Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk 0:2 (Kugiel 14', Brzeski 82')

Arka II: Kędra - Brzuzy, Haberka (84' Róg), P. Robakowski, Strzelecki - Pietkiewicz, Bębenek (77' Fierka) - K. Patelczyk, Słowiński, Dettlaff (46' Jankowski) - Patok (62' Maślak)

Widzów: 600

Niestety, kompletnie nie wyszedł ten bardzo ważny mecz podopiecznym Grzegorza Witta. Trener rezerw nie otrzymał praktycznie wzmocnień z pierwszego zespołu i w efekcie musiał po raz drugi w tej rundzie przeżyć gorycz porażki. Arkowcy źle weszli w mecz i już po kwadransie przegrywali. Bramkę zdobył strzałem od słupka młody Damian Kugiel. Żółto-niebiescy grali bardzo schematycznie, mając problemy z wymienieniem 3-4 dokładnych podań z rzędu na połowie rywala. Najlepszą sytuację na wyrównanie miał Adam Bębenek w 35 minucie, ale powstrzymał go ofiarnie interweniujący bramkarz Lechii.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Znudzeni kibice nie mieli zbyt wielu okazji by oklaskiwać akcje Arkowców, na domiar złego w samej końcówce meczu wynik podwyższył Patryk Brzeski. Szkoda tej porażki, ale jak słusznie zauważyło wielu kibiców nie da się wygrać tak ważnego meczu bez napastnika.