkarz upadł na murawę z bólem stopy.

25' - Aleksander ładną akcją z prawej strony pola karnego wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie Radzewicza wybite, ale ponowienie akcji przyniosło stuprocentową sytuację dla Arki. Pruchnik zgrał do Kubowicza, a ten z 3 metrów główkował wprost w bramkarza. Powinno być 1:0!

24' - Minutowa przerwa na uzupełnienie płynów.

23' - Po stracie Arkowców groźnie atakowało Podbeskidzie, ale skończyło się na spalonym.

18' - Twardy, wyrównany mecz w Popowie. Póki co minimalnie lepsza Arka.

15' - Jarzębowski poszukał długim podaniem Jamroza, ale znów czujny na linii pola karnego Rybansky.

14' - Pierwsza dobra szansa Arki. Aleksander ruszył do linii końcowej, odegrał w pole karne, ale strzał jednego z Arkowców bardzo niecelny.

11' - Do głosu doszło Podbeskidzie. Najpierw szarżował Malinowski, a po chwili dośrodkowywał Telichowski, ale bez zagrożenia.

8' - Arka znów w polu karnym rywala. Radzewicz mocno dośrodkowuje z prawej strony, Deja czujnie przecina tor lotu piłki.

7' - Obrona "Górali" blisko popełnienia błędu, ale Rybansky wychodzi i uprzedza Aleksandra.

4' - Ładna akcja dwójkowa Tomasika z Radzewiczem. Mocne dośrodkowanie przecina Rybansky. Blisko finalizacji akcji był Jamróz.

3' - Po sennym początku, Podbeskidzie miało rzut rożny, ale Szromnik pewnie wyłapał dośrodkowanie Slobody.

1' - Rozpoczął się trzeci sparing Arki podczas przygotowań do sezonu 2013/2014.