Arka TEST - Arka II 5:1 (Shibusawa 16' 26', Azong 18'k, 20', 45' - K. Patelczyk 50')

Arka TEST: Marcin Matysiak - Mateusz Sobolczyk (T), Michał Sztandar (J), Przemysław Szur (J), Łukasz Sosnowski (T) - Ryota Ishikawa (T), Kamil Wiktorski (T), Wojciech Szuba (T), Rafał  Grzelak (T) - Daisuke Shibusaka (T), Conrad Azong (T)

Arka II: Patryk Kamola - Robert Sulewski, Piotr Robakowski, Krystian Żołnierewicz, Radosław Strzelecki - Karol Róg, Michał Gałecki, Adam Bębenek, Paweł Wojowski - Fabian Słowiński, Kamil Patelczyk

W 7 minucie meczu rezerwy powinny wyjść na prowadzenie. Po stracie jednego ze stoperów do sytuacji sam na sam doszedł Słowiński, ale świetną interwencją powstrzymał go Matysiak. Piłkarze testowani z czasem doszli jednak do głosu i w 12 minucie mieli idealną szansę na zdobycie prowadzenia. Shibusawa wyłożył piłkę Sztubie, ale ten z 18 metrów uderzył mocno obok prawego słupka. Po czterech minutach stratę zaliczył Gałecki, piłkę przejął Shibusawa, podciągnął kilkanaście metrów i fantastycznie uderzył w samo okienko bramki. Nie minęły dwie minuty, a Arka Test prowadziła już 2:0. Piłkę na lewej stronie otrzymał Azong i wbiegając w pole karne został sfaulowany przez Gałeckiego. Piłkarz rezerw Hannoveru sam postanowił wymierzyć sprawiedliwość, co poszło mu o wiele lepiej niż Nwaogu. Pewny strzał i 2:0. W 20 minucie mieliśmy już 3:0! Azong genialnym uderzeniem z lewej nogi z 25 metrów nie dał szans Kamoli. Samo okienko! Akcję zainicjował dobrze się prezentujący w tej części gry Ishikawa. W 26 minucie Shibusawa po raz drugi pokonał Kamolę. Tym razem uderzeniem głową po dośrodkowaniu Szuby.

Druga połowa była znacznie bardziej wyrównana, chociaż i w niej nie zabrakło ciekawych akcji. Wciąż błyszczeli Shibusawa oraz Azong, który wyprowadził Arkę na 5:0 pięknym strzałem z ostrego kąta. Rezerwy honorową bramkę zdobyły na 10 minut przed końcem. Prostopadłym podaniem między obrońców popisał się Gałecki, uruchamiając Patelczyka, który minął Matysiaka i umieścił piłkę w pustej bramce.

Arka TEST - Arka II 0:1 (Marcjanik 23')

Arka TEST: Marcin Matysiak - Michał Skrypak (T), Mikołaj Kreft (J), Adrian Mazurczak (J), Jarosław Ratajczak (T) - Radosław Mikołajczak (T), Michał Nalepa (J), Piotr Pietkiewicz (T), Marcin Warcholak (T) - Marcin Ćwiek (T), Cezary Nowiński (T)

Arka II: Dawid Kędra - Przemysław Stolc, Radosław Robakowski, Michał Marcjanik, Maciej Dampc - Kewin Wesołowski, Dawid Patelczyk, Łukasz Kwaśnik, Sebastian Bartlewski, Paweł Kowalczyk - Maciej Wardziński

Drugi mecz znacznie odbiegał poziomem od pierwszego - na pierwszy rzut oka widać było, że grają juniorzy. Po wyrównanej pierwszej połowie na prowadzeniu byli młodzi Arkowcy, bramkę po rzucie rożnym zdobył ładnym strzałem przy słupku Marcjanik. Druga połowa nie przyniosła zmiany wyniku, brakowało także klarownych sytuacji bramkowych. Najlepszą zmarnował Wardziński dla Arki II. Z testowanych piłkarzy na plus swój występ może zaliczyć aktywny Pietkiewicz.