U-19: Polska - Malta 5:0 (Włodyka 21' 60', Zieliński 38', Horoszkiewicz 53', Legierski 75')

Polska: Oskar Rybicki - Robert Sulewski, Gracjan Horoszkiewicz, Tomasz Kędziora, Patryk Stępiński - Łukasz Kasprzycki (63' Bartosz Biel), Karol Linetty, Martin Kobylański, Kamil Włodyka - Piotr Zieliński (59' Jakub Legierski), Mariusz Stępiński (69' Mateusz Janeczko)

Żółte kartki: Linetty - Zerafa

Niestety tym razem mecze na ławce rezerwowych rozpoczął Radosław Robakowski, którego w wyjściowym składzie zmienił Gracjan Horoszkiewicz - piłkarz Herthy Berlin i kapitan naszej reprezentacji U-17, która z Darkiem Formellą w składzie doszła do półfinału Mistrzostw Europy. Miejsce zachował natomiast Robert Sulewski, który mógł efektownie zakończyć pierwszą połowę, ale spudłował w 45 minucie po indywidualnej akcji. Wcześniej Polacy przeprowadzili dwie bramkowe akcje. W 21 minucie Kamil Włodyka wykorzystał dośrodkowanie Martina Kobylańskiego z rzutu wolnego, natomiast w 38 minucie Piotr Zieliński wykorzystał zgranie głową Patryka Stępińskiego. W przeciwieństwie do meczu z San Marino, tym razem Polacy stworzyli sobie do przerwy bardzo dużą liczbę sytuacji i wynik 2:0 to najniższy wymiar kary.

W 53 minucie na 3:0 podwyższył Horoszkiewicz, strącając piłkę do bramki po dośrodkowaniu Kobylańskiego. W 60 minucie błysnął Sulewski, zaliczając asystę przy kolejnym trafieniu Włodyki. Piątą bramkę Polska zdobyła w 75 minucie. Po zamieszaniu podbramkowym piłkę do siatki skierował Jakub Legierski. Chwilę wcześniej sytuację do zdobycia honorowej bramki miała Malta, ale w dobrej sytuacji przestrzelił Micaleff. W ostatnich minutach meczu Polacy mieli kilka sytuacji do podwyższenia wyniku, ale w polu karnym gości nie popisał się dwukrotnie Legierski i Polska ostatecznie pokonała Maltę 5:0, zapewniając sobie awans do dalszej fazy. Kolejnym rywalem biało-czerwonych będzie Holandia.