Tej zimy Arka już raz sparowała z Gryfem. Zespół złożony pół na pół z piłkarzy pierwszego zespołu i rezerw wygrał 2:1 po bramkach Janusza Surdykowskiego i Przemysława Stolca. Później Gryfitom szło już tylko gorzej. Przegrali 0:7 z Lechią i 0:2 z Wisłą Płock, a więcej niż o wynikach mówi się w Wejherowie o zamieszaniu związanym z przystąpieniem Gryfa do rundy wiosennej II ligi. Ostatnia wersja jest taka, że jednak Gryf stanie do walki o zachowanie ligowego bytu, wzmocniony między innymi Jakubem Kaszubą i Mateuszem Dąbrowskim.

Arkowcy nadal ciężko pracują, niektórzy piłkarze pobudkę mają wraz z kogutami, by o 7:30 rozpocząć dzień pierwszym treningiem. Mimo tego, ich forma wyraźnie zwyżkuje, czego najlepszym przykładem było efektowne zwycięstwo 5:2 nad Bytovią. W grze zespołu widać plan, koncepcję i oby tak dalej. Miejmy nadzieję, że w dzisiejszym meczu znów zaprezentują kilka ciekawych akcji i będą stroną atakującą. Zapraszamy wszystkich kibiców do spędzenia kolejnego popołudnia z Arką. Początek meczu o godzinie 15:00 na Narodowym Stadionie Rugby. Relacja live z wynikiem na naszej stronie.

UWAGA! Wejście na obiekt od strony u. Sportowej już na 30 minut przed rozpoczęciem meczu za pobraniem darmowej wejściówki. Parking na Stadionie Rugby będzie wyłączony. Zmotoryzowanym proponujemy parkowanie  przy CH Real bądź na parkingu GOSiR.

Wyniki meczów sparingowych Arki:

vs Polonia Warszawa 1:3 (Marcus k.)

vs Pogoń Szczecin 2:2 (Formella, Marcus k.)

vs Olimpia Elbląg 2:1 (Kubowicz, Formella)

vs Bytovia 5:2 (Szwoch 2, Radzewicz, Marcus k., Formella)

Strzelcy:

3 - Formella, Marcus

2 - Szwoch

1 - Radzewicz, Kubowicz